غیر منتظره سخنرانی: رئیس جمهور چین به پاسخ پس از مبارزه تلخ

استرالیا پیشگام فشار برای تحقیقات مستقل به گسترش coronavirus.

در آنچه که شده است به طور گسترده ای به عنوان تفسیر قانون قصاص چین اعلام کرده قصد دارد به معرفی یک 80 درصد تعرفه در استرالیا جو.

آن را نیز نقل مکان کرد و برای جلوگیری از اکثریت از استرالیا واردات گوشت گاو.

استرالیا ثبت کرده است در مجموع 7056 موارد COVID-19 با 3076 در, New South Wales, 1567 در ویکتوریا 1054 در کوئینزلند 439 در جنوب استرالیا 557 در غرب استرالیا 226 در تاسمانی 107 در استرالیا australian Capital Territory و 30 در قلمرو شمالی. وجود دارد در حال حاضر فقط 7060 فعال استرالیا COVID-19 موارد در حالی که مرگ و میر می ایستد در 99.

دنبال کنید با ما زندگی می کنند نورد پوشش زیر.

به روز رسانی زنده

NSW دانش آموزان را به مدرسه بازگشت در هفته آینده.

از آن خواهد شد به حالت عادی بازگشت از شنبه, مارس 25 با همه دانش آموزان انتظار می رود به بازگشت تمام وقت از آن تاریخ ،

برتر Gladys Berejiklian است که نوک به تایید می کنند که تاریخ شروع فردا پس از “موفقیت از این مرحله به مرحله بازگشت به چهره به چهره آموزش”.

رئیس جمهور چین تنظیم شده است برای ارائه یک سخنرانی در مراسم افتتاحیه 73 جلسه مجمع بهداشت جهانی (بهداشت) از طریق لینک ویدئو پس از دعوت سازمان بهداشت جهانی مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus وزارت خارجه, سخنگوی Hua Chunying اعلام کرد.

آن را می آید به بیش از 100 کشور پرتاب کرده اند حمایت خود را پشت مستقل تحقیق به COVID-19 بیماری همه گیر.

استرالیا برای اولین بار به فشار برای پروب و در حالی که حرکت نمی کند و به طور خاص ذکر است چین در آن رعایت شده است با خشم توسط مقامات و ظاهرا منجر به تهدید اقتصادی پیامدهای.

سخنرانی رئیس جمهور تعبیر شده است توسط برخی به عنوان یک نشانه مثبت چین ممکن است پشتیبانی می کند که برای تحقیق در مورد منشاء این ویروس اگر چه آن را به عنوان یک شوک به اکثر صاحب نظران.

اوایل امروز تجارت وزیر سیمون بیرمنگام گفت که او امیدوار چین را عقب حرکت است.

“من امیدوارم که چین شرکت خواهد کرد” او گفت:.

“من امیدوارم که چین خواهد آمد در هیئت مدیره در مجمع بهداشت جهانی, پیوستن به بسیاری از کشورهای دیگر در حمایت از نیاز آشکار برای پرس و جو به COVID-19, ریشه های آن, دست زدن به آن حق در سراسر جهان است.

“از آنجا که ما تا به حال یک شرایط که در آن صدها هزار نفر از مردم فوت کرده اند میلیون ها نفر از مردم شغل خود را از دست میلیاردها نفر از مردم در حال زندگی خود را مختل و حداقل جهان می توانید انتظار یک پرس و جو که اجازه می دهد تا ما را به درس, به طوری که ما می توانید سعی کنید برای جلوگیری از تکرار این کار در آینده است.”

سازمان بهداشت است که با توجه به لگد کردن در 12pm مرکزی اروپا تابستان و یا 8ساعت استاندارد شرق استرالیا.

https://platform.twitter.com/widgets.js

ژاپن رشد اقتصادی سقوط به رکود اقتصادی در سه ماهه اول به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس squelched, تولید, صادرات و صرف و ترس در حال رشد هستند که بدتر از بار پیش رو ممکن است.

