بریتانیا گذاشته سختی باز کردن موضع برای آینده مذاکرات با اتحادیه اروپا گفت: این امر در تنظیم دستور کار خود را به جای ملاقات با بلوک قوانین برای اطمینان از اصطکاک تجارت است.

پس از رسمی ترک اتحادیه اروپا روز جمعه در بریتانیا در حال حاضر باید مذاکره آینده روابط تجاری با اتحادیه اروپا را به اثر زمانی که یک وقفه دوره گذار منقضی می شود در پایان سال است. نخست وزیر بوریس جانسون دولت شده است ارسال سریع به بروکسل یک پیام قبل از ایران شروع در ماه مارس: مبارزه با تروریسم در اروپا برای او به معنی حاکمیت trumps اقتصاد است.

اتحادیه اروپا بارها و بارها گفت که بریتانیا با سطح دسترسی به آن سودآور بازار واحد بستگی دارد که تا چه حد در لندن موافقت خود را پایبند به یک “سطح زمین” — مختصر به قوانین زیست محیطی و استانداردها و مقررات کار و کمک های دولت است.

اما با وجود درخواست های بسیاری از کسب و کار برای دولت برای اطمینان از محصولات می توانید تجارت در سراسر مرزهای آزادانه وزرای شده اند جلسه توجیهی شرکت هایی که آنها باید تنظیم به یک آینده جدید در زمانی که انگلیس نمی خواهد پایبندی به قوانین اتحادیه اروپا.

جانسون با توجه به منابع نزدیک به او گرفته شده انتخابات سال گذشته که به دست او اکثریت زیادی در مجلس به تصویب سیاست های خود را از قرار دادن راست بریتانیا به مجموعه قوانین خود را بالاتر از خواسته های کسب و کار. او را به طرح این رویکرد در یک سخنرانی در روز دوشنبه.

“ما در حال بدست گرفتن کنترل از قوانین ما بنابراین ما در حال رفتن به بالا تراز با اتحادیه اروپا قانونی تراز با قوانین” وزیر امور خارجه Dominic Raab گفت اخبار آسمان. “اما ما می خواهیم به همکاری و ما انتظار داریم اتحادیه اروپا به دنبال از طریق تعهد خود را به کانادا-سبک توافقنامه تجارت آزاد.”

پس از بیش از سه سال از اغلب پر پیچ و خم مذاکرات جانسون می خواهد برای رسم یک خط تحت چه شده است عصبانی بحث است که عمیق تر تقسیم در سراسر کشور است. هدف او این است که یک معامله تجاری اجازه می دهد برای تعرفه و سهمیه-رایگان تجارت در کالاهای مشابه به شرایط این بلوک در حال حاضر در محل با کانادا است.

پرسید که آیا دولت انتظار می رود کسب و کار را باید به آماده سازی برای چک جدید بر کالا در مرز Raab گفت: “توافقی که ما با اتحادیه اروپا بود که برای جلوگیری از همه از آن, و من مطمئن هستم که آنها می خواهند به زندگی می کنند تا به تعهدات آنها ساخته شده اند فقط به عنوان ما می خواهم انتظار برای انجام همان.”

اواخر روز پنج شنبه یک منبع دولتی گفت: اگر اتحادیه اروپا نمی خواهد ارائه کانادا-سبک ایران در لندن خواهد به جای دنبال looser توافقنامه تجارت شبیه به بلوک روابط با استرالیا.

“وجود دارد تنها دو احتمال زیاد نتایج در مذاکرات یک معامله تجاری مانند کانادا و یا شل تر تنظیم مانند استرالیا – و ما خوشحال به دنبال هر دو” منبع گفت.

ایرلندی نخست وزیر لئو Varadkar به نام دولت بریتانیا به تعیین دقیق خطوط قرمز گفت: این می تواند در حال حاضر دشوار مذاکره و حتی سخت تر.

“یکی از چیزهایی که من می خواهم بگویم به هر کس اجازه تکرار برخی از اشتباهات که در گذشته ساخته شده بودند دو و نیم سال” Varadkar بی بی سی گفت. “اجازه دهید مجموعه ای چنین سفت و سخت خطوط قرمز است که باعث می شود آن را سخت برای رسیدن به یک توافق و اجازه دهید به تن کردن شعارهای ناسیونالیستی.”

در اصل منتشر انگلستان به سختی موضع اتحادیه اروپا برای ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im