دوشنبه, فوریه 23 سال 2020 | 11:01 PM


کارلا نش زندگی با شعار: بدون توجه به آنچه او می کند او می خواهد به ایجاد تفاوت در زندگی کسی.

آیا کار به عنوان یک مشاور مدیریت برای دولت فدرال در واشنگتن دی سی و یا منجر به اتهام در اتحادیه انجمن کمک در Sewickley نش تلاش برای کمک به دیگران است.

نش 59 آغاز شده و در نقش خود به عنوان مدیر اجرایی اتحادیه جامعه کمک در فوریه. 1. او تا به حال به عنوان موقت, مدیر اجرایی, از جولای سال 2019.

“این است که قطعا چیزی است که نیش ترمزی میزند در قلب من رشته. من آن را به عنوان یک فرصت برای ارائه پشتیبانی که من مانند از دست دادن و من آن را انجام دهد در تمام طول روز طولانی” نش گفت.

نش ایستاده بود از چند “مجرب قوی نامزدها” است که اعمال می شود برای این کار با توجه به توماس والترز که در خدمت به عنوان معاون رئیس جمهور از هیئت مدیره و ریاست اجرایی جستجو کمیته. والترز مدیر اجرایی Sweetwater مرکز برای هنر.

به عنوان پنج عضو از جستجو کمیته مورد بحث هر متقاضی آنها نگه داشته به آینده را به نش و “تاثیر قابل توجهی او به سرعت ساخته شده در سازمان ما” والترز گفت. “نه تنها کارلا سازماندهی جزئیات گرا و موثر او با نزدیک شدن نقش خود و کار خود را با چنین باز, مراقبت و اختصاصی داشته باشید.”

او “آمار زمین در حال اجرا” در نقش جدید والترز گفت. “کارلا نزدیک است و مهربان و با ملاحظه و بسیار خلاق است. ما باید به طور مداوم تحت تاثیر قرار شده است با توصیه ها و راه حل های برای پرداختن به نیازهای مردمی در جامعه ما است.”

نش متولد و بزرگ شده در واشنگتن دی سی است و دارای لیسانس جامعه شناسی از دانشگاه مریلند است. او به دنبال یک حرفه ای در کسب و کار و صرف بیش از 30 سال کار به عنوان یک مشاور مدیریت در واشنگتن اغلب کار با دولت ایالات متحده.

او روابط به Sewickley اجرا ،

شوهرش استراتون فارغ التحصیل از لرزنده دره دبیرستان در سال 1975.

استراتون نقل مکان به واشنگتن برای کار و آنجا بود که این دو ملاقات و ازدواج کردند. در حالی که زندگی در Bowie, Md., آنها اغلب به بازدید و Stratton Cornwall خانواده و دوستان خود در این منطقه است. او همیشه گرفته شد با احترام متقابل و عشق است که ساکنان به حال برای هر یک از دیگر بدون در نظر گرفتن رنگ و یا پس زمینه.

“من همیشه دوست داشتم Sewickley” نش گفت. “آن را مانند یک کمی امریکا در اینجا.”

در حالی که کار به عنوان یک مشاور مدیریت در واشنگتن نش به کار گرفته شده یک آرایه گسترده ای از وظایف است. او به عنوان یک متخصص در مدیریت مالی برای دولت فدرال و کمک به رهبران دولت را در درک که چگونه برای برنامه ریزی پروژه ها و مدیریت آنها است.

“این بسیار رقابتی است. آن را بسیار به سرعت گام. شما باید بدانید که بسیاری. شما باید به یک متخصص در همه چیز به خصوص هر آنچه که شما در حال کمک به مشتریان خود را با” او گفت:.

نش در بر داشت خودش شروع به رایت کردن زمانی که او در یک نقش در یک شرکت کوچکتر کار به عنوان یک مدیر اجرایی است. او متوجه شد که آن بود که او بیش از حد از آنچه که او را دوست داشت — در برخورد با مردم و کمک به آنها در حل مسائل خود را.