دفتر کابینه گزارش روز دوشنبه 3.4% کاهش و در مقیاس سالیانه از این کشور بطور تطبیقی فصلی واقعی تولید ناخالص داخلی یا GDP برای ژانویه-مارس دوره است. ولی در مقیاس سالانه به چه میزان خواهد بود ادامه داد: زمانی که برای یک سال. فقط برای سه ماهه کاهش 0.9 درصد بوده است.

صادرات شیرجه 21.8 درصد. مسکونی خصوصی سرمایه گذاری تضعیف نزدیک به 17 درصد و مصرف خانوار کاهش 3.1%.

تحلیلگران می گویند چیزهایی که انتظار می رود به بدتر به عنوان جهان سوم بزرگترین اقتصاد متحمل بزرگترین چالش پس از جنگ جهانی دوم است.
ژاپن در رکود فنی تعریف شده به عنوان دو محله های مستقیم از انقباض به عنوان اقتصاد آن قرارداد 1.9% در ماه اکتبر-دسامبر. رشد مسطح بود در ماه جولای-سپتامبر بود و تنها 0.5 درصد در ماه آوریل تا ژوئن با توجه به آخرین شماره.

ژاپن بسیار آسیب پذیر به پیامدهای از این بیماری همه گیر داده وابستگی به تجارت با چین و ایالات متحده در این کشور که در آن همه گیر آغاز شد و این کشور که در آن شده است در سخت ترین ضربه.

گردشگری و تجارت با این کشورها و دیگران را به حال ورشکستگی در میان آتن با هدف مبارزه با این بیماری است.

– AP

کوئینزلند بهداشت صادر کرده coronavirus به روز رسانی تنها با 13 فعال موارد باقی مانده در دولت شد که دو امروز تایید کرد.

آنها را کوئینزلند تعداد کل موارد به 1057 تا کنون با شش کشته و 1038 بیماران در حال حاضر بازیافت.

https://platform.twitter.com/widgets.js

از هم اکنون در دفتر ملی افسر ارشد پزشکی تنها به برگزاری جلسات مطبوعاتی در دوشنبه چهارشنبه و جمعه.

از ماه مارس وجود داشته است روزانه جلسات و در حالی که اخبار پاورقی در معاون افسر ارشد پزشکی پل کلی کنفرانس مطبوعاتی امروز از آن شده است به عنوان یک “نقطه عطف” در رسانه های اجتماعی.

“من فقط می خواهم به می گویند که به دلیل وضعیت که ما در این لحظه ما احتمالا تنها با داشتن این سه بار در هفته در حال حاضر – دوشنبه چهارشنبه یکشنبه – مگر در مواردی وجود دارد یک دلیل خاص برای انجام آن در یک روز دیگر” آقای کلی گفت.

“با تشکر از شما برای منافع خود را.”

https://platform.twitter.com/widgets.js

ویکتوریا ارشد بهداشت افسر پروفسور برت Sutton تایید کرده است یکی از هشت جدید کروناویروس موارد به ظهور در دولت یک شبه ساکن بود از یک سالخورده مراقبت از خانه در پایتخت دولت.

پروفسور Sutton گفت: بيمار مقیم ملبورن ویلا ماریا مرکز مراقبت از سالمندان.

“ساکن است که به خوبی مراقبت و جدا شده در اتاق خود را پس از توسعه علائم خفیف. کارکنان شده اند با استفاده از PPE به مراقبت برای اقامت از آنها توسعه علائم,” او گفت:.

“جامع ردیابی تماس در حال انجام است و تست از تمام کارکنان و ساکنان محل را در طول چند روز آینده.

“ساکنان و خانواده ها همه مطلع و وزارت کار از نزدیک با این مرکز برای اطمینان از مناسب اقدامات بهداشت عمومی گرفته شده اند از جمله جداسازی و قرنطینه و تمیز کردن است.”

