توسط:
روز شنبه, فوریه 7 سال 2020 | 10:39 PM
آپپر سنت کلر از دست رفته خود را برای اولین بار 12 عکس از 3 نقطه محدوده شب جمعه در Fox Chapel.

اما هنگامی که Panthers شروع ضربه زدن وجود نداشت و متوقف کردن آنها را به عنوان آپپر سنت کلر خراب روباه’ پیشنهاد برای یک شکست نخورده فصل به طور منظم 61-46 قبل از ظرفیت جمعیت و یک حذفی جو است.

Fox Chapel در زمان 33-26 سرب با 2 دقیقه, 56 ثانیه به سمت چپ در دوره سوم در یک جفت از پرتاب آزاد توسط سام براون. اما USC اندرو کیسی ساخته شده 3-اشاره گر و آغاز شده است که با یک مجموعه از پنج Panthers treys به عنوان بخشی از یک 25-6 اجرا شود.

“هیچ سوال که تفاوت” آپپر سنت کلر مربی دن Holzer گفت. “ما شروع به خاموش کند اما دفاع ما نگه داشته ما در این بازی. گفت ما آنها را به ماندن در این دوره و هر آنچه که شما انجام متوقف نمی تیراندازی است.”

این سومین پیروزی متوالی بیش از یک رقیب تیم برای Panthers, 19-3 و رتبه چهارم این هفته در کلاس 6A. روز جمعه nonsection به دنبال پیروزی بخش 2 برنده بیش از بتل پارک و کوه. لبنان.

شماره 1 Fox Chapel (20-1) بود برای رفتن به یک مدرسه-رکورد 21 برنده مستقیم. روباه برنده 20 برای شروع 1976-77 فصل را از دست داد خود را به اخر مانده به طور منظم فصل بازی به شمال Allegheny قبل از وضعیتی وخیم کردن نه بیشتر برنده, برنده WPIAL و PIAA قهرمانی.

Fox Chapel مربی ژاک Skrinjar توافق 3-نقطه تیراندازی تبدیل جزر و مد.

“ما اجازه دهید آنها را یک زن و شوهر از توهین آمیز پرتاب ریباند در از دست رفته تکالیف” Skrinjar گفت. “ما می دانیم که آنها قادر به تیراندازی threes و من فکر کردم که کلید.”

تا به آن نقطه دفاعی فشار حکومت ، روباه متعهد 15 گردش در نیمه اول و فوقانی St. Clair 12.

در آنچه ممکن است در این بازی دفاعی بازی در نیمه اول Fox Chapel قهوه ای شد در پشت در نزدیکی Panthers پایه و توپ را به سرقت برده از اتان Dahlem او به عنوان dribbled سمت خود را در حلقه.

“من فکر می کنم هر دو تیم یک طعم و مزه از آنچه حذفی بسکتبال برای رفتن به مانند” Skrinjar گفت. “وجود دارد برخی از مثبت به نگاهی که احتمالا یکی از آنها است.”

گفت: Holzer “من به آنها گفتم به دفاع از ما تا درجه دیگر. ما و من به آنها گفتم همه چیز را به نوبه خود راه ما. اما ما تا به حال به آن مرحله چون آنها واقعا تیم خوب است.”

با گل منگوله دار در 37-37 بعد از سه چهارم لوقا Gensler آمار اولین سبد بازی برای شروع سه ماهه پایانی. یک دقیقه بعد Dahlem آمار 3-اشاره گر خود را تنها سبد از این بازی است. روباه آمار 3 دقیقه و 50 ثانیه به ثمر رساند خشکسالی و USC بود در راه خود را.

دیوید Pantelis که از دست رفته سه هفته با یک رگ به رگ مچ پا به ثمر رساند و 16 امتیاز. او را برداشت تا چهارم خود را ناپاک با 3:16 سمت چپ در سه ماهه سوم و نمی نمره در سه ماهه چهارم اما چندین نفر دیگر را برداشت شل.

“این یک بازی سخت رقابت سختی و جو” Pantelis گفت. “ما می دانستیم که ما می تواند یک (دور اول) خداحافظ با برنده شدن در اینجا. همه کمک کرده امشب.”

کیسی به پایان رسید و با 15 امتیاز و هفت ریباند.

خواهد لیوینگستون led Fox Chapel با 16 امتیاز و هفت ریباند. قهوه ای اضافه شده 10 امتیاز و پنج دزد.

USC دفاع برگزار گلزنان برتر آرنولد Vento به هشت امتیاز و الی Yofan شش.

Fox Chapel خواهد شد و نتیجه گیری فصل به طور منظم دوشنبه در خانه در برابر آلو در یکی دیگر از nonsection بازی.

هر دو تیم خود را دریافت خواهید کرد حذفی براکت سه شنبه شب در سبز درخت دو درخت.

برچسب ها: Fox Chapel آپپر سنت کلر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im