تا پنج سال در زندان: مرز پریدن ویروس نوجوانان شارژ

این اتهام سه نفر ارائه اطلاعات نادرست خود را در مرز اظهارات پس از بازگشت از ویکتوریا و اشاره کرد که آنها تا به حال شده است در سیدنی – جایی که آنها ترانزیت – به جای.

آنها یک تعداد هر یک از ارائه اطلاعات نادرست یا گمراه کننده و همچنین به عنوان جدی تر اتهام تقلب که حمل حداکثر مجازات پنج سال زندان محکوم کرد.

مقامات بهداشت در دولت آفتاب در آماده باش هستند و پس از یک افزایش در تایید موارد COVID-19 میان متخصص هشدار که بیشتر جامعه انتقال اجتناب ناپذیر است.

بود برای اولین بار به می دانم: دانلود اخبار.com.au نرم افزار برای شکستن هشدار اخبار در مورد آخرین تحولات coronavirus

دنبال کنید با ما زندگی می کنند به روز رسانی نورد در COVID-19 وضعیت در کوئینزلند.

به روز رسانی زنده

در اخبار سه زن که گفته مخفیانه به کوئینزلند پس از سفر به ملبورن و موجب شیوع بحران متهم شده اند توسط پلیس از جمله با تقلب.

دیروز اعلام شد که دو تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus اما تا به حال شده است برای رفتن در مورد کسب و کار خود را در جامعه به مدت هشت روز.

آنها پرواز کرده بود به بریزبن پس از تعطیلات در ملبورن اعلام شده hotspot اما گفته دروغ در مرز خود فرم اظهارنامه.

این جفت ارز و یک سوم زن شناخته شده به آنها نیز گفته مخفیانه از ویکتوریا اما نه آزمایش مثبت برای COVID-19, متهم شده اند با یک تعداد هر یک از ارائه نادرست یا گمراه کننده اسناد و مدارک.

که به اتهام حمل حداکثر مجازات $13,345.

هر سه نیز صورت تک جدی اتهام تقلب است که حداکثر مجازات پنج سال زندان محکوم کرد.

امروز صبح کوئینزلند رئیس بهداشت افسر دکتر ژانت جوان گفت: یکی از آن دو به تست مثبت بود و به دلیل خودداری از همکاری با مقامات در تلاش برای ردیابی او تماس.

به نظر می رسد این زن در حال حاضر به حال یک تغییر از قلب است.

“پلیس نیز می تواند تایید کند که تمام زنان در حال حاضر همکاری با QPS و کوئینزلند, مقامات بهداشت” کوئینزلند یک سخنگوی پلیس گفت:.

آنها اضافه شده است: “تحقیقات جنایی نیز انجام شده توسط نیروی کار سیرا Linnet محققان که نامربوط است و نه متصل به اتهام سفر به ویکتوریا.”

سه زن همه در حال حاضر در قرنطینه را از دادگاه در سپتامبر 28.

ضربه محکم و ناگهانی تصمیم روز گذشته توسط کوئینزلند برتر Annastacia Palaszczuk به خاموش دولت به 4.8 میلیون نفر از سیدنی بیشتر در زمان همه را غافلگیر کرد.

همتای او در نیو ساوت ولز برتر Gladys Berejiklian بود با توجه به سر تا قبل از حرکت قابل توجهی اعلام شد در یک کنفرانس مطبوعاتی در بریزبن.

اسکات موریسون خواسته شد تا در مورد آن این صبح و نخست وزیر ترکیه در پاسخ به نظر می رسید ظریف ضربه تند وشدید زدن.

در حالی که او در ابتدا گفت که “ترک دیگر به حاشیه نوشتن بر روی این” آقای موریسون و سپس در ادامه به چالش Ms Palaszczuk برای توجیه تصمیم خود را.

“وقتی که می آید به این مسائل (آنها) باید بر اساس بهترین توصیه های پزشکی” آقای موریسون گفت.

“من توجه داشته باشید این تصمیم که امروز گرفته شده توسط ویکتوریا برتر شد, بر این اساس, و من از آن آگاه مشاوره و من اطلاع دارم که شواهدی وجود دارد که پشتیبانی از این تصمیم.

