انگلستان PM جانسون خارج از بیمارستان می گوید: کارکنان زندگی او را نجات داد

توسط پان PYLAS

لندن (AP) — نخست وزیر بوریس جانسون مرخص شده از بیمارستان لندن جایی که او تحت درمان در بخش مراقبت های ویژه جدید کروناویروس.

جانسون می گوید او را ترک سنت توماس ” در بیمارستان و ادامه خواهد داد تا خود را بازیابی در Chequers نخست وزیر کشور ، او نمی خواهد بلافاصله پس از بازگشت به کار.

جانسون شده است و در بیمارستان به مدت یک هفته و با صرف سه شب در ICU.

این شکستن به روز رسانی اخبار: شانزده وزیر جدید کابینه افغانستان زیر:

نخست وزیر بوریس جانسون گفت: او مدیون زندگی خود را به خدمات بهداشت ملی کارکنان که او را تحت درمان برای COVID-19 جلوتر از چهره های یکشنبه که در آن انگلستان است و انتظار می رود به پیش افتادن از 10,000 coronavirus مربوط به مرگ و میر.

“من نمی توانم از آنها تشکر می کنم به اندازه کافی” جانسون گفت: در اولین بیانیه پس از او منتقل شده از بخش مراقبت های پنج شنبه شب در خیابان Thomas’ بیمارستان در لندن است. “من به آنها مدیون زندگی من است.”

Johnson, 55 تشخیص داده شد و بیش از دو هفته پیش تبدیل شدن به اولین رهبر جهان تایید به این بیماری است. او coronavirus علائم در ابتدا گفته می شد که خفیف بوده اند از جمله سرفه و تب و او مشغول به کار بود از خانه در طول چند روز اول.

اما او پذیرفته شد و به سنت توماس ” در مارس 5 پس از خود بیماری بدتر شده و او منتقل شد و روز بعد به واحد مراقبت های ویژه که در آن او موفق به دریافت اکسیژن بود اما قرار نیست بر روی یک دستگاه تنفس مصنوعی. او به مدت سه شب در آنجا قبل از حرکت به عقب به طور منظم بخش بیمارستان.

در حالی که او convalesces Johnson خواسته است وزیر امور خارجه Dominic Raab برای رسیدگی به این کشور پاسخ به همه گیر است که آلوده حداقل 1.78 میلیون نفر در سراسر جهان کشته و 109,000 مردم است. کارشناسان می گویند تعداد کسانی که به طور جدی درک تاثیر این بیماری همه گیر به دلیل محدود تست و راه های مختلف از شمارش مرده است.

بریتانیا شده است در موثر مستند از مارس 23 و دولت تنظیم شده است به گسترش محدودیت زمانی در هفته آینده.

اما جانسون دولت محافظه کار آمده است به آن پاسخ آرام به مقابله با این بیماری همه گیر — اجازه می دهد ده ها هزار نفر برای جمع آوری در چلتنهام اسب مسابقه جشنواره در اواسط ماه مارس ، آن را نیز با آن مواجه انتقاد خود را آهسته اجرای یک coronavirus تست برنامه.

طی چند روز گذشته دولت نیز در مواجهه حاد انتقاد به عدم استفاده از تجهیزات حفاظت فردی برای کارگران خط مقدم در بیمارستان و در میان گزارش هایی که برخی از پرستاران مجبور به توسل به برش کیسه زباله خود را پوشش.

وزیر بهداشت مت Hancock شنبه نشان داد که 19 مقدم کارگران فوت کرده اند از ویروس.

کالج سلطنتی پرستاری انباشت اشیاء بدست آمده است فشار بیشتری بر دولت اصرار اعضای حاضر به درمان بیماران به عنوان “آخرین راه حل” اگر حمایت کافی ارائه نشده است.

کسب و کار, منشی, Alok Sharma, کوتاه متوقف یکشنبه از عذرخواهی برای عدم پزشکی ماسک و لباسهای اما گفت: “کاملا درست است که هیچ پزشکی حرفه ای باید در یک موقعیت که در آن آنها را که انتخاب.”

“همین دلیل است که ما مطمئن شوید که ما دریافت تجهیزات به خط مقدم” او گفت که اخبار آسمان.

آمار و ارقام بعد پنج شنبه انتظار می رود نشان می دهد که بیش از 10000 نفر در انگلستان درگذشت و پس از آزمایش مثبت برای کوروناویروس. که بریتانیا چهارمین کشور اروپایی پس از ایتالیا و اسپانیا و فرانسه برای رسیدن به ترسناک است که نقطه عطف حتی با محدود آن تست.

روز شنبه, بریتانیا گزارش 917 جدید کروناویروس مربوط به مرگ و میر در بیمارستان های آن به صورت کلی مرگ و میر 9,875.

با بریتانیا تلفات افزایش در چنین سریع سرعت روزانه و ویروس مرگ عوارض در ایتالیا و اسپانیا در یک شیب رو به پایین وجود دارد نگرانی در حال رشد است که انگلستان به پایان خواهد رسید که کشور با بسیاری از ویروس مرگ و میر در اروپا است. این قاره تا به حال تقریبا 74,000 گزارش coronavirus مرگ و میر.

هفته گذشته دولت بریتانیا مشاور ارشد علمی پاتریک blue palace hotel, هشدار داده است که روزانه تعداد مرگ و میر را افزایش احتمال زیاد برای چند هفته.

شارما حاضر به کشیده شود که آیا انگلستان به پایان خواهد رسید تا با بالاترین مرگ و میر در اروپا است.

“ما در مدار او گفت:” به بی بی سی گفت. “ما در حال شروع به دیدن این اقدامات کار می کنند.”

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de