UMass Amherst طرح چهره shield برای مبارزه با کروناویروس افزایش

یک همکاری بین UMass Amherst و Southbridge سازنده آماده است به نوبه خود 80,000 چهره جدید سپر برای محافظت از متخصصین مراقبت های بهداشتی به عنوان آنها مقابله با پیش بینی افزایش coronavirus موارد در سراسر کشور.

پیتر Reinhart از مدیر موسس موسسه مطالعات کاربردی علوم زیستی در UMass Amherst, گفت آسان برای تولید سپر صورت و ساده طراحی باید به طور موثر افزایش طول عمر شخصی دیگر دنده محافظ.

“ما در حال حاضر استعلام از تعدادی از سازمان های دیگر در سراسر کشور درخواست ما برای ما طراحی فایل” Reinhart گفت هرالد دوشنبه. “من تا به حال درخواست اعم از هند به ایتالیا درخواست برای طراحی فایل های به طوری که آنها می تواند آنها را در مناطق که در آن آنها باید انجام دهید این نوع از ظرفیت تولید اما در واقع استفاده از آن تولید شده و یا ماسک صورت است.”

Southbridge-بر اساس K+K ترمو تولید اولین سفارش از 80,000 سپر خواهد شد که توزیع امکانات پزشکی و دیگر خط مقدم پاسخ در منطقه است. این شرکت ادامه خواهد داد تا تولید بر اساس تقاضا.

UMass کمک بیش از $30,000 برای سفارش اولیه و ارائه داوطلب ساعت از کارکنان که با کمک طراحی آزمایش و ساخت سپر که از یک ورق انعطاف پذیر, از فیلم های پلاستیکی و حمل می شود ،

براد پیکارد, اصلی, طراحی, مهندس, در, K+K, گفت شرکت او امیدوار است که برای اولین بار حمل و نقل را تا پایان این هفته است.

“شرکت ما طراحی شده است برای انتقال پلاستیک به حرارتی تشکیل شده پزشکی بسته بندی” پیکارد گفت. “ما در حال حاضر مناسب برای تولید و طراحی است که به آنها ارائه شده است. ما فقط نیاز به برخی از ترفند” او گفت:.

چهره سپر شد و توسعه یافته در همکاری با پرستاران که گفت: آنها باید راحت باشد و شامل شناسایی کارفرما با توجه به اطلاعات از UMass. سپر توصیه می شود به صورت تک استفاده می شود و می تواند سترون Reinhart گفت.

Reinhart گفت: این تیم بوده است به خصوص با انگیزه به کار در صورت سپر ماساچوست به عنوان چهره کمبود تجهیزات حفاظت فردی از جمله در میان پاسخ دهندگان برای اولین بار جلوتر از پیش بینی افزایش coronavirus موارد به صورت محلی و در سراسر کشور است.

“ما در حال تلاش برای مراقبت از همسایگان ما که طنین انداز با همه” Reinhart گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im