در طول کنفرانس مطبوعاتی خود بعد از ظهر امروز معاون افسر ارشد پزشکی پل کلی گفت که او “نه به نفع واکسیناسیون اجباری” اگر چه او با اعتماد به نفس وجود دارد خواهد بود “بسیار قوی جذب” اگر و هنگامی که یک coronavirus واکسن توسعه داده شد.

“با توجه به نحوه بسیار دیده ایم و ویرانی که این ویروس باعث شده است که در سراسر جهان (Mr کلی انتظار) که مردم صف خواهد شد تا برای واکسیناسیون به جای مخالف,” او گفت:.

Mr کلی نیز خواسته شد آشکار که آیا ضد vaxxers که حاضر یک coronavirus شات می تواند ایجاد یک خوشه از COVID-19 موارد در آینده است.

“همیشه وجود دارد یک جیب مردم هستند که در برابر واکسن. آنچه که من پیدا کردم هر چند در این مرتب کردن بر اساس شرایطی که در آن شده است وجود دارد و مرگ و بیماری شدید مردم خیلی بیشتر هماهنگ شدن واکسن از آنچه قبلا” او گفت:.

“ما متوجه شده ایم برای مثال تقریبا دو برابر تعداد واکسن آنفولانزا تحویل داده شده اند و تزریق در حال حاضر در این سال در مقایسه با سال گذشته است.و من فکر می کنم که بخشی از این نوع از مفهوم کلی است که واکسیناسیون چیز خوبی است.”

به عنوان استرالیا Premiers برخورد بیش از پتانسیل بازگشایی مرزهای معاون افسر ارشد پزشکی پل کلی گفت که او و بهداشت استرالیا حفاظت اصلی کمیته (AHPPC) می خواستم هرگز آنها را به نزدیک در تمام

“به من گفت: از نظر ملی مشاوره – که شامل من و AHPPC – نمی بینیم دلیل به آنها در وهله اول,” او گفت:, و اضافه کردن آن را نمی خواهد یک مشکل مطرح اگر مرزهای دولتی بودند و برای باز کردن در هفته های آینده.

“این کاملا یک وضعیت متفاوت برای مرز بین المللی و ما می دانیم که هنوز هم وجود دارد بسیاری از COVID-19 گردش تقریبا در تمام نقاط جهان, به طوری که یک جزء کلیدی از کنترل ما است.

“از نظر داخلی مرزهای تصمیم گیری ساخته شده توسط کشورهای مختلف برای دلایل خود را و آن خواهید بود تصمیمات خود را به عقب است.”

در حالی که او بر آن بود که دولت تصمیم او گفت: بازگشایی مرز به نفع اقتصاد است.

“این یک تصمیم برای کشورهای مختلف به. اما…به عنوان باز کردن اقتصاد وجود داشته باشد منافع را به اجازه دادن به دیگران در کشورهای دیگر, من فکر می کردم.”

Mr کلی گفت که ما “نمی تواند حکومت را” تهدید “واکسن ناسیونالیسم” – به عبارت دیگر این کشور که در نهایت توسعه coronavirus واکسن احتکار واکسن و نمی های با استرالیا یا کشورهای دیگر.

“CEPI (ائتلاف برای اپیدمی آمادگی نوآوری) راه اندازی شد دقیقا برای این منظور به واقعا تشویق, جهانی, تلاش مشترک برای مقابله با بیماری های همه گیر و به خصوص و به طور خاص در رابطه با واکسن و توسعه” او گفت:.

“بنابراین من امیدوارم که آنها موفق خواهد بود و من می دانم که CEPI است در واقع ارائه بودجه به اعتقاد من نه مختلف واکسن نامزدها. یکی از آنها این است که در اینجا در استرالیا. و بخشی از قرارداد برای کسانی که در بودجه است که وجود خواهد داشت نه یک ناسیونالیست رویکرد و آنچه کشف شده در دسترس خواهد بود برای کل جهان است.

