انگلستان دادگاه بلوک هیترو گسترش بیش از نگرانی آب و هوا

توسط DANICA KIRKA و جیل LAWLESS

لندن (AP) — فعالان برنده دادگاه حکم پنج شنبه برای جلوگیری از این طرح برای سومین باند در فرودگاه هیترو در زمینه محیط زیست, محیط, مرحله جدید مبارزه بیش از اینکه به اروپا بزرگترین فرودگاه حتی بزرگتر.

این حکم توسط بریتانیا در دادگاه تجدید نظر می تواند غرفه 14 میلیارد پوند (18 میلیارد دلار) به طرح گسترش فرودگاه لندن نگرانی در مورد تغییرات آب و هوایی و آلودگی و سر و صدا. قضات حکم داد که دولت را به حساب تعهد خود را به توافق پاریس در تغییرات آب و هوایی در ساخت تصمیم گیری آن است.

“ما برنده!” گفت: نشئه لندن, شهردار, صادق خان دیرین حریف از این پروژه است.

“بزرگ” وزیر محیط زیست و دیرین حریف زک زرگر توییتی.

فرودگاه هیترو گفت: این تجدید نظر به دیوان عالی کشور و می گوید آن است که “اعتماد به نفس است که ما موفق خواهد بود.”

هیترو می گوید یک سوم باند مورد نیاز برای دیدار با افزایش تقاضا برای مسافرت هوایی. مجلس مصوب این طرح در سال 2018 راه اندازی یک چالش از گروه های زیست محیطی که می گویند این پروژه در درگیری با بریتانیا تعهدات برای مبارزه با گرمایش جهانی است. ساکنان محلی نیز شکایت در مورد سر و صدا و آلودگی و افزایش تراکم.

اما همه چیز تغییر کرده است از آنجایی که مجلس شورای اسلامی تصویب و ماده است. در خصوص بوریس جانسون دیرین حریف گسترش که یک بار وعده داده شده به دراز کشیدن در مقابل بولدوزر برای جلوگیری از باند فرودگاه در حال حاضر نخست وزیر.

کمتر از چند ساعت پس از این حکم جانسون گفت: دولت نمی خواهد درخواست تجدید نظر سیگنالینگ یک تغییر لحن در رهبری است.

حاکم باز می شود احتمال این که او را با استفاده از تصمیم به تلاش برای کشتن اندازه گیری.

محل یک باند جدید در جنوب شرقی انگلستان بحث شده است برای سال خوردگی منافع اقتصادی از گسترش بیشتر در مقابل عواقب ناشی از تمام کسانی که اضافی هواپیما در فرودگاه هیترو در حال حاضر یکی از پر رفت و آمدترین فرودگاه. این موضوع بسیار سمی است که سیاستمداران ایجاد یک کمیسیون مستقل را به وزن گزینه های.

در میان خشمگین روابط عمومی جنگ فرودگاه کمیسیون حمایت هیترو در سال 2015 رد طرح از گاتویک فرودگاه, 30 مایل (50 کیلومتر) در جنوب مرکزی لندن و همچنین به عنوان یک پیشنهاد به ساخت یک فرودگاه جدید در تیمز خور.

وزارت حمل و نقل استدلال این پروژه خواهد اجازه اضافی 260,000 پرواز یک سال و به 74 میلیارد پوند (99 میلیارد دلار) افزایش به اقتصاد بریتانیا بیش از 60 سال است.

با وجود موافقت مجلس شورای اسلامی, موضوع هرگز از بین رفت. محیط زیست و فعالان محلی نگهداری می شود مبارزه. آنها را تشویق می کردند با حکم دادگاه ویژه به عنوان تغییر در سیاسی آب و هوا ارائه می دهد بیشتر امید به امتناع.

“این قطعا باید نهایی میخ را در تابوت برای هیترو تلاش برای steamroll بیش محلی و ملی مخالفت خود را فاجعه بار سوم باند قصد دارد” گفت: Gareth رابرتز, رهبر, Richmond, شورای, است که در مسیر پرواز. “گسترش هیترو می تواند یک فاجعه برای ما آب و هوا و محیط زیست و برای هزاران نفر از اهالی لندن خواهد بود که مجبور به زندگی با اختلال در آن باعث خواهد شد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>