این Nashes نقل مکان کرد به Sewickley در سال 2018 به نزدیک به Stratton مادر میلدرد که در حال حاضر در 90s.

نش نگه داشته و نقش خود را در یک پروژه مدیریت یک تیم از ارتباطات از راه دور حرفه ای برای اداره آمار آمریکا. او تبدیل از Sewickley به واشنگتن برای سه ماه در حالی که او دگرگون کردن آن نقش دارند.

آمدن به Pittsburgh, او در بر داشت که آن صنایع تا حد زیادی متفاوت از واشنگتن ،

او به دنبال یک کار در مدیریت پروژه مشغول به کار به عنوان یک رابط بین رهبری و پروژه منجر می شود.

نش شرکت معتقد است که هر کس قرار داده شده است که در آن آنها نیاز به.

آن را در طول یک رویداد در سوویتواتر مرکز هنرهای است که او به ملاقات یک عضو هیئت مدیره برای این اتحادیه کمک های جامعه است. دو رفت و در پیاده روی با هم و این که چگونه نش آموخته اتحادیه کمک های جامعه است. او اعمال می شود به عنوان یک عضو از هیئت مدیره. اما تنها پس از چند ماه در آن نقش مدیر اجرایی کار افتتاح شد.

“ما تمام ماموریت چیزی است که مرا جذب به آن به عنوان یک پل برای کسانی که به آنها نیاز دارید در این زمان که آنها نیاز به طوری که آنها می توانند در مدیریت زندگی خود را,” او گفت:.

بسیاری از سال پیش نش شوهر خود را بدون کار در مشاور مستقل جهان است. او به نظر می رسد در آن روز و سازمانهای او یاد گرفته در مورد کمک خواهد کرد که افراد با بدهی. اما هر یک نیاز به پول پرداخت می شود.

او در خواب دیدم که روزی او خواهد شروع یک سازمان غیر انتفاعی که “فقط به مردم یک استراحت” زمانی که آنها در حال رفتن را از طریق بار سخت, او گفت:.

او هیجان زده بود برای یادگیری در مورد اتحادیه جامعه کمک, که در خدمت به عنوان یک جامعه خالص ایمنی برای کسانی که نیاز دارند که زندگی در لرزنده دره منطقه مدرسه.

اتحادیه کمک های جامعه آغاز شد بیش از 120 سال پیش توسط یک گروه از زنان که می خواستند برای کمک به کسانی که تلاش شد در این منطقه است. این ارائه می دهد کمک هزینه تحصیلی برای Quaker دره دانش آموزان فراهم می کند کارت های هدیه برای کمک به پدر و مادر مبارزه با بازگشت به مدرسه نیاز دارد و به کمک خانواده ها در روز شکرگزاری و کریسمس. سازمان تیم با گروه های دیگر در این منطقه برای ارائه خدمات. آن را حتی صاحب یک مجتمع آپارتمانی در Sewickley که در آن مردم در پرداخت اجاره بها را بر اساس درآمد خود را.

به عنوان مدیر اجرایی نش گفت: نقش اداره برنامه ها و مدیریت روز به روز عملیات از جامعه است.

او شیپور خاموشی به تجربیات او به عنوان یک مشاور مدیریت, که در آن او می داند که بهترین راه برای برقراری ارتباط با مردم است. او همچنین به ارمغان می آورد اثربخشی سازمانی به جامعه است. در نقش جدید او در اتصال با رهبران در جامعه است. او همچنین در حال ایجاد دستورالعمل های عملیاتی استاندارد برای سازمان است.

او تا به اهداف بزرگ برای سازمان است. او می خواهد به گسترش کلمه از آنچه اتحادیه جامعه کمک می کند بیشتر به جوامع است. او فکر می کند وجود دارد بیشتر مردم وجود دارد که آنها می تواند کمک به.

نش نیز می خواهد شروع به میزبانی جلسه اطلاعاتی که مردم یاد می دهد چگونه می توانید از طریق بار خشن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im