هواپیمایی متحده هشدار 36,000 کارگران آنها می تواند گذاشته

توسط دیوید KOENIG

هواپیمایی متحده هشدار داده است 36,000 کارکنان — نزدیک به نیمی از آن در آمریکا کارکنان — آنها می تواند furloughed در ماه اکتبر روشن ترین سیگنال در عین حال چگونه عمیقا ویروس همه گیر است که صدمه زدن به صنعت هواپیمایی.

چشم انداز بهبود در صنعت هواپیمایی اتحاد dimmed فقط در دو هفته گذشته به عنوان عفونت افزایش نرخ در بسیاری از ایالات متحده آمریکا و برخی کشورهای تحمیل جدید قرنطینه مورد نیاز مسافران است.

شرکت های هواپیمایی می گویند که آنها باید کوچک برای مطابقت با کاهش تقاضای سفر. خطوط هوایی آمریکا مدیران گفته اند که می تواند آنها 20,000 بیشتر کارمندان از خطوط هوایی نیاز این سقوط.

ایالات گفت: کارکنان جمعه که هر کس که می شود یک اخراج متوجه خواهد شد furloughed. این شرکت گفت: از دست دادن شغل می تواند کاهش می یابد و اگر به اندازه کافی کارکنان قبول buyouts و یا بازنشستگی پیش از موعد مهلت در هفته آینده.

این buyouts آمده در قیمت بیش از حد ، ایالات گفت: آن را 300 میلیون دلار هزینه در سه ماهه دوم به پوشش داوطلبانه خروج تا کنون. این شرکت گفت که قادر به برآورد هزینه نیروی کار کاهش برای بقیه سال.

اگر هر متحده هواپیمایی همسان ایالات بدترین سناریو از furloughs آن می تواند تعمیم به حدود 240,000 مشاغل از دست رفته در سراسر کشور با توجه ایالات سهم از بازار داخلی است.

Helane بکر یک تحلیلگر برای Cowen پیش بینی پنج شنبه که خطوط هوایی ایالات متحده به پایان خواهد رسید 2020 با به 200,000 150,000 کارکنان کمتر از آنها در پایان 2019 — بسیار بزرگتر ضرر و زیان از او انتظار می رود در ماه آوریل است.

این اعلامیه که ایالات متحده فرستاده می شود به معنای مطابق با قانون الزام کارفرمایان هشدار می دهند کارگران حداقل 60 روز قبل از جرم کاهش شغل.

این furloughs می تواند شامل به 15,000 مسئولین پرواز 11,000 خدمات به مشتریان و دروازه عوامل 5,500 کارگران تعمیر و نگهداری و 2,250 خلبانان.

“ایالات هواپیمایی بینی کردند اعداد یک فروشي, اما آنها همچنین ارزیابی صادقانه ما دیده ایم در دولت از این صنعت گفت:” سارا نلسون رئيس جمهور از انجمن از خدمه پرواز. “این بحران کوتوله دیگران در تاریخ هوانوردی و هیچ پایانی در چشم.”

ایالات مدیران گفت: هر furloughs خواهد اثر را بر روی و یا در مدت کوتاهی پس از اکتبر. 1. ایران نمی تواند اخراج کارگران هر چه زودتر — که یک بیماری از 5 میلیارد دلار آن را به عنوان سهم خود را از 25 میلیارد دلار در فدرال کمک برای کمک به شرکت های هواپیمایی پوشش هزینه های حقوق و دستمزد به مدت شش ماه.

خدمه پرواز’ اتحادیه و دیگر شرکت هواپیمایی کار گروه های لابی در کنگره برای یکی دیگر از 25 میلیارد دلار برای محافظت از شغل از طریق ماه مارس آینده. اما یک مقام ارشد ایالات اجرایی ابراز تردید است که کنگره را تایید هزینه در انتخابات سال است.

ایران در حال حاضر کاهش هزینه های سرمایه توسط $2.5 میلیارد و متقاعد هزاران نفر از کارکنان خود را به مرخصی بدون حقوق. آن را احتکار پول نقد پس از بالا بردن میلیاردها دلار استقراض جدید — از جمله رهن آن MileagePlus مکرر-بروشور برنامه.

اما با فروش بلیط تضعیف دوباره شیکاگو شرکت هواپیمایی که هنوز هم از دست دادن حدود 40 میلیون دلار در روز مدیران گفت.

اخراج هستند “آخرین گزینه سمت چپ برای حفاظت از منافع بلند مدت این شرکت گفت:” ارشد ایالات رسمی که صحبت می کرد به خبرنگاران خواست نامش فاش نشود.

مدیران گفت: اعلامیه های تحت پوشش 45% از خطوط هوایی ایالات متحده کارکنان بسیاری از آنها توسط اتحادیه های کارگری. آنها می خواهم که بازگشت حقوق اگر ایالات بخت و اقبال را بهبود بخشد. یکی دیگر از 1300 مدیریت و کارکنان پشتیبانی خواهد بود گذاشته Oct. 1 ، المللی از جمله کارکنان ایران دارای نیروی کار مورد 95,000.

مسافرت هوایی در آمریکا سقوط حدود 95% از 1 مارس تا اواسط آوریل و سپس شروع به بازیابی کند. تعدادی از ایالات متحده مسافران هوایی در اطراف ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته به بالاترین سطح خود از اواسط ماه مارس بود اما هنوز هم حدود 70% از یک سال پیش.

در هفته های اخیر تعداد موارد گزارش شده از COVID-19 تا حدود دو برابر و به حدود 50000 در روز با موارد افزایش در تگزاس فلوریدا و کالیفرنیا. ماه گذشته, New York, New Jersey, کانکتیکات و شیکاگو اعلام کرد: نیاز است که مردم از ورود متحده با عفونت بالا رفتن نرخ به قرنطینه برای 14 روز پرتاب جدید موانع به سفر.

ایران را رزرو برای پروازهای در آن به توپی در نیوآرک نیوجرسی را به شدت کاهش یافت پس از منطقه فرمانداران اعلام کرد که قرنطینه الزامات سقوط 84 درصد از سال قبل است. که در مقایسه با 73 درصد کاهش در رزرو برای ایران را به مقصد دیگر.

مدیران شرکت های هواپیمایی دیگر پیش بینی کرده اند که شرکت های خود را خواهد شد بسیار کوچکتر در ماه اکتبر و سفر هوایی ممکن است بازگشت به قبل از همه گیر سطوح برای چندین سال.

خطوط هوایی دلتا به تازگی گفت که کارکنان آن را ارسال اخراج اعلامیه به بیش از 2500 از آن 14,000 خلبانان اما نه علنا در مورد چشم انداز برای سایر کارگران. آمریکا نه گفت: آیا آن را صادر کرده است اخراج اعلامیه اما مدیران باید تشویق کارگران به buyouts. خطوط هوایی جنوب غربی روز چهارشنبه گفت آن صادر نشده اخراج هشدار.

آلمان لوفت هانزا هشدار داده است که ممکن است آن را قطع 22,000 مشاغل هوایی فرانسه هفته گذشته اعلام کرد قصد دارد برای از بین بردن 7,500 شغل و آمریکای لاتین دو تا از بزرگترین حامل را برای ورشکستگی زمینه حمایت می کند.

بین المللی حمل و نقل هوایی انجمن جهانی تخمین می زند که حامل می تواند از دست دادن $84 میلیارد دلار در این سال است. شرکت هواپیمایی تجاری گروه لابی دولت برای ارائه کمک مالی بیشتر برای حمل.

___

دیوید Koenig را می توان در رسید www.twitter.com/airlinewriter

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de