ایالات متحده در نقاط رشد به عنوان ویروس موارد پیش افتادن 640,000 جهانی

توسط KAT استافورد و مارتا ارواین

دیترویت (AP) — به عنوان ایالات متحده به رهبری جهان با تایید coronavirus موارد شهرهایی مانند دیترویت و شیکاگو و نیو اورلئان رشد به عنوان نقاط شنبه در حالی که این ویروس همچنان به کوبیدن شهر نیویورک و ساخته شده راه خود را به روستایی امریکا است.

در جای دیگر روسیه گفت: مرزهای آن خواهد بود به طور کامل بسته و از دوشنبه در حالی که در بخش هایی از آفریقا و همه گیر اقدامات پیشگیری در زمان های خشونت آمیز به نوبه خود با کنیا پلیس با شلیک گاز اشک آور و افسران در جای دیگر دیده می شود در فیلم هدف قرار دادن مردم با باتوم.

در سراسر جهان عفونت پیشی گرفته 640,000 با حدود 30,000 مرگ و میر به عنوان موارد جدید نیز انباشته به سرعت در اروپا و با توجه به چوب خط حساب کردن با جان هاپکینز. ایالات متحده منجر دنیا در موارد گزارش شده با بیش از 112,000 اما پنج کشور بیش از آن حدود 1,700 مرگ و میر: ایتالیا, اسپانیا, چین, ایران و فرانسه است. ایتالیا در حال حاضر به تنهایی دارای 10,023 مرگ و میر بیشتر از هر کشور است.

نیویورک باقی مانده بدترین آمار ایالات متحده در شهرستان. رژیم صهیونیستی. اندرو کومو گفت: شکست دادن ویروس را “سال و ماه و هفته است.” U. N. اهدا 250,000 محافظ ماسک صورت برای شهر و کومو تاخیر دولت در انتخابات ریاست جمهوری اولیه از مارس 28 ژوئن 23.

اما کومو گفت: او می دانست که هیچ چیز از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را پیشنهاد نوعی قرنطینه برای نیویورک و بخش هایی از نیوجرسی و کانکتیکات همه ضربه سخت coronavirus.

دولت فدرال به طور کلی نمی توان به اعمال چنین محدودیت متحده است. مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته دیدگاه در راه خود را به نورفولک ویرجینیا برای دیدن یک نیروی دریایی ایالات متحده پزشکی کشتی در مسیر به شهر نیویورک برای کمک به پاسخ وجود دارد.

موارد نیز در حال افزایش است به سرعت در شهرهایی مانند دیترویت که در آن فقر و بهداشت ضعیف شده اند مشکلات برای سال. تعدادی از عفونت رسید به 1,381 با 31 مرگ و میر ثبت شده که از ظهر شنبه.

“در این زمان مسیر دیترویت است که متاسفانه حتی بیشتر تند تر از نیویورک گفت:” دکتر تینا Chopra, پزشکی, مدیر پیشگیری از عفونت و بیمارستان اپیدمیولوژی در مرکز پزشکی دیترویت.

“این است که نمودار,” او گفت:.

چوپرا کار کرده است که در دیترویت برای بیش از 15 سال گفت: بسیاری از بیماران مبتلا به بیماری های مثل آسم و بیماری های قلبی دیابت و فشار خون بالا. او همچنین اذعان کرد که در دیترویت یکی از بزرگترین کشور آفریقایی شهرستانها وجود دارد یک بی اعتمادی در میان برخی در جامعه از سیستم پزشکی و دولت با توجه به نژادپرستی نظاممند.

“در دیترویت ما شاهد تعداد زیادی از بیماران که در حال ارائه به ما با بیماری شدید به جای جزئی بیماری” گفت چوپرا که نگران یک “سونامی” از بیماران.

لوئیزیانا پیشی گرفته است 2,700 عفونت با 119 ساکنان مرده از COVID-19 — افزایش 36 مرگ و میر از یک روز قبل از آن با توجه به بخش بهداشت و درمان. رژیم صهیونیستی. جان ادم ادواردز گفت: لوئیزیانا سوم بالاترین نرخ از موارد سرانه و دوم بالاترین نرخ مرگ و سرانه با منطقه در مسیر اجرا از هواکش توسط هفته اول آوریل است.

مقامات خواست ساکنان و کسب و کار به کمک دنده محافظ مانند ماسک و دستکش و در صورت سپر در نیواورلئان’ ایستگاه آتش است.

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis نگران است که مردم فرار نیواورلئان و او دستور داد هر کسی که از لوئیزیانا به خود شده است. او گفت: فلوریدا گشت بزرگراه و معاونین کلانتر را راه اندازی ایستگاه های بازرسی به صفحه نمایش ماشین از لوئیزیانا.

موارد در شیکاگو و حومه طبخ شهرستان حدود سه چهارم از ایلینویز’ 3,026 مجموع همانطور که از جمعه. شهردار شیکاگو لری Lightfoot بسته محبوب lakeshore پارک پنج شنبه پس از مردم موفق به عمل اجتماعی فاصله با وجود یک ایالت پناهگاه در خانه سفارش دهید.

مغلوب ساختن پیشی جستن به تصویب یک فاجعه بزرگ اعلام میشیگان ارائه پول برای شیوع. او نیز انجام داده است و همین کار را برای نیویورک, لوئیزیانا, و ایلینوی.

فرماندار کانزاس نیز صادر stay-at-home منظور شروع دوشنبه به عنوان ویروس طول می کشد نگه دارید و در بیشتر مناطق روستایی که در آن پزشکان نگرانی در مورد کمبود تخت ICU.

