رهبر بریتانیا بوریس جانسون نامزد اعلام تولد نوزاد پسر

توسط جیل LAWLESS

لندن (AP) — نخست وزیر بوریس جانسون و نامزدش کری Symonds اعلام تولد یک پسر در چهارشنبه فقط دو روز پس از جانسون پس بستری برای coronavirus.

جانسون گفت Symonds به هنگام تولد به یک “پسر بچه سالم” در یک بیمارستان در لندن در روز شنبه صبح که هر دو مادر و نوزاد به خوبی انجام شد.

جانسون در حال حاضر برای تولد بود اما پشت در محل کار در 10 داونینگ سنت در ساعت است و به عنوان چهره دولت مهلت از هفته آینده برای اصلاح یا تمدید کشور coronavirus مستند. جانسون گفت که او را به مرخصی بعد از آن در سال.

رهبر محافظه کار Johnson, 55 و Symonds, 32, در ماه فوریه اعلام کرد که آنها درگیر شدند و در انتظار یک کودک با هم. در آن زمان آنها گفت: این کودک به علت در اوایل تابستان.

جانسون تنها بازگشت به کار دوشنبه پس از درد و رنج از یک جلسه از کروناویروس که در سمت چپ او خطرناکی بیمار است. او صرف یک هفته در لندن “سنت توماس” بیمارستان از جمله سه شب در بخش مراقبت های ویژه. زمانی که او مرخص شد در مارس 13, او تشکر کارگران پزشکی در بیمارستان برای صرفه جویی در زندگی خود گفت: وضعیت او “می تواند رفته اند یا در راه است.”

Symonds های زیست محیطی فعال و سابق حزب محافظه کار کارمند نیز گفت: او بیمار بود و برای یک هفته با COVID-19 علائم و اگر او نبود آزمایش ویروس.

جانسون را نه تایید Symonds’ تاریخ مقرر و یا می گویند که آیا زن و شوهر را به حال متولد شده در موعد مقرر.

شده است وجود دارد گمانه زنی ها در مورد ارتباط بین coronavirus در زنان باردار و تولد زودرس. اما اندرو Shennan استاد زنان و زایمان در کالج کینگ لندن گفت: “در حال حاضر هیچ مدرکی وجود ندارد که coronavirus باعث زايمان زودرس شود.”

نوزاد پسر است Symonds’ اولین فرزند. جانسون دارای چهار فرزند با همسر دوم خود مارینا چرخ از او طلاق گرفته است و به حمل حداقل یک کودک دیگر در خارج از ازدواج.

داونینگ سنت را تایید نمی کنند در حال حاضر بسیاری از کودکان دیگر Johnson, است, گفت که او “خوشحال در مورد تولد نوزاد او پسر.”

نوزاد متولد سوم به یک نخست وزیر بریتانیا در این قرن است. همسران رهبران تونی بلر و دیوید کامرون نیز تا به حال بچه ها در حالی که شوهران خود بودند ،

تولد می آید به عنوان دولت بریتانیا چهره های بزرگ تصمیم گیری در مورد چگونگی و زمانی که به سهولت در سراسر کشور مستند تحمیل مارس 23 به سرعت گسترش coronavirus. این اقدامات با توجه به در محل حداقل تا زمانی که ممکن است 7.

انگلیس در میان کشورهای سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر. روز چهارشنبه رسمی مرگ و میر افراد مبتلا به کروناویروس در انگلستان افتاده به 26,097 از 21,678 یک روز پس از مرگ در خارج از بیمارستان در خانه های سالمندان و دیگر تنظیمات — اضافه شد برای اولین بار.

جانسون چهره دولت رو نقد بیش از آن کندی در گرفتن به اندازه کافی تجهیزات حفاظتی به پزشکان و خانه سالمندان و کارکنان آن در تلاش برای افزایش تعداد تست های در حال انجام برای ویروس.

جانسون از دست رفته هفته نامه نخست وزیر سوالات جلسه روز چهارشنبه پس از تولد ، وزیر امور خارجه Dominic Raab ایستاده بود و در را برای او.

مخالفت حزب کارگر رهبر Keir Starmer که تا به حال شده است با توجه به چهره خاموش در برابر جانسون در عوام گفت که او امیدوار تولد آورده و شوهر “باور نکردنی امداد و شادی است.”

کاخ باکینگهام گفت: ملکه الیزابت دوم تا به حال با ارسال یک پیام به جانسون و Symonds. تبریک همچنین از رهبران جهان از جمله نخست وزیر شینزو آبه که در توئیتر خود نوشت: “من دوست عزیز @BorisJohnson گرم ترین تبریک تولد یک کودک شیرین پسر!”

مجلس عوام سخنران لیندسی هویل همچنین با تبریک زن و شوهر است.

“چنین خبر خوشحال میان بسیار قطعیت – 2020 است که قطعا یک سال آنها را هرگز فراموش نکنید,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de