“من فکر می کنم هر تصمیم گیری premiers هستند و مصرف آنها باید آنها را توضیح دهد و آنها را به طرح کلی و عمومی در مورد آنچه که شواهد پزشکی است که برای حمایت از کسانی که تصمیم گیری.”

زمانی که Ms Palaszczuk دیروز ساخته شده او شوک اعلام سه نفر در کوئینزلند تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19.

اما آنها بریزبن محلی – دو 19 سال زنان که در بازگشت از ویکتوریا و گفته دوست داشت به مقامات و یکی از خواهر خود که آن را از او.

حتی امروز Ms Palaszczuk با اشاره به دو مورد جدید به عنوان توجیهی برای بسته شدن مرز به سیدنی بیشتر است.

اما آنها بیش از حد شد بریزبن مردم محلی بودند که در خود انزوا را در خود دیدن.

از این شنبه در 1am هر کسی از سیدنی بیشتر قادر خواهد بود برای ورود به کوئینزلند بدون رفتن به 14 روز از اجباری هتل قرنطینه در هزینه های خود را.

هر Queenslander که احساس حتی کمی ناخوش بدون توجه به جایی که در کشور زندگی می کنند باید بلافاصله آزمایش برای کوروناویروس.

که فوری درخواست از رئیس بهداشت افسر دکتر ژانت جوان که توصیف آمدن چند روز به عنوان بحرانی در نور از شیوع کروناویروس در این ایالت شرقی.

“هر کس اگر شما ناخوش مهم نیست که در آن شما در کوئینزلند, اگر شما در, جنوب, Queensland, قطعا, اما هر جای دیگری (اگر) ناخوشی با هر گونه علائم لطفا جلو آمده و بلافاصله تست شده و منزوی کردن خود را تا زمانی که شما دریافت کنید که نتیجه” دکتر جوان خواست.

آن را قابل تماس است که نشان می دهد سطح اضطراب احساس بودن در دولت آفتاب.

ماموت تماس با ردیابی تلاش در جریان است در سراسر جنوب شرقی کوئینزلند پس از دو تسهیل از سفر به ملبورن رفت و در مورد کسب و کار خود را در جامعه به مدت هشت روز و پس از آن آزمایش مثبت برای COVID-19.

خواهر یکی از زنان هر دو 19, همچنین آزمایش مثبت در وهله اول جامعه انتقال از آنجا که ممکن است.

کوئینزلند ثبت سه مورد از coronavirus امروز – یک مرد که در بازگشت از خارج از کشور است و در هتل قرنطینه و یک زن و شوهر از بریزبن که holidayed در سیدنی.

اعتماد مردم به حقیقت زمانی که آنها بازگشت به کوئینزلند از ایالتی به کار نمی Tim فرمانده معاون رهبر دولت مخالفت کرده است.

“به نظر می رسد که سیستم شکسته است” آقای فرمانده گفت: Courier-Mail.

“وقتی که می آید به حفاظت از سلامت و زندگی Queenslanders ما نمی توانیم تکیه بر یک افتخار نظام است.”

نظرات خود را پس از دو زن جوان مخفیانه به خانه کوئینزلند پس از گذراندن زمان در ملبورن قبل از آزمایش مثبت برای COVID-19 جرقه شیوع ترس.

در علاوه بر این به گفته دروغ گفتن به مقامات یکی از این زنان در حال حاضر به دلیل خودداری از همکاری با تماس با ردیابی کردند.

“”من فکر می کنم که ما نیاز به بررسی دقیق تر از آن اعلامیه ها را به مطمئن شوید که ما تعیین می کند که آیا مردم در حال گفتن حقیقت است یا نه” آقای فرمانده گفت.

“چه اتفاق می افتد این است که پلیس باید اجازه داده می شود و همچنین زمان برای انجام چک های که مورد نیاز است.”

چندین کارکنان در کوئینزلند مجلس دستور داده شده است برای منزوی کردن و دریافت coronavirus آزمون آن نازل شده است.

یک مدرسه وابسته به ‘ویروس نوجوانان – به 19 سال زنان که مخفیانه به خانه بریزبن پس از گذراندن زمان در ملبورن که پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 – رفت به مجلس و بر گشت دیروز.

یکی از زنان با این نسخهها کار در چتسوود تپه مدرسه دولتی در آن بعد از مدرسه برنامه مراقبت.