“بنابراین من امیدوارم که اگر چه تاریخ این نوع از چیزهایی است که دقیقا به عنوان شما را توصیف متاسفانه.”

خبرنگاران همچنین پرسید که آیا ممکن بود که یک کشور دیگر خارج از این ائتلاف ممکن است در نهایت به ایجاد یک واکسن و اگر پس اگر این امر می تواند دشوار برای استرالیا به اشتراک بگذارید.

“من نمی تواند حکومت آن, البته, اما آنچه که من را دیده اند است یک تلاش جهانی – که برخی از آن با CEPI اما شما راست وجود دارد بسیاری از دیگر واکسن نامزدها که در حال آزمایش در حال حاضر” Mmr کلی گفت.

“وجود دارد طیف وسیعی از شرکت های دارویی بشردوستانه, کمک های مالی, ملی, کمک های مالی است که بخشی از این تلاش جهانی. و وجود دارد مقدار زیادی از همکاری اما این همکاری را به سرعت در حال تبدیل شدن به رقابتی, من مطمئن هستم که به عنوان کاندیدای واکسن به احتمال زیاد موفق خواهد بود.

“ما خوش شانس در اینجا در استرالیا است که ما یک واکسن-قابلیت ساخت. ما فوق العاده vaxnologists و virologists و دیگران در این کار از نظر ما نهادهای علمی – این CSIRO دانشگاه کوئینزلند این Doherty, موسسه و بسیاری دیگر. بنابراین ما ممکن است نه برنده شدن در این مسابقه اما ما بخشی از این مسابقه و ما به دنبال توسعه یک واکسن در اینجا در استرالیا.

“اگر آن نمی باشد و اولین واکسن در دسترس است که ما به دنبال پیوستن به این تلاش برای واکسینه کردن مردم – آن را واقعا مهم است که ما انجام این کار در راه است که جهانی به دلیل عفونت نمی دانم مرز.”

Mr کلی وجود دارد گفت: یک دلیل خوب چرا 10-فرد حکومت معرفی شده بود در مرحله یک.

“اولا این حفاظت برای یک فرد به یک گروه از 10 را برای خود و برای آن گروه از 10 از کسی که ممکن است بیمار. بنابراین مهم است که ما فراموش شل کردن این محدودیت ها بیش از چند هفته آینده است که افرادی که بیمار هستند با سرماخوردگی یا آنفولانزا علائم است که آنها در خانه بماند و نه مخلوط با دیگران” او توضیح داد.

“دیگر از راه نگاه کردن به آن است – چرا از آن است که تنها 10 نفر حتی در یک فضای بزرگ – یک میخانه یا یک باشگاه برای مثال – به عنوان آنها باز است ؟ به دلیل وجود دارد در مورد مخلوط کردن.

“این فقط تعدادی از مردم, اما تعدادی از فعل و انفعالات است که ما داریم. به طوری که تماس نزدیک از 1.5 متر است که جزء مهم است. اما دلیل اینکه ما آن را نگه دارید در 10 است به طوری که است که از مخلوط کردن اتفاق می افتد نیست. این می تواند به خصوص به عنوان یک چالش که در آن وجود دارد تعداد زیادی از مردم که ممکن است هر یک از دیگر و است که می تواند منجر به گسترده تر گسترش COVID-19 در طول این دوره است.”

Mr کلی گفت: اگر تعداد موارد را افزایش نمی دهد به عنوان گذشت زمان تعداد افراد مجاز به جمع آوری نیز افزایش یابد.

“چیز دیگر البته بگویم این است که این است که در حال حاضر زمان برای دانلود برنامه به طوری که می توانید در ادامه برای کمک به ما تماس با ما-ردیابی تلاش های ما, بیماری کارآگاه.”

Mr کلی تشویق استرالیا برای دانلود COVIDSafe برنامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de