سن دیگو — ملاکی فلین sat, سقوط در صندلی خود را و glared مستقیم به جلو نیش ایالتی سن دیگو اولین دست دادن فصل هنوز دردناکی تازه است.

“ما از دست داده است. این نخستین بار بود که این اتفاق افتاد به طوری که آن را احساس نمی کند خوب” فلین گفت: لحظاتی پس از اخراج UNLV Runnin’ شورشیان ضرب و شتم SDSU 66-63 شنبه شب خوراکی آزتک’ 26-بازی برنده خط و پایان دادن به اجرا خود را به عنوان ملت ایران تنها تیم شکست نخورده.

“خوب ما طعم شکست را برای اولین بار و آن را نمی کند طعم و مزه بسیار خوب” مربی برایان Dutcher گفت. “کسی بود که گفت: آنها فکر از دست دادن خواهد بود خوب برای آزتک احساس نمی کنیم که در همه. ما بسیار نا امید. ما می خواستیم یک فصل کامل اما این اتفاق رخ نداد و کالج بسکتبال.”

الیاس Mitrou-طولانی به ثمر رساند 19 امتیاز از جمله دو پرتاب آزاد با 11.5 ثانیه به سمت چپ برای UNLV.

SDSU پاک شده و تقریبا همه از 14 نقطه کسری بودجه هنگامی که آن را کشیده به 64-63 در فلین 3-اشاره گر با 14.5 ثانیه به سمت چپ. Mitrou-طولانی بود خراب توسط Matt Mitchell با 11.5 ثانیه به سمت چپ و هر دو به صورت رایگان می اندازد.

فلین از دست رفته یک رقابت 3-اشاره گر با 3.3 ثانیه به سمت چپ و توپ رفت و به Runnin’ شورشیان. پس از گذر از دادگاه میچل به پایان رسید تا با توپ و ناامیدی شات در زنگ سقوط کرد.

SDSU (26-1, 15-1 کوهستان غرب) پرده برداری منظم از فصل کنفرانس بنر قبل از بازی و پس از آن نگاه چیزی شبیه به این تیم که مسابقه به بهترین شروع در مدرسه تاریخ است. آزتک trailed 14 در اواسط نیمه دوم و پس از 11 با 4:32 بروید.

آنها نحو نامشخصی متخلخل در دفاع و درهم و برهم در جرم از دست رفته آسان عکس و ارتکاب بی دقتی گردش.

SDSU شده بود پیش بینی شده به عنوان شماره 1 دانه در شرق در مسابقات NCAA. ارائه آزتک نمی تلو تلو خوردن دوباره آنها می تواند به ماندن در آن موقعیت و یا شاید رها کردن به شماره 2 دانه در غرب است. Gonzaga است که پیش بینی شماره 1 دانه در غرب که در آن regionals خواهد بود در مرکز استیپلز تا اتوبان در لس آنجلس.

Dutcher گفت: پس از بازی پیام به این تیم بود “ناامیدی اما این کالج بسکتبال. آن را هر شب اتفاق می افتد و آن اتفاق افتاده بود برای همه ما سال. بنابراین در حال حاضر ما ببینید که چگونه ما به آن پاسخ دهند. و من این همه سال حتی اگر ما تا به حال از دست رفته یک بازی احساس کردم اگر ما این تیم ساخته شده است به راه راست. آنها ارتباط خود را شیمی فوق العاده است و اگر وجود دارد یک تیم قادر به تحمل شکست این یکی احتمالا به خوبی به عنوان هر گونه.”

Amauri هاردی به ثمر رساند 17 امتیاز و برایس همیلتون اضافه شده 11 امتیاز و 10 پرتاب ریباند برای UNLV (15-14, 10-6).

فلین به ثمر رساند 24 Mitchell 13 و اردن Schakel 10 برای SDSU.

به عنوان Runnin’ شورشیان فرار کردن استیو فیشر دادگاه پس از بازی برخی از بازیکنان اشاره کرد و جاوید با SDSU دانشجویی بخش است.

UNLV بود ناراحت SDSU را قبل از بازی بنر-بالا بردن.

“آنها تا به حال یک سال تاریخی. آیا شانس این رو در مورد صحبت ما در رختکن قبل از بازی ؟ قطعا اما من به نظر می رسد برای فراموش کردن آنچه آنها گفت:” مربی T. J. Otzelberger گفت.

“این واقعا یک پیروزی بزرگ برای برنامه های ما. این اوج کار سخت ما شده است با قرار دادن در. من اعتباری بچه ها ما برای اینکه خیلی متمرکز شده است. من واقعا افتخار ما بچه ها.”

Mitrou-گفته است: UNLV “در زمان آن را در یک بی احترامی راه, اما آنها می توانند هر چه می خواهند. آن را خانه خود را در دادگاه. ما با تمرکز بر فقط برنده شدن است.”

گفت: هاردی: “من احساس می کنم امشب ما بازی کامل 40 دقیقه است. ما گیر به برنامه و بازی های بازی برای هر یک از دیگر. اعتباری به آنها. آنها 26-0 و در حال حاضر آنها در حال 26-1. ما تا به حال کسب و کار برای مراقبت از ما به اینجا آمد و آن را انجام داد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im