لوول – آنها نمی دهد سبک امتیاز در هاکی.

که درس گرفته UMass-لوول استفاده می شود که یک بی دست و پا به دنبال شات از یک زاویه بد توسط گمنام چهارم-خط جناح راست کریس Schutz با 27.5 ثانیه بر روی ساعت به بی حس کردن شماره 8 UMass, 3-2 در مقابل خشن Tsongas مرکز جمعیت 6,474 که شامل یک دسته از دولت های محلی و سیاسی bigwigs.

Schutz از هاکی سر چشمه کلر تگزاس, محصور جن همراه تخته و شلیک یک گلوله به سختی به یک نگاه در جهت UMass net. جن تضعیف همراه یخ و فراموش junior دروازه بان مت موری (19 صرفه جویی) که وارد شده در اول دوره در تسکین استارت Filip Lindberg که اجازه UML را هدف باز بدون اینکه ذخیره کنید.

“این بیشتر شبیه به یک حذفی-بازی سبک. ما قطعا نمی شروع به راه ما می خواهم. اولین 30 دقیقه خوب بود و بعد از 30 شد و بهتر برای ما” گفت: UML مربی هنجار Bazin. “من فکر می کردم آنها برنده تر جن نژادها و دیوار جنگ در اول 30 از ما بود و در 30 بعدی ما در مورد میانگین با آنها. اگر شما قرار داده pucks در شبکه شما در حال رفتن به دریافت پاداش است.’

“من می دانستم که او (Schutz) تا به حال آن را به ضرب گلوله و در رفت. من خوشحال هستم برای Schutz. او دریافت نمی کند بسیاری از دقیقه کیفیت مثل برخی از بازیکنان دیگر اما من او را در خارج وجود دارد چرا که او نشان می دهد انرژی و برنده شد و جن مسابقه” Bazin گفت. “من ممکن است شروع به دادن او دقیقه بیشتر در حال حاضر.”

وجود دارد کافی درام و بد خون در باز کردن 20 دقیقه کافی برای کل بازی. UMass (18-10-2, 11-7-2 او) دو امتیاز پشت سر هاکی مقابل شرق-دونده کالج بوستون که برگزار می شود یک بازی در دست و راديال, NU, 10-1 شب گذشته. UMass-لوول (16-9-5, 110-6-4) بود شماره 14 در انتخابات و حتی با مین برای جایگاه چهارم و نهایی خانه یخ نقطه به صورت نه چندان دور او برگشتی. خرس سیاه و سفید را شکست داد ورمونت شب گذشته.

“هیچ نظری در مورد این بازی گفت:” UMass مربی گرگ Carvel. “من فکر کردم که ما آماده برای رفتن. ما بازی بسیار خوبی است. ما outshot آنها 16-2 در اولین outshot آنها را در دوم. من نمی آنچه که سوم شد. ما باید برای پیدا کردن یک راه برای رسیدن به این مناطق است. ما نیاز به پیدا کردن یک راه برای نمره که گل سوم.”

UML است که درخشان 20-2-1 از جمله 13-0-0 در Tsongas مرکز بیش از Minutemen در هشت سال گذشته در زمان 1-0 شود در 4:32 ، UMass سرفه جن در UML خط آبی و رودخانه Hawks نگه داشته هل دادن جن پایین یخ تا زمانی که دانشجوی سال اول جناح چپ ژاک قیصر در بر داشت برخی از فضای باز و پمپ پایین مچ شات گذشته UMass’ Lindberg. آن را هدف پنجم از سال برای قیصر.

که به نظر می رسد نشانه خوبی برای UML, decked با آن به اصطلاح “سوم نیوجرسی’ مملو از محله نام در جای دیگر اسم بازیکنان در پشت. UML یک جامد 10-3-3 زمانی که گل اول در بازی های این فصل است.

به جای آن مهمان که برداشت شتاب ارسال مجموعهای از سخت شانس در جهت UML دروازه بان تایلر دیوار (38 موجب صرفه جویی) از جمله حداقل دو کردن چوب از همیشه خطرناک آمریکایی به جلو جان لئونارد.

یک قدرت ظاهری بازی هدف در 13:30 توسط UML junior مرکز کانر Sodergren بود با نفی نقد و بررسی فیلم برای goaltender, دخالت, اگر چه آن را مانند نگاه Sodergren بود با کمک یک پرتاب از پشت و توسط UMass denseman مت Kessel که اجتناب تماس بگیرید. UMass’ Carvel برداشته Lindberg به نفع موری در طول توقف در بازی.

“دو عکس. دو گل. تقریبا دو” fumed Carvel.

UMass نگه داشته پمپاژ عکس بر روی دیوار برای دوره و درو کشیده و حتی در 18:27 وقتی لئونارد گلدانی ارتجاعی از آستان. این 50th حرفه ای چوب خط حساب کردن در 102 بازی برای امهرست محصول بود که پیش نویس توسط San Jose Sharks.

UMass به جلو کال Kiefiuk در زمان بررسی از UML لوکاس Condotta در 19 دقیقه خوانده شده را علامت به پایان رسید و در حال همراهی کردن یخ توسط مربی مارک Paquet خم از کمر و تف خون. Condatta مورد بررسی قرار گرفت دو دقیقه سلب مجازات پشتیبانی نقد و بررسی فیلم.

“احتمالا فک شکسته. هیچ مجازات” گفت: Carvel که پیش بینی چیزی بیشتر عمده نامیده می شود.

UMass جلوتر رفت 2-1 در 11:03 دوم تنها چهار ثانیه پس از یک جزئی پنالتی به UML به جلو بلیک چاه منقضی شده است. سریع بابی Trivigno ارسال یک تایمر خانه برای خود هدف هفتم.

پایان خوب برای پایان دادن به اقدام منجر به رودخانه شاهین کشیدن حتی در 7:37 بعد از جامد کار در سراسر UMass چین منطقه است. دانشجوی سال اول مرکز کارل Berglund از Hammaro, سوئد, آیا افتخارات با استفاده از 6-پا-2 قاب برای رسیدن به یک شل جن و دست کشیدن از آن گذشته موری برای تیم خود را بالا 12 th هدف است.

زمان در حال اجرا بود که UML را Schutz متصل در 19:33 قرمز-پیراهن کاربر پنجم هدف است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im