تا 40 استرالیا ‘در معرض’ به ویروس

اولین coronavirus مورد در استرالیا با لینک کلیک کنید برای چین تایید شده است با عنوان بسیاری از 40 نفر در حال حاضر در معرض خطر قرار گرفتن در معرض این ویروس پس از آلوده زن مشغول به کار در یک Gold Coast, مرکز خرید.

63 سال است که در حال حاضر در انزوا در ساحل طلا بیمارستان دانشگاه پس از آزمایش مثبت برای COVID-19. او در یک وضعیت با ثبات است.

رئیس بهداشت افسر دکتر ژانت جوان گفت: این زن به تازگی در بازگشت از ایران که در آن وجود دارد بیش از 388 مورد تأیید و coronavirus است که به سرعت در حال گسترش است.

صحبت با خبرنگاران در موقع ناهار Dr جوان گفت: این زن که مشغول به کار به عنوان یک آرایشگر در Gold Coast وارد شده بود در استرالیا از ایران “کاملا خوب” در روز دوشنبه.

او تا به حال نشان داده اند هیچ نشانه ای از بیماری در پرواز و یا اول روز در این کشور تا روز پنجشنبه هنگامی که او شروع به نشان دادن “حداقل نشانه” کوروناویروس.

ارایش وزیبایی شروع به احساس ناخوشی در کار است و به او صحبت کرد مدیر قبل از ترک به دنبال کمک های پزشکی.

The beautician worked at Australia Fair shopping centre.
media_cameraارایش وزیبایی مشغول به کار در استرالیا نمایشگاه مرکز خرید.

“او همه چیز را کاملا ما نمی تواند خواسته اند بیشتر از او” دکتر جوان گفت: توصیف زن به عنوان یک “بسیار هوشمند و بسیار معقول بانو”.

این زن با این نسخهها کار در مو به همراه سالن در استرالیا نمایشگاه یک مرکز خرید در سوتپرت که در آن او می کند “بسیار کوتاه” درمان صورت و خطر ابتلا به عفونت است “بسیار کم” Dr جوان گفت.

مقامات می خواهید به صحبت با هر یک از مشتریان که در سالن در روز پنج شنبه از ساعت 11 صبح آن روز.

“ما فکر می کنیم آن را حدود 30 شاید 40 (مشتریان زن را دیدم). که اطلاعات ما از منابع در لحظه ای از سالن” دکتر جوان گفت.

“اما ما می دانیم که آنها لازم نیست که سوابق بسیاری از این مشتریان به دلیل زیادی پرداخت نقدی و آنها فقط در این یک تعامل است.”

دکتر جوان تاکید کرد QLD مقامات تنها در مورد ردیابی کردن کسانی که تا به حال شده است در داخل سالن که در آن روز نه استرالیا عادلانه است.

“اگر شما به استرالیا رفت اما عادلانه نیست که خاص سالن مو در روز پنج شنبه وجود دارد بدون نیاز به نگرانی,” او گفت:.

مرتبط: به دنبال آخرین به روز رسانی coronavirus

وجود دارد در حال حاضر شش تایید موارد coronavirus در کوئینزلند و در مجموع 23 سراسر کشور است.

در میان آنها یک 79 ساله در غرب استرالیا است که آزمایش مثبت پس از تخلیه از الماس شاهزاده کشتی کروز در ژاپن است.

در سطح جهان وجود داشته است 84,119 تایید موارد ویروس ها و 2867 مرگ و میر. اکثریت قریب به اتفاق موارد رخ داده در چین وجود داشته اند که عمده شیوع بیماری در ایتالیا و ایران, کره جنوبی و ژاپن است. حداقل 45 کشور تایید کرده اند عفونت.

Queensland chief health officer Dr Jeannette Young said the woman had recently returned from Iran. Picture: Brendan Radke
media_cameraکوئینزلند رئیس بهداشت افسر دکتر ژانت جوان گفت: این زن تا به حال به تازگی از ایران. تصویر: Brendan Radke

ما CORONAVIRUS مورد ‘شناخته شده قرار گرفتن در معرض’

در ابتدا بین المللی موارد coronavirus را می توان به افراد آلوده سفر از چین به کشورهای دیگر, اما گزارش های جدید نشان می دهد این ویروس در حال حاضر ممکن است در خارج از کشور و جوامع است.

دو مورد در حال حاضر تایید شده است در آمریکا با وجود داشتن هیچ شناخته شده قرار گرفتن در معرض چین و یا آلوده مورد.

در اوایل این هفته یک نفر در کالیفرنیا است که اعتقاد بر این بود که اولین فرد آمریکایی به قرارداد coronavirus وجود ندارد که در تماس با آلوده بیمار یا در سفر خارج از ایالات متحده است.

این Solano County بیمار تا به حال “هیچ شناخته شده قرار گرفتن در معرض این ویروس از طریق مسافرت و یا تماس نزدیک با یک شناخته شده آلوده به فرد” کالیفرنیا وزارت بهداشت گفت: در روز پنج شنبه.

مرتبط با: من باید لغو سفر برنامه ؟

A Chinese worker wears a protective suit and mask as he waits to check the temperature of customers entering a grocery store. Picture: Kevin Frayer/Getty Images.
media_cameraیک کارگر چینی می پوشد یک دست کت و شلوار محافظ و ماسک او را به عنوان منتظر برای بررسی متوسط از مشتریان ورود به یک فروشگاه مواد غذایی است. تصویر: Kevin Frayer/گتی ایماژ.

“در این زمان بیمار قرار گرفتن در معرض ناشناخته است” مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت.

