انگلستان جانسون میسازد نقشه راه برای کاستن ویروس مستند

توسط پان PYLAS

لندن (AP) — انگلستان نخست وزیر بوریس جانسون اعلام کرد متوسط, کاهش, کشور coronavirus مستند یکشنبه و گذاشته تشریح یک “نقشه راه” چگونه بیشتر محدودیت ها برداشته شود می تواند در ماه های آینده.

در یک سخنرانی تلویزیونی آدرس به ملت جانسون گفت که در حالی که مردم با شغل است که نمی توان از خانه انجام می شوند را تشویق به بازگشت به کار “این است که زمان به سادگی برای پایان دادن به مستند این هفته است.” او گفت: از آن خواهد بود “جنون” به شل محدودیت های بسیار است که یک دوم سنبله در موارد پدیدار می شود.

“ما باید همچنان به کنترل ویروس ها و صرفه جویی در زندگی” نخست وزیر گفت: از یک دفتر کار در 10 خیابان داونینگ. “و در عین حال ما نیز باید تشخیص دهند که این کمپین در برابر ویروس است در عظیم هزینه به ما راه زندگی است.”

دولت دستور مستند آغاز شد که در مارس 23, کاهش انتقال رمان coronavirus اما روزانه مرگ و میر باقی مانده خونتان بالا است. انگلستان ثبت شده حدود 32,000 مرگ و میر, یکشنبه, ترین در اروپا و دومین کشور همه گیر و میر در سراسر جهان است.

جانسون که بازگشت به کار تنها دو هفته پیش پس از بستری شدن در بیمارستان برای COVID-19 گفت: دولت در ادامه با احتیاط در هفته ها و ماه های آینده است اما گفت که او قادر به اعلام چند تغییر به شرایط lockdown. .

او گفت: افرادی که از خانه کار می کنند باید همچنان به انجام این کار اما آنهایی که نمی توانید مانند کسانی که در ساخت و ساز و یا ساخت و تولید, شغل “باید به طور فعال تشویق به رفتن به محل کار” با شروع این هفته است. اما آنها نباید رفت و آمد با حمل و نقل عمومی و رعایت باید اجتماعی فاصله دستورالعمل در محل کار, جانسون گفت.

شروع چهارشنبه دولت اجازه خواهد داد که مردم را به “مقدار نامحدودی” از ورزش در خارج از منزل به جای اینکه محدود به یک بار در روز جانسون گفت. اعضای عمومی نیز قادر خواهد بود به حمام افتاب گرفتن رانندگی به مقصد دیگر و بازی های ورزشی, اما تنها با اعضای همان خانواده است.

جانسون تاکید کرد که همه باید در حفظ و نگهداری توصیه می شود فاصله اجتماعی دور از خانه و گفت: جریمه برای نقض خواهد بود افزایش یافته است.

او همچنین گذاشته یک “مشروط طرح” آرامش بخش دیگر مستند محدودیت در ماه های آینده مانند بازگشایی فروشگاه ها و مغازه ها و امکان بازگشت به مدرسه برای برخی از کودکان در ژوئن 1.

نخست وزیر ابراز امیدواری کرد که بخش صنعت مهمان نوازی و بیشتر اماکن عمومی می تواند بازگشایی یک ماه بعد ارائه آنها در امن و اجرا اجتماعی فاصله.

جانسون گفت: او می خواست برای ارائه یک “حس راه پیش رو و کی و چگونه و بر چه اساس ما تصمیم گیری برای ادامه دهید.”

“در طول این دوره دو ماه آینده ما خواهد بود محور با صرف امید و یا ضرورت اقتصادی,” او گفت:. “ما در حال رفتن به محور علم اطلاعات و بهداشت عمومی و من باید استرس دوباره که همه از این است که مشروط آن بستگی به یک سری از ifs.”

او گفت: دولت انگلیس معرفی شد یک مقیاس برای اندازه گیری تهدید از ویروس. جانسون توضیح داد COVID سطح هشدار را راهنمای سیاست — پایین تر از سطح کمتر از این اقدامات است.

جانسون همچنین گفت که “به زودی زمان” نیاز به یک دوره قرنطینه برای مسافران هواپیما به انگلستان وجود دارد حدس و گمان بوده است که در قرنطینه خواهد بود 14 روز مگر اینکه مسافران هستند که از ایرلند.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im