“شب گذشته یک گواهی عمیق پاک صورت گرفت در حوزه هر منطقه که در آن است که تور بازدید کرده اند از جمله توالت. وجود دارد هیچ دیگر مدرسه تورهای این هفته” سخنران Curtis پیت گفت.

“ما نمی دریافت هر گونه اطلاعات از کوئینزلند سلامت است که هر دانش آموز در این تور دارای آزمایش مثبت است. آن است که تنها یک کنترل از راه دور که امکان هر گونه انتقال می تواند جای گرفته اند.

“این مجلس خدمت گرفته اند این مراحل را برای اطمینان از ایمنی از افرادی که کار در این حوزه و کسانی که آن را ببینید.”

یک بریزبن مدرسه هشدار داده است که پدر و مادر دو جوان دانش آموزان مربوط به یکی از آلوده ویروس نوجوانان و در حال حاضر در انزوا.

Calamvale کالج با ارسال نامه ای به پدر و مادر امروز به توصیه است که جوانان در درجه اول و در درجه پنج هستند مربوط به اولیویا وینی Muranga, 19.

او و دوست دیانا Lasu نیز 19 و یک سوم زن holidayed در ملبورن و تسهیل بازگشت به کوئینزلند. Ms Muranga و Ms Lasu باید آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

در حال حاضر یک مورد از جامعه انتقال مرتبط است به یکی از این زنان است.

“ما اطلاعاتی داریم که… یکی از شناسایی افراد خانواده که با حضور مدرسه در هفته گذشته در سال 1 و 5” Calamvale کالج اصلی لیزا Starmer گفت: در نامه ای به پدر و مادر امروز.

هیچ اطلاعاتی وجود دارد که کودکان باید آزمایش مثبت اما آنها در انزوا.

The Courier-Mail گزارش داد که زودتر نامه ای به پدر و مادر دیروز هشدار داد که Ms Muranga یک دانشجوی سابق, “هنوز هم دوستان در مدرسه”.

“شما بدون شک تماشای اخبار و آگاه از تحولات مورد COVID در منطقه ما,” او گفت:. “اولیویا Muranga گذشته از CCC و هنوز هم در برخی از آنها او را دیده اند ممکن است در هشت روز.

“اگر خود دانش آموز می داند که اولیویا و یا دوست او بوده و در تماس با بیش از هشت روز لطفا شروع خود به خود منزوی روش و به دنبال یک COVID تست.”

در این نامه امروز Ms Starmer گفت: والدین با کودکان در کلاس یک یا پنج کسانی که نگران هستند باید به دنبال توصیه های پزشکی.

جنوب شرقی Queenslanders عجله دارند برای آزمایش برای coronavirus با صف های طولانی ترافیک تشکیل در تعدادی از سایت ها به عنوان یک نتیجه.

پاپ آپ درمانگاه در اسپرینگفیلد مرکز خرید در اسپرینگفیلد غرب بریزبن یک صف از وسایل نقلیه کشش برای “کیلومتر”.

یک خبرنگار در صحنه گفت: برخی از شده اند در انتظار برای چند ساعت.

https://platform.twitter.com/widgets.js

یک متخصص پزشکی نشان داده است: داده ها نشان داد هفته پیش که کوئینزلند بدترین ایالت در استرالیا وقتی که می آید برای پیوستن به اجتماعی فاصله.

و این سهل انگاری نگرش می تواند کمک به اجتناب ناپذیر افزایش موارد coronavirus.
Dr Norman قو میزبان ABC Radio ملی هیث گزارشگفت: “دستور” برای فاجعه بود در حال حاضر باید “coronavirus زمین در کوئینزلند”.

“نظر سنجی که ریاضی کلید قفل و آیا در آینده از این بیماری همه گیر را نشان داد که از چند هفته پیش که Queenslanders نمی شد به لحاظ اجتماعی فاصله” دکتر سوان گفت: در ABC News 24.

“و در واقع این دستور وجود دارد در کوئینزلند که اگر coronavirus شد به زمین در کوئینزلند, آن را به دلیل آن را یکی از بدترین متحده اجتماعی فاصله.