این ویروس زور زدن سیستم های سلامت در ایتالیا و اسپانیا و فرانسه است. مستندات از شدت متفاوت معرفی شده اند و در سراسر اروپا نزدیک به تخلیه خیابان ها به طور معمول شلوغ شهرستانها.

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان درخواست کرد برای صبر و شکیبایی از شهروندان است. آلمان مرگ و میر کمتر از برخی کشورهای همسایه اما هنوز هم بسته غیرضروری و مغازه های عمومی ممنوع تجمعات بیش از دو نفر و مرکل رئیس ستاد گفت: این محدودیت نمی تواند آرامش قبل از مارس 20.

اسپانیا که در آن اقامت-در-خانه محدودیت شده اند در محل نزدیک به دو هفته گزارش 832 بیشتر مرگ و میر پنج شنبه, بالاترین روزانه تعداد در عین حال آوردن مجموع آن به 5,690.

یکی دیگر از 8000 تایید عفونت تحت فشار قرار دادند که تعداد بالا 72,000. اما اسپانیا مدیر اورژانس فرناندو سیمن دیدم امید که میزان عفونت کاهش و آمار و ارقام “نشان می دهد که شیوع ثبات است و ممکن است رسیدن به اوج خود در برخی از مناطق است.”

پزشکان و پرستاران و رانندگان آمبولانس در اسپانیا بدترین آمار مناطق در حال کار بدون توقف و سقوط بیمار در نرخ هشدار دهنده. بیش از 9000 سلامت کارگران در کشور آلوده شده اند.

“ما به طور کامل غرق گفت:” paramedic پابلو Rojo در بارسلونا Dos de Maig بیمارستان. “هفت یا هشت (بیماران منتقل امروز) و همه با COVID-19. … و سن متوسط در حال کاهش است. آنها 80 سال دیگر آنها در حال حاضر 30 و 40 سال.”

اسپانیا تلاش کرده است برای دریافت coronavirus آزمون و دنده محافظ برای سلامت کارگران و شروع پروازها به مقصد حمل لوازم به طور مستقیم از چین.

به عنوان کانون منتقل شده به سوی غرب از وضعیت آرام در چین که در آن برخی از محدودیت ها برداشته شده است. برخی از خدمات مترو ترمیم شد در ووهان جایی که این ویروس برای اولین بار پدید آمده در ماه دسامبر و پس از این شهر به آن ویروس ارزیابی خطر کاهش می یابد از بالا تا متوسط. پنج منطقه از شهرستان از 11 میلیون نفر سفر دیگر محدودیت های سست خود عامل خطر بود به پایین کاهش می یابد.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. اما برای دیگران و به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود این ویروس می تواند باعث بیماری شدید از جمله پنومونی و منجر به مرگ شود.

بیش از 135,000 مردم بهبود با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

کشور هنوز در تلاش برای به خانه شهروندان رشته در خارج از کشور. در شنبه 174 گردشگران خارجی و چهار نپالی اتباع در دامنه کوه اورست شد پرواز کردن روز پس از سرگردان بودن در تنها فرودگاه در خدمت جهان بلندترین کوه.

هندی مقامات فرستاده اتوبوس به حومه دهلی نو برای دیدار با خروج از کارگران مهاجر به شدت در تلاش برای رسیدن به خانه خود روستا در میان بزرگترین مستند. نخست وزیر نارندرا مودی اعلام کرد 21-day مستند آغاز شد که روز شنبه و به طور موثر قرار داده و میلیون ها نفر از کار.

نخست وزیر روسیه میخائیل Mishustin دستور داده است تا خود را از مرزهای کشور به طور کامل بسته و از دوشنبه. بین المللی پروازهای مسافری بودند متوقف جمعه. سفارش معاف دیپلمات و همچنین ساکنان منطقه کالینینگراد که باید با عبور از طریق کشور دیگری را وارد کنید بقیه از روسیه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن استناد دفاع تولید عمل در روز جمعه, سفارش جنرال موتورز برای شروع ساخت و تولید هواکش. او همچنین امضا 2.2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی تصویب شده توسط کنگره که ارسال خواهد شد و چک را به میلیون ها نفر از آمریکایی ها افزایش مزایای بیکاری کمک به کسب و کار و بازی شیر یا خط یک زندگی حافظ به ضعف سیستم مراقبت های بهداشتی.

دکتر جان بروکس از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری هشدار داد که آمریکایی ها باقی مانده است “در شتاب فاز” این بیماری همه گیر.

“وجود دارد هیچ جغرافیایی بخشی از ایالات متحده است که امان از این” او گفت:.

اولین مرگ گزارش شد جمعه در روستایی میشیگان شهر کادیلاک در حالی که اعداد بزرگ در دیترویت چهار ساعت به سمت جنوب. دیترویت جمعیت بی خانمان است به خصوص آسیب پذیر, مقامات گفت.

“اگر هر یک از این افراد آلوده کردم این امر می تواند بسیار آسان به انتقال آن به افراد دیگر بدون دانستن” گفت: چاد آئودی, مدیر اجرایی دیترویت نجات ماموریت و اضافه کرد او پس از افتتاح دو امکانات جدید به جای افزایش مشتریان و اجرا جدید احتیاطی. “اما در هیچ شرایطی ما درب زیرا این افراد هیچ جایی برای رفتن. این بسیار برای ما مهم است.”

___

ارواین گزارش از شیکاگو است. مربوط به مطبوعات و روزنامه نگاران در سراسر جهان کمک کرده است.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im