اتحادیه مطبوعات در مورد دستمزد یارانه

اتحادیه های کارگری در حال هل دادن یارانه دستمزد مانند آن معرفی شده در انگلستان برای حمایت از استرالیا کارگران در طول coronavirus بحران به جای اجازه دادن به مردم تکیه بر منافع دولت.

هزاران نفر در حال حاضر شغل خود را از دست به عنوان کسب و کار تعطیل یا به طور داوطلبانه و یا مجبور به مقابله با گسترش COVID-19.

“48 ساعت گذشته بوده است کاملا تکان دهنده برای کار بر استرالیا” ACTU وزیر سالی McManus گفت: ABC radio روز چهارشنبه.

از کار مردم صف کشیده بودند Centrelink دفاتر برای سومین روز متوالی به عنوان دولت فدرال خدمات رفاهی پورتال آنلاین در تلاش برای نگه دارید تا با تقاضا است.

“وجود خواهد داشت هیچ خط خارج Centrelink اگر ما تا به حال یارانه دستمزد مانند انگلستان” Ms McManus گفت.

او گفت: کارفرمایان و کارکنان را یقین است که 80 درصد از حقوق و دستمزد خواهد بود.

تحت برنامه دولت به طور موقت دو به کارجویان کمک هزینه – قبلا به عنوان شناخته شده Newstart – مردم را به صبر و پنج هفته که برای دریافت سود اضافی.

“مردم نمی توانید صبر کنید پنج هفته است که پول اضافی که چیزی است که نیاز به خطاب فوری” Ms McManus گفت.

با استرالیایی بودن خواست به ماندن نزدیک به خانه و ده ها هزار نفر در حال حاضر از دست دادن شغل خود را به استرالیا انجمن خرده فروشان و SDA اتحادیه به نمایندگی از طبقه کارکنان نوشته شده به نخست وزیر اسکات موریسون شفاعت برای کمک به.

“این COVID-19 بحران در حال حاضر آوردن استرالیا ایجاد کرده است چالش برانگیز ترین شرایط معاملاتی همیشه در مواجهه با خرده فروشان در کشور ما تاریخ” آرا اجرایی راسل زیمرمن و SDA ملی وزیر جرارد دوایر نوشت.

“کارفرمایان و کارکنان به طور یکسان در حال حاضر خیره کردن بشکه از بیکاری توده و چهره وحشتناک چشم انداز قادر به پرداخت وام های مسکن, اجاره و قرار دادن غذا روی میز برای بچه های خود را.”

آقای دوایر گفت: هزینه های اختیاری افتاده بود از یک صخره.

آنها می خواهند یک بخش خرده فروشی خاص بسته نجات از جمله دستمزد و یارانه اختصاصی از وام و ضمانت دولت از پرداخت اجاره بها و یا برای دولت به کار با صاحبخانه برای کاهش اجاره.

برخی از 1.3 میلیون دلار استرالیا کار در این بخش بسیاری از آنها را افراد جوان و زنان و سالمندان است.

استرالیا موسسه اقتصاددان ارشد ریچارد Denniss گفت: دولت باید بیشتر به گسترش خدمات عمومی هزینه و پروژه ها.

که به نوبه خود خواهد ایجاد “عظیم تقاضا” در بخش خصوصی است.

“آنچه اجتناب ناپذیر است این است که یک میلیون نفر از مردم در حال رفتن به از دست دادن شغل خود اما چیزی که کاملا در کنترل ما است, چه کسانی میلیون نفر را برای سال آینده” آقای Denniss گفت: ABC radio.

در دوران رکود بزرگ زمانی که بخش خصوصی نبود به کارگیری افراد کارگران قرار داده و به کار ساختن چیزهایی که گذشته و ارائه منافع عمومی.

“این ناحیه بخش تنها موسسه با ترازنامه به اندازه کافی بزرگ برای ایجاد تقاضا برای مردم را به انجام همه چیز,” او گفت:.

در اصل منتشر شده به عنوان اتحادیه مطبوعات در مورد دستمزد یارانه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im