انگلستان جانسون آزمایش ویروس مرگ و میر افزایش می یابد در اسپانیا

توسط برنارد CONDON, DAVID افزایش و نیکول WINFIELD

نیویورک (AP) — نخست وزیر بوریس جانسون آزمایش مثبت برای coronavirus دفتر کار خود در روز جمعه گفت در حالی که تعداد زیادی از عفونت ها در ایالات متحده رسید به ترین در جهان و اسپانیا اعلام کرد یک رکورد تعداد ویروس مرگ و میر یک شبه.

جانسون گفت که نخست وزیر مورد آزمایش قرار گرفت و پس از نشان دادن علائم خفیف جدید کروناویروس و خود منزوی و در ادامه منجر به پاسخ بریتانیا به این بیماری همه گیر.

“در هیچ شکی نیست که من می تواند همچنان به لطف جادوگری از تکنولوژی مدرن برای برقراری ارتباط با همه بالا من تیم به رهبری ملی fightback در برابر coronavirus” جانسون گفت: در یک پیام ویدئویی اضافه کرد که او تا به حال یک دما و سرفه مداوم.

جانسون قبلا گفته بود: “من در دست دادن با همه.”

در اوایل این هفته بریتانیا پرنس چارلز اعلام کرد او تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس.

اسپانیا را به وزارت بهداشت گزارش دیگری 7,800 عفونت های یک شبه در مجموع 64,059. مرگ و میر صعود توسط 769 به 4,858 — جهان رتبه دوم را در کل بعد از ایتالیا 8,214 مرگ و میر.

“این درست است که ما مرگ و میر بیشتر از آنچه که ما دیروز دیدیم اما این هم درست است که افزایش درصد امروز است که او در دو ماه اخیر و به نظر می رسد وجود یک ثبات” گفت: فرناندو سیمن سر از اسپانیا بهداشت اورژانس مرکز هماهنگی.

این وضعیت در کشورهای شکننده تر سیستم مراقبت های بهداشتی رشد بیشتر وخیم با روسیه و اندونزی و آفریقای جنوبی همه عبور 1,000-عفونت خوانده شده را علامت. هند راه اندازی یک برنامه گسترده برای کمک به تغذیه گرسنه کارگران روز پس از یک مستند از این کشور 1.3 میلیارد نفر از مردم قرار داده و آنها را از کار.

ایالات متحده در حال حاضر بیش از 85,000 مورد تأیید و ایتالیا راه اندازی شد به پاس چین 81,782 عفونت بعد جمعه است. این سه کشور به حساب 46 درصد از جهان را حدود 540,000 عفونت و بیش از نیمی از آن اذعان ویروس مرگ و میر.

در واشنگتن خانه تعیین شد و به تصویب وسیع 2.2 تریلیون دلار اندازه گیری بعد از آن جمعه پس از فوق العاده 96-0 رای گیری مجلس سنا. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شگفت زده در اتفاق و مشتاق به ثبت نام در این بسته به قانون است.

تحلیلگران با این حال هشدار داد که تمام کسانی که عفونت آمار و ارقام می تواند کم به دلایل متنوع که در هر ملت است.

“چین اعداد نمی توان اعتماد کرد چرا که دولت دروغ” علوم سیاسی آمریکا Ian Bremmer رئیس Euraisa گروه فکر می کنم تانک در روز جمعه گفت در یک صدای جیر جیر. “اعداد ایالات متحده نمی تواند قابل اعتماد باشد چرا که دولت نمی تواند تولید به اندازه کافی انجام شد.”

ایتالیایی اپیدیولوژی هشدار می دهند که این کشور تعداد به احتمال زیاد بسیار بیشتر از گزارش — شاید پنج بار به عنوان بالاتر — اگر چه دو هفته به یک مستند در سراسر کشور روزانه افزایش به نظر می رسد کاهش حداقل در شمال ایتالیا.

“این یک احساس وحشتناک و قادر به نفس کشیدن” گفت: Fausto Russo یک زن 38 ساله مربی تناسب اندام است که یکی از 10,000 ایتالیایی ها که عفونت شده است درمان می شود. “تصور کنید که قرار دادن سر خود را زیر آب است.”

کارکنان مراقبت های بهداشتی رشد به طور فزاینده ای عصبانی در عدم وجود تجهیزات حفاظتی.

“ما در اورژانس بود و یک ظرف پتری” گفت: بنی Mathew یک پرستار در نیویورک مرکز پزشکی مونته فیور که شنیده شنبه او COVID-19 و در حال حاضر نگران او ممکن است آلوده همسر و دو دختر.

“من عصبانی هستم. ما می تواند به اندازه کافی امن شخصی تجهیزات حفاظتی ماه پیش. آن اتفاق می افتد در چین از ماه دسامبر,” او گفت:. “اما ما فکر آن را هرگز اتفاق می افتد در اینجا.”

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. اما برای دیگران و به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود این ویروس می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

در سراسر جهان کشته شدگان صعود به بیش از 24,000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز اما بیش از 124,000 مردم را بهبود حدود نیمی از در چین است.

