نرخ بیکاری راکت گذشته 15%; سوپر باول حلقه شبکه $1M

توسط استیو LeBLANC و علامت پرات

بوستون (AP) — ماساچوست نرخ بیکاری افزایش یافت و به 15.1 درصد در مارس تا از حدود 2.8% در ماه مارس — به عنوان دولت در تلاش برای جلوگیری از گسترش این coronavirus توقیف گسترده عصری اقتصاد اجرایی دفتر کار و توسعه نیروی کار جمعه اعلام کرد.

اداره آمار نیروی کار’ برآورد اولیه نشان می دهد ماساچوست از دست 623,000 شغل در ماه آوریل با اکثریت قریب به اتفاق — 597,100 — آینده از بخش خصوصی است.

یکی از سخت ترین آمار مناطق اوقات فراغت و مهمان نوازی که دیدم 61 درصد افت پس از از دست دادن 216,200 شغل. ساخت و ساز نیز در زمان یک ضربه بزرگ در حال سقوط بیش از 37 درصد پس از ریختن 60,000 شغل.

مناطق دیگر که تجربه سنگین و زیان شامل تجارت و حمل و نقل و آب و برق; آموزش و پرورش و خدمات بهداشتی و درمانی و سایر خدمات و دولت است.

هیچ بخش به دست آورد مشاغل.

ماساچوست نرخ بیکاری در ماه آوریل بود و چهار دهم درصد بالاتر از نرخ ملی از 14.7%.

ماساچوست بود و در میان دولت سخت ترین ضربه توسط ویروس.

___

میلیون دلار حلقه

یکی از میهن پرستان جدید انگلستان صاحب رابرت کرافت فوق العاده کاسه حلقه قرار داده تا برای حراج به جمع آوری کمک مالی برای coronavirus امداد فروخته است بیش از 1 میلیون دلار است.

مناقصه برای سوپر باول 51 حلقه, بزرگداشت پرستان باز گشت از یک 28-3 کسری برای یک 34-28 اضافه کاری بیش از پیروزی آتلانتا فالکونز به پایان رسید پنج شنبه با برنده مناقصه از $1,025,000 با توجه به همه در چالش است.

پیشنهاد برنده نام اعلام نشده است.

کرافت گفت او تصمیم گرفت به حراج سوپر باول 51 حلقه به دلیل اهمیت این تیم باز گشت. او همچنین گفت که او می خواهم پیشنهاد برنده به ورزشگاه ژیلت برای دریافت حلقه در فرد هنگامی که آن را امن برای انجام این کار.

همه از پول مطرح شده توسط همه در به چالش می رود به طور مستقیم به تغذیه امریکا وعده های غذایی بر روی چهار چرخ جهان مرکزی و بچه گرسنه است.

5.1-وزن قیراط طلای سفید حلقه ویژگی های 283 الماس اطراف پرستان آرم و پنج لومباردی غنائم.

___

ماراتن بوستون

تصمیم نهایی خواهد شد در هفته آینده یا دو مورد که آیا برای برگزاری ماراتن بوستون در ماه سپتامبر شهردار بوستون مارتین والش روز جمعه گفت.

“این تصمیم باید ساخته شود به زودی” والش گفت: WGBH اخبار. “شما نمی توانید لغو ماراتن چهار روز جلوتر از زمان.”

این تصمیم نیز نمی تواند به آرامی والش گفت و اشاره کرد که شهرهای دیگر که به تعویق افتاد ماراتن هنوز لغو آنها.

پیش از آن در هفته والش گفت: این تصمیم به reschedule ماراتن از آوریل تا سپتامبر. 14 ساخته شده بود با این امید که به این بیماری “دیگر نمی خواهد یک مهم بهداشت عمومی در خطر است.”

از آن پس هزاران نفر از ساکنان ماساچوست درگذشت از COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس و اقدامات احتیاطی مانند اجتماعی فاصله استفاده از ماسک در فضاهای عمومی و ممنوعیت های بزرگ اجتماعات در اثر باقی می ماند.

والش گفت که او تست شده هر دو برای COVID-19 و آنتی بادی تولید می شود از قرار گرفتن در معرض ویروس. از حزب دموکرات گفت که آزمایش منفی برای COVID-19 و هنوز هم در حال انتظار برای نتایج حاصل از آزمایش پادتن.

___

گلاستر سواحل بازگشایی

سواحل در یکی از ایالت معروف ترین جوامع ساحلی در حال بازگشایی جمعه اما با محدودیت های در محل برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

Beachgoers ملزم به پوشیدن ماسک اگر آنها قادر به حفظ مناسب اجتماعی فاصله اما لازم نیست به آنها را می پوشند در آب است. گروه های بیش از 10 نفر ممنوع است و ساحل پتو باید فاصله 12 فوت از هم جدا. هیچ توپ بازی ها مجاز است.

خوب بندر ساحل باز است در کاهش ظرفیت و محدود به تنها ساکنان. تنها تعداد محدودی از افراد غیر مقیم اجازه خواهد داشت در Wingaersheek ساحل.

___

جانبازان خانه-روز یادبود

دو جانبازان خانه در ماساچوست که ضربه سخت coronavirus بیماری همه گیر در حال برگزاری مجازی روز یادبود اذکار این سال است.

این هولیوک سربازان که در آن بیش از 70 جانبازان جان خود را از دست به COVID-19 است برگزاری مجازی رعایت خواهد شد که جریان در Facebook در شب جمعه است.

مشابه رعایت در چلسی سربازان صفحه اصلی پنجشنبه برگزار شد و باقی خواهد ماند در دسترس برای مشاهده در Facebook.

علاوه بر این, Suffolk دفتر دادستان منطقه است که به خاطر سپردن ساکنان چلسی تسهیلات در وب سایت خود را شروع جمعه. مرگ بیش از 30 جانبازان در چلسی خانه مقصر شناخته شده است در coronavirus.

___

عمومی, مراسم فارغ التحصیلی

مراسم فارغ التحصیلی برنامه ریزی برای پس از جولای 19 مارس را در خارج از توجه دولت به آموزش و پرورش کمیسر جفری رایلی.

فضای مراسم باید به رعایت پروتکل های دقیق از جمله پوشیدن ماسک, با توجه به یادداشت منتشر شده توسط رایلی.

هر گونه مراسم در فضای باز باید به جای اجتماعی و چادر و یا دیگر فضاهای محصور هستند ممنوع است. مدارس نیز باید ارسال نامه به دانش آموختگان و خانواده های آنها ارائه مشاوره به هر کسی که احساس می کند بیمار است نه حضور. در آغوش گرفتن و دست دادن نیز ممنوع است.

حضور و غیاب خواهد بود محدود به فارغ التحصیلان و اعضای خانواده خود را فوری. خانواده ها باید ثبت نام کنید و در پیشبرد.

مراسم برنامه ریزی شده قبل از تاریخ 18 جولای برگزار می شود باید عملا و یا در زیر بسیار محدود شرایط مانند ماشین رژه رایلی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de