ایالات متحده آمریکا دیوان عالی کشور تکذیب نوادا کلیسا درخواست تجدید نظر از ویروس قاعده

رنو, Nev. — یک به شدت تقسیم حکم دیوان عالی محروم روستایی نوادا کلیسا درخواست اواخر روز شنبه به اعتصاب خلاف قانون اساسی 50 فرد کلاه در خدمات عبادت به عنوان بخشی از دولت در ادامه در پاسخ به کوروناویروس.

در 5-4 تصمیم دادگاه عالی حاضر به اعطای درخواست از کلیسای مسیحی در شرق رنو به معرض همان COVID-19 محدودیت در نوادا است که اجازه می دهد قمار و رستوران ها و کسب و کارهای دیگر به کار در 50 درصد از ظرفیت مناسب اجتماعی فاصله.

Calvary Chapel دیتون ولی استدلال می کرد که سخت درپوش بر روی آن قرار بود یک قانون اساسی تخطی از آن محله های کشیش نشین’ متمم اول قانون اساسی حقوق برای بیان و ورزش باورهای خود را.

قاضی جان رابرتز طرفه با لیبرال اکثریت در انکار این درخواست بدون توضیح.

سه قضات نوشت: به شدت از بیان نظرات مخالف از طرف چهار محافظه کاران که گفت: آنها اعطا تاکیدی امداد در حالی که دادگاه به طور کامل در نظر شایستگی های مورد.

“که نوادا خواهد تبعیض به نفع قدرتمند صنعت بازی و کارکنان خود را ممکن است به عنوان یک شگفتی آمده اما این دادگاه تمایل به اجازه می دهد چنین تبعیض ناامید کننده است” عدالت ساموئل Alito نوشت: در مخالفت با کلارنس توماس و برت Kavanaugh.

“ما یک وظیفه برای دفاع از قانون اساسی و حتی بهداشت عمومی اورژانس نمی تبرئه ما از این مسئولیت” Alito گفت. “قانون اساسی تضمین ورزش از دین است. آن را می گوید هیچ چیزی در مورد آزادی به بازی نوعی قمار و یا بزور و با تهدید به غذا نشانه را به حافظه دستگاه و یا به شرکت در هر بازی از شانس است.”

Kavanaugh همچنین نوشت خود را خود مخالفت می کردند تا عدالت نیل Gorsuch که گفت: جهان امروز “با یک بیماری همه گیر بر ما به شمار چالش های غیر معمول.”

“اما وجود دارد که در آن قانون اساسی اجازه نوادا به نفع Caesars Palace بیش از Calvary Chapel,” Gorsuch نوشت.

دیوید Cortman ارشد مشاور برای گرجستان مبتنی بر داد دفاع از آزادی به نمایندگی از کلیسای گفت: در یک ایمیل ارسال به آسوشیتد پرس اواخر جمعه که آنها نا امید شد در این حکم خواهد شد اما همچنان به کار برای حفاظت از Calvary Chapel و دیگران “از سیاست های تبعیض آمیز قرار داده است که گروه های مذهبی در پشت خط برای بازگشایی.”

“زمانی که دولت رفتار کلیساها بدتر از قمار ورزشگاه و داخل پارک های تفریحی در آن COVID-19 پاسخ آن را به وضوح نقض قانون اساسی” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de