ایالت نیویورک, کانون ایالات متحده شیوع., گزارش 100 مرگ و میر بیشتر در یک روز حسابداری برای تقریبا 30 درصد از 1,300 مرگ و میر در سراسر کشور. رژیم صهیونیستی. اندرو کومو گفت: تعداد مرگ و میر را افزایش می دهد به زودی به عنوان بیماران بدحال شده اند که در هواکش برای روز تسلیم.

“است که یک وضعیت که در آن مردم فقط بدتر در طول زمان” کومو گفت.

کاخ سفید را coronavirus پاسخ هماهنگ کننده دبورا Birx گفت: استان ها در غرب در اطراف شیکاگو و دیترویت شاهد یک افزایش سریع در موارد.

در روز پنج شنبه, لوئیزیانا, گزارش تعدادی از شناخته شده coronavirus موارد در دولت افتاده 28% یک شبه و نیواورلئان آغاز شده است آماده سازی خود برای یک ممکن است سرریز در بیمارستان با پلان به درمان به عنوان بسیاری از 3000 نفر در این شهرستان در مرکز کنوانسیون در صورت لزوم.

لوئیزیانا پیشی گرفته است 2,300 مردم شناخته شده آلوده با 86 ساکنان مرده را از COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان. 17 ساله از نیواورلئان در میان آخرین, مرگ و میر, برای اولین بار در این دولت کسی زیر 18 و رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز گفت: این نشان می دهد که “هر کس در معرض خطر است.”

واشنگتن دی سی تایید 36 جدید, موارد بالا بردن مجموع آن به 267. منطقه تحت یک وضعیت اضطراری جاذبه های اصلی آن مانند موزه ها, موزه ها و باغ وحش ملی بسته شده و کاخ سفید و کنگره تور لغو شد. پلیس مسدود کردن خیابان ها و ترافیک محافل برای جلوگیری از جمعیت از آمدن به دیدن واشنگتن شکوفه های گیلاس شکوفه های درختان.

مقامات روسی ramped تا تست این هفته پس از انتقاد گسترده از کافی غربالگری.

اقامت-صفحه اصلی سفارش برای هند 1.3 میلیارد نفر انداخت از کار ستون فقرات اقتصاد کشور — رانندگان ریکشا میوه, دستفروشان, پاک کننده ها و دیگران که خرید مواد غذایی روزانه خود درآمد. دولت اعلام کرد که 22 میلیارد دلار محرک برای ارائه جیره ماهانه به 800 میلیون نفر است.

هند عظیم آموزش سیستم نیز متوقف برای جلوگیری از گسترش ویروس اما این کار ممکن است. بیکاری کارگران در حال حاضر در تلاش برای پیاده روی صدها کیلومتر به روستاها از هند شهرستانها عمده.

در چین که در آن ویروس برای اولین بار اعتقاد به آغاز ملی کمیسیون بهداشت روز جمعه گزارش 55 new موارد 54 از آنها وارد عفونت. یک بار دیگر وجود دارد هیچ مورد جدید گزارش شده در ووهان مرکز استان که در آن کروناویروس اولین ظهور در ماه دسامبر. چین محرومیت اکثر خارجی ها از ورود.

در یک تماس تلفنی جمعه, چینی, رهبر چین گفت: رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که چین “می داند ایالات متحده وضع فعلی بیش از COVID-19 شیوع و آمادگی خود را برای ارائه پشتیبانی در ظرفیت آن است.”

دو کشور باید “با هم کار کنند برای افزایش همکاری در اپیدمی کنترل و زمینه های دیگر و توسعه یک رابطه, غیر-تعارض غیر رویارویی احترام متقابل و برنده برنده همکاری” رسمی رادیو فردا خبر داد.

این بیماری همه گیر به نظر می رسد به اوج خود رسید در چین حتی در حالی که دولت همچنان بر محافظت در برابر وارداتی موارد است. پکن اعزام تیم پزشکی و تجهیزات در خارج از کشور به خصوص به اروپا است. اما آن را به شدت اعتراض کردند, وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo را تکرار اشاره به شیوع بیماری به عنوان “ووهان آنفولانزا” گفت که ترویج تعصب در برابر چین و چینی تبار است.

سهام skidded اوایل جمعه در اروپا پس از یک مخلوط بعد در آسیا که در توکیو شاخص نیکی 225 در ژاپن شروع به پریدن کرد در حالی که استرالیا معیار غرق شد 5 درصد است.

های آتی سهام ایالات متحده نیز کمتر بود بعد از عمده وال استریت شاخص شروع به پریدن کرد بیش از 6 درصد یک شبه آوردن S&P 500 تا 17% از دوشنبه پیش از این انتظار تصویب آمریکایی coronavirus امداد بسته است.

___

افزایش گزارش شده از برلین و Winfield گزارش از رم. مربوط به مطبوعات و روزنامه نگاران در سراسر جهان کمک کرده است.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de