انگلستان جانسون همچنان در اتهام با وجود بستری

توسط DANICA KIRKA

لندن (AP) — نخست وزیر بوریس جانسون همچنان در اتهام از دولت با وجود بستری بودن در آنچه که دفتر خود را به عنوان یک “گام احتیاطی” پس از عقد قرارداد جدید کروناویروس.

مسکن و جوامع وزیر رابرت Jenrick به بی بی سی گفت که جانسون است که در انتظار نتایج آزمایشات پس از گذراندن شب در یک نامعلومی بیمارستان.

“من مطمئن هستم که این بسیار نا امید کننده است برای او و برای کسی مثل بوریس کسی که می خواهد به دست اجرای دولت از جلو, اما با این وجود او هنوز هم بسیار در هزینه های دولت است.”

Jenrick نکرد تر اقامت طولانی مدت و اشاره کرد که جانسون مشغول به کار بود “پدیداری سخت” در این “منحصر به فرد شدید دوره است.’

“این ارزش به تاکید است که رفتن به بیمارستان بود یک گام احتیاطی. او تحت برخی از آزمایشات روتین به توصیه پزشکان,’ Jenrick گفت. “این یک اورژانس پذیرش و بنابراین من قطعا انتظار می رود که او خواهد شد در شماره 10 به زودی.”

55 ساله رهبر شده بود به قرنطینه در خیابان داونینگ اقامت پس از اینکه تشخیص داده COVID-19 در 26 مارس — اول شناخته شده و رئیس دولت را به سقوط بیمار با این ویروس.

او ادامه داد: برای حضور در جلسات روزانه در شیوع و منتشر کرده است چندین پیام های تصویری خود را در طول 10 روز در انزوا.

ورود او به بیمارستان آمد و به عنوان ملکه الیزابت دوم را پخش پیام از امید پخش شد به ملت اصرار مردم برای بیان حل و فصل و به دنبال توصیه به ماندن در داخل. پذیرش به این معنی است که پزشکان باید دسترسی مستقیم به او.

نگرانی در حال رشد بود در مورد جانسون رفاه تا کنون پس از او نوشته شده یک پیام جمعه گفت که او احساس بهتر است هر چند هنوز تب.

این ویروس باعث خفيف علائم در اکثر افراد و به خصوص افراد مسن و بیماران می تواند باعث پنومونی و منجر به مرگ شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im