بوستون کالج مربی جری نیویورک نیست در مورد تعویض بازیکنان خود را پیاده سازی از چوب هاکی به محورهای اما این پیام همان باقی مانده است در پی از جمعه شب خسته کننده 3-2 دست دادن به UMass-لوول در مقابل 4,298 طرفداران در کلی یخ بازی.

“مثل من فقط گفت: نگه داشتن چوب سفت. من می تواند نشستن در اینجا در حال حاضر صحبت کردن فقط به عنوان به راحتی در مورد پنج بازی برنده خط خط. ما باید برای پیدا کردن یک راه برای گرفتن این, از ضرر و زیان و تغییر آنها را کمی, که آیا آن را مسدود شات در PK یا خوب روشن” گفت: در نیویورک که چهارم-رتبه عقاب (16-8-1, 10-6-0 او) بودند آمدن یک دلخراش Beanpot نیمه نهایی از دست دادن اضافه کاری به دانشگاه بوستون که رسما رفت و به NCAA کتاب به عنوان یک 4-4 کراوات. “من فکر می کردم ما خیلی خوب است. هر دو تیم تا به حال 25 عکس. ما نظم و انضباط خوب بود. آن را درست در مقابل ما است.”

شماره 14 UMass-لوول (14-7-5, 8-4-4 او) دریافت گل پیروزی کردن چوب از سال اول defenseman مارک Korencik یک 6-پا-3 اسکیت باز از اسلواکی میدوی را از طریق دوره سوم. این نخستین کالج هدف است. UML netminder تایلر دیوار رو برد با 23 موجب صرفه جویی در.

پیروزی نماینده 900th (900-741-126) در 53 سال سابقه UMass-لوول برنامه هاکی.

“بسیار خوشحال به دریافت دو نقطه در جاده ها است. ما می دانستیم قبل از میلاد بود که یک تیم با استعداد. من فکر کردم که ما تنبل شروع بازی. ما تا به حال 13 روز خاموش است. آن را تقریبا مانند یک bye-هفته. بعضی از بچه ها تنبل بود. بعضی از بچه ها نشان داد زنگ. اما ما بهتر بازی رفت گفت:” UML مربی هنجار Bazin. “دیوار بازی خوب است. شما آمده است انتظار می رود که از او بیشتر شب اما قابل توجه ترین چیزی که من فکر می کردم این بود که چگونه آرام ما روی نیمکت است. آنها در پاسخ از سختی بودن پشت 1-0.”

سال قبل از میلاد رخ داد برای اولین بار در اوایل دوره دوم. میلاد بال لوگان Hutsko خدمت شد و یک اتصال جزئی زمانی که عقاب مجازات کشتن واحد اجازه داده شد به پرسه زدن عمیق به UML پایان. دانشجوی سال اول الکس Newhook جامعی گلوله شات بیش از دستکش از ستارگان رودخانه Hawks دروازه بان دیوار بود که سهوا به نمایش های خود را defenseman در 4:45. چوب خط حساب کردن به Newhook کلرادو پیش نویس انتخاب, 12 اهداف در فصل پیش از میلاد) هفتم آن shorthanded هدف در این فصل بهترین در کشور است.

UML تلف زمان کمی پیچیدگی نمره. دانشجوی سال اول مرکز کارل Berglund تبدیل goalmouth تصویب جناح چپ مت قهوه ای با یک تایمر در بازی قدرت در 12:04. این 11th هدف برای Berglund.

UML در زمان سرب در 17:14 زمانی که سران جناح راست کنی Hausinger rifled یک شات است که شکست در کردن بدن قبل از میلاد دانشجوی سال دوم اسپنسر شوالیه که رسیده بیهوده پشت جن به عنوان Hausinger خود را جشن گرفتند هفتم هدف است.

میلاد با حروف بزرگ در قدرت-بازی بازی فرصت در 0:54 سوم زمانی که ارشد defenseman بن فینکلشتاین نقل مکان کرد و به سمت راست دایره و حفر یک شات برای خود هدف چهارم به کراوات نمره 2-2 به عنوان Newhook برداشت اولیه کمک برای 2-نقطه تلاش در شب.

رودخانه Hawks تهدید بود و جن در چین در 5:20 با میلاد نایت پایین و مشکل اما عقاب دانشجوی سال اول blueliner مارشال وارن نشان داد که چرا او مینه سوتا وایلد انتخاب پاکسازی جن از خطر است. BC مارک مک لافلین از شمال بیلریکا و گراهام مکفی دو سوم قبل از میلاد به تازگی ایجاد شده ‘مک بزرگ خط’ با مرکز جک McBain فرار در 2-در-1 با UML دیوار عطف کنار مک لافلین را پشت دست ضربه زدن مسائل تلاش.

بازدید کنندگان منتقل پیش رو 3-2 در 10:51 سوم زمانی که Korencik در ارتباط با یک شوت از طریق پیچ و خم از بازیکنان برای ضبط اولین هدف شغلی.

سال قبل از میلاد برداشته نایت (22 صرفه جویی) برای یک اسکیت باز فوق العاده و ارشد کاپیتان دیوید پنبه متوقف شد توسط دیوار در آستان با 47.4 ثانیه بازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im