‘بی سابقه’ چانه زنی رها کردن برای تعطیلات اسکی

مردم در حال تقلا برای NSW تعطیلات اسکی چانه زنی

سیمون Mitchell

Thredbo … there are accommodation bargains to be found in the Snowy Mountains.
Thredbo … وجود دارد اقامت چانه زنی می توان در کوه های برفی.

با توجه به تعدادی از اپراتورهای گردشگری در NSW وجود دارد یک فرصت بزرگ برای تعطیلات ارزان در حال حاضر که در سفر منطقه ای محدودیت ها کاسته شود پس از COVID-19 مستند.

در خصوص مردم با استفاده از NSW را “کم سابقه مقرون به صرفه” فصل برف پس از NSW برتر اعلام کرد که سفر محلی اجازه داده می شود از تاریخ 1 ژوئن سال 2020 است.

Discovery parks, Jindabyne
کابین در کشف پارک – Jindabyne در حال رفتن برای به شدت نرخ تنزیل.

مدیریت در کشف پارک – Jindabyne می گویند که آنها دریافت کرده اند هجوم سوالات.

در حالی که اموال معمولا در نزدیکی فروخته شده در پیش از شروع فصل با کابین دلربا, قیمت به عنوان بالا به عنوان $1,000, محل اقامت در حال حاضر در دسترس از به عنوان کم به عنوان زیر 150 دلار در هر شب است که “کاملا بی سابقه در این زمان از سال” به گفته مدیر عامل شرکت g’day, گروه, Grant Wilckens.

مشاهده بیشتر در: 11 شگفت آور Airbnbs به کتاب در NSW

مشاهده بیشتر در: 6 از بهترین راه سفر از سیدنی

Wilckens تاکید کرد که هرگز قبل از اسکان شده است تا به آسانی در دسترس و مقرون به صرفه در طول اوج فصل است.

“اکثر استرالیا شده اند مطمئن نیستید که آیا فصل اسکی وجود داشته باشد در NSW در سال جاری و لغو تعطیلات خود را … ناگهانی باز کردن back up برای سفر ایجاد وضعیت بی سابقه ای”.

ESCAPE: Lake Jindabyne Snowy Mountains, Picture Tourism NSW
دریاچه Jindabyne در کوه های برفی, تصویر گردشگری, NSW

در 24 ساعت گذشته کشف تعطیلات پارک دیده است 60 درصد افزایش بازدید کنندگان به آن Jindabyne پارک صفحه.

این به رغم این واقعیت است که تله اسکی اپراتورها بسته باقی می ماند, با آسانسور می گذرد برای فروش در دسترس از 30 ژوئن به بعد در این مرحله است.

شده است وجود دارد عدم قطعیت در اطراف این که آیا وجود خواهد داشت یک NSW فصل اسکی در این سال, اما به تازگی معاون نخست وزیر NSW جان Barilaro نوشته شده در یک مصاحبه مطبوعاتی در حساب توییتر خود گفت: “من بسیار خوشحال برای به اشتراک گذاشتن که … ما یک فصل اسکی در این سال, اما, تعطیلات سازان باید آگاه باشند که اسکی به احتمال زیاد نیاز به زمان برای قرار دادن COVID قصد دارد به محل و شما باید تماس بگیرید قبل از بازدید.

“ما هنوز در حال کار با استراحتگاه اسکی فصل به احتمال زیاد باز نمی شود و توسط (ژوئن) آخر هفته طولانی اما کار با استراحتگاه ما اعتماد به نفس ما می تواند قرار داده و به جای پروتکل ها و اقدامات لازم برای محافظت از مردم به طوری که آنها می توانید لذت بردن از تعطیلات زمستانی در کوه.”

حدس و گمان وجود دارد استراحتگاه می تواند باز در زمان NSW تعطیلات مدرسه در ماه جولای و یا حتی به عنوان اوایل به عنوان پایان ماه ژوئن.

Snow opening weekend
اسکی ممکن است لزوما در کارت های, اما این توقف مردم رزرو برف تعطیلات.

Airbnb نیز شاهد افزایش در مردم با استفاده از نرخ تخفیف و رزرو NSW اجاره زیر کاستن از محدودیت.

سوزان Wheeldon, Airbnb, کشور, مدیر, برای استرالیا می گوید فرار “ما قطعا شاهد قوی تجدید حیات در مردم برنامه ریزی سفر برای بعد از آن در سال – و به سال آینده و به طور فعال در جستجوی ایده آل گریز از نقاط در سراسر NSW برای زمانی که آنها قادر به سفر اول.