“این امکان وجود دارد این می تواند یک نمونه از جامعه گسترش COVID-19 خواهد بود که اولین بار این اتفاق در ایالات متحده است.”

مورد بود و توسط “دانا پزشکان”, CDC گفت و مقامات بهداشت در حال حاضر ردیابی کردن هر بیمار ممکن است در تماس با.

در روز جمعه دوم مورد منشا ناشناخته پدید آمده در کالیفرنیا با 65 سال از سانتا کلارا Contry مبتلا به کوروناویروس.

به گزارش واشنگتن پست این مرد تا به حال هیچ سابقه شناخته شده ای از سفر به مناطقی که شیوع بیماری تا به حال رخ داده است و زندگی بیش از 140 کیلومتر دور از Solano County بیمار است.

مرتبط: حداقل 45 کشور آلوده

The state’s first and only coronavirus clinic is located next to the emergency department of the Royal Prince Alfred Hospital in Sydney’s inner west. Picture: Marnie O’Neill.
media_cameraدولت اولین و تنها coronavirus درمانگاه واقع شده است و بعد به اورژانس سلطنتی شاهزاده آلفرد بیمارستان در سیدنی داخلی غرب است. تصویر: Marnie اونیل.
Staff members wearing protective clothing while disinfecting a residential area in Ruichang, part of Jiujiang in China's central Jiangxi province next to Hubei province. Picture: STR/AFP)
media_cameraاعضای هیات پوشیدن لباس های محافظ در حالی که ضد عفونی یک منطقه مسکونی در Ruichang بخشی از جیوجینگ در چین مرکزی استان جیانگشی در کنار هوبئی استان است. تصویر: STR/AFP)

NSW CORONAVIRUS درمانگاه غرق موارد توسط

در ضمن در استرالیا NSW تنها coronavirus درمانگاه شده است غرق صدها موارد مشکوک.

این درمانگاه که کارکنان تنها با یک دکتر و دو پرستار است در کنار اورژانس سلطنتی شاهزاده آلفرد بیمارستان در غرب درونی سیدنی حومه کمپردون.

با توجه به سیدنی بهداشت محلی منطقه (SLHD) سوابق سه نفر دیده می شود 300 نفر ارائه شده که با علائم SARS-CoV-2 — جدید کروناویروس که باعث COVID-19 بیماری در یک دوره کمتر از 30 روز.

“حدود 220 از کسانی که ملاقات مورد تعریف مورد نیاز تست” یک NSW سلامت, سخنگوی, گفت اخبار.com.au اضافه کردن هیچ کدام تا به حال بازگشت به یک نتیجه مثبت است.

کسانی که بیمار هستند و دیدار با علائم مشکوک به کروناویروس مورد, می توانید یک آزمون برای این ویروس در RPA درمانگاه.

“کسانی که نیاز به ارزیابی coronavirus را تشویق به حلقه جلوتر به بیمارستان” NSW بهداشت گفت: اخبار.com.au.

“در بدو ورود (بیماران) در حال ارزیابی توسط پرستار تریاژ و اگر آنها را ملاقات مورد تعریف و coronavirus مشکوک است, تست های گرد گرفته شده است.

“این نتایج می تواند در میان شش و 24 ساعت بسته به زمان آزمون.”

تهدید در حال رشد

دولت فدرال است که به دنبال در چگونه مراقبت از سالمندان امکانات می تواند قفل کردن در مورد شیوع کروناویروس.

نخست وزیر اسکات موریسون گفت: در حالی که برخی از کشورها مانند ژاپن به دنبال بسته شدن مدارس وجود دارد بدون نیاز به انجام است که در استرالیا بر اساس توصیه های پزشکی.

این ویروس را تحت تاثیر قرار می افراد مسن بیشتر است.

“بزرگتر تاثیر خواهد بود در چیزهایی مانند مراقبت از سالمندان امکانات قابلیت قفل کردن آن و به حق مراقبت و حمایت از کسانی که در حال کار در آن مکان” آقای موریسون گفت.

وزرای بهداشت که ملاقات در ملبورن در روز جمعه توافق مشترک المنافع می تواند در مراقبت از سالمندان پیشرفته فرآیند برنامه ریزی است.

“کسانی که به افراد مسن و یا کسانی که مشکلات خود را با سیستم ایمنی بدن هستند بیشتر در معرض خطر است و به همین دلیل آنها مطلق اولویت” فدرال وزیر بهداشت گرگ شکار گفت.

پرسید که چه اتفاقی خواهد افتاد در مورد شیوع در یک مرکز مراقبت از آقای هانت گفت: این امر بستگی به شرایط.

سن ارائه دهندگان مراقبت های دریافت نامه در این هفته از افسر ارشد پزشکی برندان مورفی ترسیم نیاز به آنها را به اورژانس برنامه در محل.

استاد مورفی توصیه مرکز برنامه باید با در نظر گرفتن عواملی مانند: گام اول اگر عفونت مشکوک است و یا شناسایی; ترتیبات برای اطمینان کافی برای مراقبت از فرد آلوده مانند قرنطینه در مرکز; اقدامات حفاظت برای ساکنان دیگر بازدید کنندگان و کارکنان و اطلاع رسانی و مشاوره به خانواده های سرپرستان و مقامات.

“در حالی که تعداد موارد COVID-19 در حال حاضر در استرالیا ممکن است که این وضعیت می تواند تغییر و خدمات نیاز به برنامه ریزی و آماده می شود برای این,” او نوشت.

در اصل منتشر شده که تا 40 استرالیا ‘در معرض’ به ویروس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im