دانشگاه پیتسبورگ به نام در گزارش ملی برای بهبود کمک های مالی شیوه های

46 دقیقه پیش

دانشگاه پیتسبورگ است که به چالش کشیدن یک روند ملی در میان دانشگاههای دولتی که در آن موسسات اختصاص بیشتر بودجه به شایستگی کمک به جای اینکه به دانش آموزان با نیاز مالی.

پیت قرار است یک اولویت در ارائه کمک به دانش آموزان با نیاز مالی, در حالی که دیگر دانشگاه های دولتی اختصاص دارد اکثر کمک های مالی را بر اساس شایستگی بورسیه

“ما احساس کردیم که ما تا به حال حفظ و رک و پوست فارغ التحصیلی موضوع به خصوص در منطقه ای ما دانشگاه به دلیل نیاز برآورده نشده” گفت: کشيش ان Cudd با اشاره به پیت دانشگاه در Greensburg جانزتاون و برادفورد.

Cudd که تحقیقات در زمینه آموزشی نابرابری گفت که او متوجه تعدادی از دانش آموزان کم درآمد ثبت نام در دانشگاه در حال سقوط بود و این که بسیاری از دانش آموزان ترک تحصیل به دلیل برآورده نشده نیاز مالی. به عنوان یک درمان دانشگاه پرده برداری از پیت موفقیت پل مطابقت با برنامه در ماه فوریه 2019 برای کمک به دیدار با دانش آموزان نیاز مالی.

یک سال پس از اجرای این برنامه در خدمت است خدمت 5,007 دانش آموزان در هزینه حدود 25.4 میلیون دلار به دانشگاه.

آن را یک “دو جانبه” رویکرد Cudd گفت. برای اولین بار دانش آموزان دریافت فدرال پل کمک قادر به دریافت بودجه تطبیق از دانشگاه.

دوم موفقیت بخشی از برنامه ویژه هنگامی که دانش آموزان در رسیدن به یک سطح معینی از نیاز برآورده نشده — مالی نیاز نیست که تحت پوشش کمک هزینه تحصیلی و یا وام های دانشجویی. Cudd گفت: این نقطه در حدود 20 ، 000 $از نیاز برآورده نشده برای دانش آموزان در پردیس اصلی و $15,000 منطقه ای دانشگاه. هنگامی که دانش آموزان در رسیدن به این سطح دانشگاه در مراحل و شروع به ارائه اضافی بر اساس نیاز کمک برای بستن شکاف.

Cudd گفت که از برنامه های اجرا شده در سال گذشته این دانشگاه را حفظ نرخ افزایش 3% در تمام دانشگاه ها.

تغییر در پیت کمک های مالی استراتژی قابل توجه است با توجه به دانشگاه و اندازه و نفوذ در آموزش عالی گفت: Steve Burd ارشد نویسنده و سردبیر در اتاق فکر جدید امریکا است. ماه گذشته Burd انتشار یک گزارش در توزیع کمک های مالی دلار در دانشگاه های دولتی سراسر کشور.

به گزارش “نقطه بحران” در مقایسه 339 کالج ها و دانشگاه ها در سراسر ایالات متحده از سال 2001 تا سال 2017. با استفاده از اطلاعات از کالج راهنمای خدمات پترسون را Burd یافت که کالج ها صرف نزدیک به 32 میلیارد دلار خود را از کمک های مالی به دلار بر اساس شایستگی کمک در این دوره شش ساله. حدود 2 نفر از هر 5 دلار رفت به غیر از دانش آموزان نیازمند.

پیت درگیر در الگوی در گذشته اما تغییر دوره بیش از یک دهه پیش. در سال 2007 شایستگی های تحصیلی در پیت رفت و از مصرف تا 85 درصد از کمک های مالی بودجه به 45 درصد است. دانشگاه شروع به تخصیص حدود 10 میلیون بیشتر بر اساس نیاز کمک.

داده ها پس از سال 2017 هنوز در دسترس نیست اما به احتمال زیاد نشان می دهد و حتی بیشتر تغییرات شدید در پیت پس از اعطای پل برنامه.

“من بسیار کنجکاو برای دیدن چگونه این تغییرات معنی دار هستند” Burd گفت. “شما واقعا نیاز به یک رهبر به در آمده و سوال در اولویت است.”

بیشتر اعتبارات به شایستگی کمک های رایج در میان موسسات برای جذب بالا-درآمد بالا-دستیابی به دانش آموزان و رسیدن به یک احساس بیشتری از “پرستیژ” گفت: Burd.

که ممکن است در مورد پیت در گذشته اما Cudd گفت: این دانشگاه دارای یک نقطه که در آن اولویت است به تنوع در جمعیت دانشجویی.

“آن را ضروری برای یک گروه متنوع از دانش آموزان از تمام بخشهای اقتصادی و اجتماعی طیف” Cudd گفت. “شما می خواهید دانش آموزان با انواع پس زمینه و تجارب به یک واقعا غنی و پویا در محیط آکادمیک.”

Teghan Simonton یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس Teghan در 724-226-4680, [email protected] و یا از طریق توییتر .

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>