بی سابقه ای به نوبه خود در اطراف: بالاترین PM تصویب امتیاز در یک دهه

پرواز به یقین در میان بحران تولید بی سابقه ای چرخش در پشتیبانی از نخست وزیر با آقای موریسون ضبط بالاترین امتیاز رضایت از کوین راد در اوج بحران مالی جهانی در سال 2009 با توجه به منحصر به فرد Newspoll انجام شده برای استرالیا.

ادامه مطلب: پیگیری آخرین coronavirus اخبار در اینجا

تعداد کل تایید COVID-19 نفر در استرالیا در حال حاضر در 5693.

وجود دارد 2580 موارد در NSW 1135 در ویکتوریا 907 در کوئینزلند 453 در غرب استرالیا, 409 در جنوب استرالیا 96 در استرالیا australian Capital Territory, 86 در تاسمانی و 27 در قلمرو شمالی.

ملی تلفات می ایستد 35. چهار نفر از پنج مرگ و میر گزارش شده در روز یکشنبه بودند افرادی که سفر در روبی شاهزاده کشتی کروز.

ما را دنبال کنید نورد پوشش زیر.

به روز رسانی زنده

اسکات موریسون دریافت کرده است موجی از حمایت رهبری خود را از coronavirus همه گیر است و در حال حاضر محبوب ترین چیز در مورد دولت استرالیا بر اساس یک نظرسنجی جدید.

پرواز به یقین در میان بحران تولید بی سابقه ای چرخش در پشتیبانی از نخست وزیر با آقای موریسون ضبط بالاترین امتیاز رضایت از کوین راد در اوج بحران مالی جهانی در سال 2009 با توجه به منحصر به فرد Newspoll انجام شده برای استرالیا.

https://platform.twitter.com/widgets.js

این روزنامه گزارش آقای موریسون وضعیت به عنوان ترجیح نخست وزیر نیز دوباره با 11 امتیاز در سه هفته. او در حال حاضر آگهی Anthony Albanese با 53 تا 29 در پشت دوم و سوم اقتصادی نجات بسته بندی و نشانه های اولیه که سخت اجتماعی-فاصله اقدامات ممکن است در کند کردن روند گسترش ویروس.

https://platform.twitter.com/widgets.js

در اوایل سال جاری آقای موریسون بود ناودان خود را برای دست زدن به استرالیا bushfire بحران پس از رفتن به یک تعطیلات در خارج از کشور با خانواده اش به کشور سوخته است.

آقای موریسون که قبلا در دفاع از دولت در پاسخ به ویرانگر آتش سوزی به عنوان “فوق العاده” اما اذعان او می خواهم انجام کارهای متفاوت در ادراک.

“من نمی گرفته اند که سفر دانستن آنچه که من می دانم در حال حاضر,” او گفت: ABC خودی میزبان دیوید Speers در ماه ژانویه است.

“یکی از مشکلات بزرگ در هر شغلی به عنوان شما می دانید دیوید است تعادل خود را از کار و مسئولیت های خانوادگی. آن را به حال شده است یک سال بسیار شلوغ است.

“من می خواهم یک وعده به بچه های من و ما گرفته بودم رو به جلو است که شکستن به من توضیح داد که من آمد و من فکر کردم من بود بسیار چشمگیر مورد من ندامت است.”

یکی دیگر از چهار مورد از coronavirus تایید شده اند در تاسمانی با وجود این دولت حرکت به بستن مرزهای خود در مراحل اولیه این بیماری همه گیر.

در یک بیانیه کوتاه با صدور یکشنبه شب با مدیر بهداشت عمومی را علامت Veitch گفت: موارد جدید — سه زن و یک مرد — آورده دولت در مجموع 86.

دو نفر از بیماران سالخورده در 70s خود را در حالی که در دهه 60 و یکی در 40s خود را.

Dr Veitch گفت: بیشتر اطلاعات ارائه شده خواهد بود در زمان بعد اما گفت: یکی از موارد مرتبط با روبی شاهزاده کشتی کروز در حالی که یکی دیگر از تماس نزدیک است در مورد دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de