انگلستان نقشه برای خروج از مستند فاز در بازگشت به کار مدرسه

توسط پان PYLAS

لندن (AP) — انگلستان نخست وزیر بوریس جانسون اعلام کرد متوسط, کاهش, کشور coronavirus مستند یکشنبه و مشخص خود را از دولت نقشه راه برای بیشتر محدودیت های بلند در ماه های آینده.

در یک سخنرانی تلویزیونی آدرس به ملت جانسون گفت: مردم در بریتانیا که نمی توانید از خانه کار می کنند مانند کسانی که در ساخت و ساز و یا ساخت و تولید, شغل “باید به طور فعال تشویق به رفتن به محل کار” این هفته است.

او گفت: آنها باید سفر با حمل و نقل عمومی و باید با رعایت اجتماعی فاصله دستورالعمل هنگامی که در محل کار است.

جانسون گفت که با شروع چهارشنبه محدودیت محدود کردن ورزش در فضای باز به یک بار در روز برداشته خواهد شد و مردم قادر خواهد بود به “مقدار نامحدود است.”

او گفت: مردم قادر خواهد بود به حمام افتاب گرفتن رانندگی به مقصد دیگر و از سر بازی های ورزشی, اما تنها با اعضای همان خانواده است.

نخست وزیر که صرف یک هفته در بیمارستان تحت درمان برای COVID-19 تاکید کرد که همه باید انجام مطیع اجتماعی-دورى قوانین که در که جریمه برای نقض آنها افزایش خواهد یافت.

جانسون گفت: دولت او قادر بود برخی از تغییرات در این مستند شرایط این مجموعه به دلیل coronavirus مربوط به مرگ و میر در انگلستان در حال کاهش است همراه با بستری شدن در بیمارستان از بیماران مبتلا به ویروس است. اما او گفت: آن خواهد بود “جنون در حال حاضر به دور انداختن که دستاورد اجازه می دهد یک دوم سنبله.”

جانسون همچنین گذاشته یک “مشروط طرح” آرامش بخش دیگر مستند محدودیت در ماه های آینده از جمله امکان بازگشت به مدرسه برای برخی از کودکان در ژوئن 1.

او گفت که امیدوار است برخی از صنعت مهمان نوازی و بیشتر اماکن عمومی می تواند بازگشایی یک ماه بعد ارائه آنها در امن و اجرا اجتماعی فاصله. می تواند بازگشایی یک ماه بعد.

نخست وزیر گفت که او می خواست برای ارائه یک “حس راه پیش رو و کی و چگونه و بر چه اساس ما تصمیم گیری برای ادامه دهید.”

این شکستن به روز رسانی اخبار. شانزده وزیر جدید کابینه افغانستان شرح زیر است.

لندن (AP) — دولت انگلیس خود را به جای “ماندن در خانه” کوروناویروس با شعار جدید “هشدار”, پیام, افزایش نگرانی در مورد خطر بالقوه از مخلوط پیام رسانی پیش از سخنرانی روز شنبه که در آن نخست وزیر بوریس جانسون را دراز کردن مراحل برای بلند کردن این کشور مستند.

دولت دستور مستند آغاز شد که در مارس 23, کاهش انتقال ویروس روزانه مرگ و میر باقی مانده خونتان بالا است. انگلستان ثبت شده حدود 32,000 مرگ و میر, یکشنبه, ترین در اروپا و دومین کشور همه گیر و میر در سراسر جهان است.

جانسون که بازگشت به کار تنها دو هفته پیش پس از بستری شدن در بیمارستان برای COVID-19 انتظار می رود برای اعلام در یک ضبط تلویزیونی, آدرس تنها تغییرات جزئی به مستند نظر در انگلستان تفویض دولت ها در اسکاتلند و ولز و ایرلند شمالی در حال حاضر به تمدید مستند برای یکی دیگر از سه هفته.

پیش از سخنرانی خود جانسون به دنبال گوشت معنای جدید “هشدار” به عنوان شعار گفتن به “ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است” به نگه داشتن دو متر (بیش از 6 فوت) از هم جدا “که در آن ممکن است” زمانی که بیرون رفتن و محدود کردن تماس ها با افراد دیگر.

رهبران و اسکاتلند و ولز و ایرلند شمالی گفت: آنها را حفظ “در خانه ماندن” پیام. تا به حال چهار کشور انگلستان نقل مکان کرد و در قدم اهسته در ویروس مقررات.

اسکاتلند و وزیر اول Nicola Sturgeon گفت که او نمی دانست چه جدید مشاوره به معنای آن است که او به خواسته دولت انگلیس به ترویج آنچه که او معتقد به یک “مبهم و مبهم” پیام در اسکاتلند است.

“همیشه وجود دارد خطر از مخلوط پیام” اولین وزیر گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. “پیش فرض ماندن در خانه پیام باقی مانده است.”

کارشناسان بهداشت همچنین ابراز نگرانی کرد که این شعار جدید فاقد وضوح و ممکن است منجر به افزایش “رفتارهای پرخطر” توسط مردم است که می تواند باعث عفونت به سرعت بخشیدن دوباره و تولید یک دوم اوج در coronavirus مربوط به مرگ و میر.

استاد تا وقتی که Wykes از موسسه روانپزشکی روانشناسی و علوم اعصاب در کالج کینگ لندن گفت: مردم باید “روشن و دقیق” پیام های در مورد آنچه به انجام در طول بیماری همه گیر.

“این یکی مختصر و تنها” او گفت:. “آن را فقط می تواند گیج کننده باشد باز به سوء تعبیر و به احتمال زیاد به افزایش رفتارهای پرخطر.”

جوامع وزیر رابرت Jenrick گفت: نخست وزیر نیز, جزئیات جدید از ویروس سیستم هشدار که با استفاده از پنج سطح و مقیاس که در آن انگلستان در حال حاضر در چهار.

“آرمان ما به ارمغان می آورد که به عنوان به سرعت به عنوان ما می توانیم به سه” او گفت:. “و در هر مرحله در هر یک از این نقاط عطف ما می خواهد در یک موقعیت برای باز کردن و راه اندازی مجدد بیشتر جنبه های اقتصاد و زندگی ما است.”

دیگر تغییرات جزئی به مستند انتظار می رود از جمله اجازه دادن به مردم برای ورزش بیش از یک بار در روز و مراکز باغ به بازگشایی شده است. جدید مشاوره در مورد پوشش صورت و افزایش جریمه برای کسانی که مستند نقض قوانین نیز پیش بینی شده است.

نگرانی این است که بیشتر چشمگیر کاهش مستند منجر به یک دوم افزایش عفونت و مرگ و میر — چیزی است که کارشناسان بهداشت و درمان پیش بینی رخ خواهد داد که ملل سهولت مستندات.

جانسون دولت محافظه کار نیز مواجه انتقاد برای بودن بیش از حد آهسته به واکنش نشان می دهند به همه گیر و برای تهیه پزشکی کارگران به اندازه کافی با دنده محافظ.

جانسون همچنین انتظار می رود تا اعلام کند که هر کس پرواز به انگلستان را به قرنطینه برای 14 روز مگر اینکه آنها در حال آمدن از ایرلند. دولت انگلیس به قدرت در مرز مسائل بیش از تفویض دولت.

کارن دی مدیر اجرایی فرودگاه اپراتورهای انجمن گفت که او دریافت کرده است و نه هر گونه اطلاعات در مورد هر گونه پیشنهاد قرنطینه برنامه اما هشدار داد که آن را یک “تاثیر مخربی” در انگلستان صنعت حمل و نقل هوایی و همچنین اقتصاد گسترده تر.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im