“این جستجوها بسیار دلگرم کننده نشانه های اولیه از مسافرت داخلی آماده برای جستن به عقب و یک کمک بزرگ به بهبود اقتصادی”.

Supplied Travel WHAT'S YOUR BUDGET: SNOWY MOUNTAINS. ecoCrackenback 'Habitat' interior. For story by Celeste Mitc
ecoCrackenback اسکان … یک Airbnb ملک در کوه های برفی. تصویر: عرضه

“این بسیار چالش برانگیز برای همه در سراسر صنعت گردشگری و ما واقعا مشتاق برای کمک به محلی اپراتورهای گردشگری و کسب و کارهای کوچک به عقب بر گردیم روی پای خود را. ما می دانیم که این هم درست است برای مهمانان که واقعا می خواهید به انجام بخشی خود را برای حمایت از جوامع کوچک و بزرگ است که تا به حال یک زمان سخت به تازگی”.

“ما می دانیم که بسیاری استرالیا را قدرتمند تمایل به کشف حیاط خلوت خود ما را مانند قبل از هرگز. مردم به دنبال باقی می ماند که به خانه نزدیک آشنا و امن و مقرون به صرفه academist:: دانشجویان”.

برتر هشدار تعطیلات خواهد نگاه بسیار متفاوت

در حالی که منطقه ای مناطق در NSW قادر خواهد بود به استقبال گردشگران از ژوئن 1 – تعطیلات خواهد بود بسیار متفاوت از آنها قبل از همه گیر.

“شما می توانید در تعطیلات با خانواده و دوستان خود را اما می دانم که تعطیلات شما در حال گرفتن از 1 ژوئن متفاوت خواهد بود به یک تعطیلات شما باید قبل از گرفته شده است” گفت: NSW برتر Gladys Berejiklian به او اعلام کرد کاهش محدودیت های مسافرتی.

“ما می خواهیم مردم را به لذت بردن از خود را به احساس می کنم اما هیچ چیز ما همان است که در طول یک بیماری همه گیر.”

Ms Berejiklian توصیه می شود که گردشگران سفر در سراسر NSW نیاز به مراقبت بیشتری و برنامه ریزی, کتاب, آنلاین و دور از جمعیت زیادی – تکرار کرد که تعطیلات در سال 2020 خواهد بود بسیار متفاوت به آنچه که ما تجربه کرده ام قبل از.

“لطفا درمان خبر خوب با احتیاط”.

در طول همه گیر NSW است که فقط در یکی از دو کشور برای حفظ مرزهای باز در طول بیماری همه گیر. تاسمانی, Queensland, Northern Territory, استرالیا جنوبی و غربی استرالیا بسته مرزهای خود را به عنوان یک اندازه گیری برای صاف و منحنی سرعت گسترش ویروس.

Ms Berejiklian گفت که او تا به حال هیچ قصد تبدیل ایالتی سفر به دور است.

“نیو ساوت ولز است که همیشه باز به استقبال مردم از کشورهای دیگر” او گفت:.

“ما قصد داریم به نگه داشتن مرزهای ما باز است. ما فکر می کنیم که بهترین ها را برای, New South Wales, بلکه, بهترین, برای, استرالیا است.”

مشاهده بیشتر: بهترین راز نگه داشته در کوه های برفی

مشاهده بیشتر: بهترین نقاط برای سفر در NSW مرکزی ساحل

مشاهده بیشتر در: academist:: دانشجویان عاشقانه برای زوج ها در NSW

مشاهده بیشتر: بهترین مکان برای کمپ در NSW south coast

بیشتر در nsw

 • 6 بهترین راه سفر از سیدنی

  Campervan driving through the Outback near Lightning Ridge.
 • NSW باز می شود تا سفر چه می دانید

  Happy young woman swimming underwater in the tropical ocean
 • بهترین راز نگه داشته در کوه های برفی

  A woman stands at the thermal pools in Snowy mountains. The water is pumped up from the thernal creek flowing just metres away and these subterranean waters are mildly mineralised and stay a constant 27oC all year. Its a steep grade 4 bushwalk down to the thermal waters.
 • تابستان من تبدیل به یک پری دریایی

  Escape Supplied Escape Supplied Escape Supplied

کشف بزرگ مرجانی

کشف بزرگ مرجانی

Discover the Great Barrier Reef

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de