“مردم در کوئینزلند کردم خیلی آرام در مورد کوروناویروس از آنجا که شما تا به حال تقریبا هیچ گردش ویروس در واقع هیچ کدام در همه. و همه شما رو به انجام است که فرض coronavirus به کوئینزلند جمعیت و آن را واقعا می تواند را خاموش.”

ارزیابی می آید پس از یک بیماری عفونی پزشک صبح امروز هشدار داد که کوئینزلند در آستانه فاجعه است.

Dr Paul گریفین بود در امروز نشان می دهد این صبح و گفت: “حتی یک مورد کافی است به برقراری مجدد” COVID-19 در دولت است.

“واقعیت این است که ما تا به حال یک زن و شوهر از موارد در حال حاضر و به خصوص که شده است وجود دارد بسیاری از جنبش قبل از موارد شناسایی شدند بدان معنی است که آن را برای رفتن به یک کار بزرگ برای ما بهداشت عمومی تیم به منظور تلاش برای محدود کردن گسترش” دکتر گریفین گفت: کانال 9 نشان می دهد.

“این به احتمال بسیار زیاد ما را ببینید تعداد قابل توجهی از موارد به عنوان یک نتیجه است.”

کوئینزلند ارشد بهداشت افسر دکتر ژانت جوان به خواست مردم در دولت برای جلوگیری از غیر ضروری سفر به خصوص به سیدنی و ویکتوریا.

این می آید به عنوان coronavirus وضعیت می شود “به طور فزاینده ای خطرناک”.

کوئینزلند دیروز ثبت اولین مورد از جامعه انتقال از ماه مه – خواهر یکی از 19 سال زنان که در بازگشت از ملبورن بدون گفتن مقامات.

“آیا رفتن به مکان های که در آن ما می دانیم موارد وجود دارد” دکتر جوان گفت.

“پس آیا رفتن به خارج از کشور مگر اینکه شما واقعا به رفتن نیست به ویکتوریا در هر نقطه در ویکتوریا. و واقعا تجدید نظر اگر شما نیاز به رفتن در هر نقطه در نیو ساوت ولز و به خصوص اصلا به سیدنی بیشتر است.

“ما می دانیم که بیشتر موارد وجود دارد و قرار می دهد که خود را در معرض خطر و خانواده خود را در خطر است. و شما مورد نیاز خواهد بود به قرنطینه در یک هتل اگر شما می آیند.”

یک بیماری عفونی پزشک هشدار داده است که در کوئینزلند است در معرض خطر یک “فاجعه” وضعیت پس از تجدید حیات از coronavirus موارد است.

Dr Paul گریفین بود در امروز نشان می دهد این صبح و گفت: “حتی یک مورد کافی است به برقراری مجدد” COVID-19 در دولت است.

“واقعیت این است که ما تا به حال یک زن و شوهر از موارد در حال حاضر و به خصوص که شده است وجود دارد بسیاری از جنبش قبل از موارد شناسایی شدند بدان معنی است که آن را برای رفتن به یک کار بزرگ برای ما بهداشت عمومی تیم به منظور تلاش برای محدود کردن گسترش” دکتر گریفین گفت: کانال 9 نشان می دهد.

“این به احتمال بسیار زیاد ما را ببینید تعداد قابل توجهی از موارد به عنوان یک نتیجه است.”

!function(d,s){ var j=d.createElement(s); j.نوع=”متن/جاوا اسکریپت”; j.src=”https://multitools.newscdn.com.au/editorialtools/build/static/js/loader.js?v=1596011094971″; d.getElementsByTagName(“head”)[0].appendChild(j); }(document, “script”);

چیزی که ایستاده بین کوئینزلند و یک وضعیت جدی است که هر فرد تنها “بازی بخشی خود را”.

“شده است وجود دارد بسیاری از صحبت در مورد این واقعیت است که ما همه در آن با هم.

“این تاکید دقیقا چقدر درست است. هر کس واقعا نیاز به انجام کار درست در غیر این صورت ما می رویم به از دست دادن کنترل و از آن خواهد شد یک وضعیت بد.

“آن را می آید به کسانی که ساده چیز زیادی از دست, بهداشت اجتماعی فاصله اگر شما هر گونه علائم آزمایش می کنند و در خانه بمانند تا زمانی که شما دریافت کنید که نتیجه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum hovarda giriş