ما ادعا ویروس ساخته شده در آزمایشگاه

وزیر امور خارجه مایک Pompeo شدت مبارزات انتخاباتی آمریکا به نگه چین پاسخگو برای گسترش مرگبار coronavirus اظهار وجود “شواهد زیادی” ویروس سرچشمه در یک آزمایشگاه در شهر ووهان.

بالا-امنیت زیستی مهار تاسیسات ووهان موسسه ویروس شناسی نامیده است چنین ادعا می کند “غیر ممکن است”.

آقای Pompeo, زبان ما ABC این هفتهنمی استادانه درست شده در مورد آنچه که او نیز به عنوان “مقادیر قابل توجهی از شواهد”.

اما آقای Pompeo کلمات به وضوح به دنبال حفاظت از انتقاد های مکرر از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد نقش چین در این بیماری همه گیر.

رئیس جمهور ایالات متحده گفته است که با بازی کردن جاذبه ویروس در اوایل این سال و شکست را به طور کامل همکاری با بازرسان بین المللی پکن قرار دادن زندگی در معرض خطر در سراسر جهان است.

Pompeo را به عنوان شنبه تلگراف گزارش داد که چین تا به حال به عمد سرکوب و یا نابود شواهد در مورد شیوع بیماری در یک “حمله به بین المللی شفافیت” است که هزینه ده ها هزار نفر از زندگی است.

در این گزارش ذکر شده که آنچه در آن گفته بود 15-صفحه: پرونده در COVID-19 سرایت تهیه شده توسط موسوم به پنج چشم سازمان های اطلاعاتی ایالات متحده آمریکا, استرالیا, انگلستان, کانادا و نیوزیلند.

US Secretary of State Mike Pompeo.
media_cameraوزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo.

آقای Pompeo, یک مدیر سابق سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا ساخته شده هیچ اشاره ای به پنج چشم, گزارش, اما گفت که “وجود شواهد زیادی است که این (ووهان) است که در آن آغاز شد.”

هفته گذشته آقای Pompeo نشان داد او تا به حال دیده نشده قطعی اثبات است.

“ما نمی دانیم که اگر آن را از ووهان موسسه ویروس شناسی او گفت:” در آن زمان است.

در حالی که بسیار مهم چین را از دست داده و این موضوع آقای Pompeo کاهش یافته است و در روز یکشنبه به می گویند که آیا او فکر کرد که این ویروس شده بود عمدا منتشر شد.

این بیماری همه گیر است که تا کنون آلوده بیش از 3.4 میلیون نفر کشته و بیش از 243,000 در سراسر جهان در حالی که همچنین سوخت و پرکن-تئوری های توطئه در مورد منشاء آن.

A scientist at the Wuhan lab blamed for the coronavirus pandemic.
media_cameraیک دانشمند در ووهان آزمایشگاه مقصر برای این بیماری همه گیر کوروناویروس.

‘نه انسان ساخته شده’

گزارش های خبری می گویند آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است و وظیفه ما جاسوسان برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد ریشه های این ویروس در اولین مقصر در ووهان بازار فروش حیوانات عجیب و غریب مانند خفاش ها.

آقای Pompeo ABC گفت که او قبول کرد که با ما جامعه اطلاعاتی بیانیه پنج شنبه که مورد حمایت “گسترده اجماع علمی است که COVID-19 ویروس بود نه انسان ساخته شده یا اصلاح شده ژنتیکی است.”

اما او رفت و بیشتر از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در استناد به “مهم” و “عظیم” شواهدی وجود دارد که این ویروس سرچشمه در ووهان آزمایشگاه.

“به یاد داشته باشید چین دارای سابقه آلوده جهان و در حال اجرا عام آزمایشگاه” آقای Pompeo و افزود: در اوایل چینی تلاش برای تطهیر coronavirus به مبلغ “یک کلاسیک کمونیستی دروغ تلاش است.

که ایجاد خطر عظیمی.”

در آن روز شنبه در بیانیه دفتر مدیر اطلاعات ملی گفت که اینتل جامعه ادامه خواهد داد تا به مطالعه “آیا شیوع شروع از طریق تماس با حیوانات آلوده و یا اگر آن را ناشی از یک حادثه در یک آزمایشگاه در ووهان.”

شنبه تلگراف گزارش گفت: دولت استرالیا معتقد بودند این ویروس احتمالا سرچشمه در اصطلاح مرطوب بازار اما است که وجود دارد و پنج درصد شانس آن را به طور تصادفی به بیرون درز از ووهان آزمایشگاه.

برخی از دموکرات ها گفته اند که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است تلاش برای تغییر سرزنش برای جلوگیری از مسئولیت آهسته پاسخ به همه گیری که منجر به ما داشتن تا کنون بیشترین تعداد COVID-19 موارد و مرگ و میر.

“عدم تمایل به مسئولیت به عنوان مرگ و میر در ادامه به کوه او سرزنش دیگران” سناتور پاتریک لیهی ورمونت در بیانیه ای گفت.

US President Donald Trump.
media_cameraرئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

رشد خواستار شفافیت

آقای ترامپ نیز به شدت انتقادی از سوی سازمان بهداشت جهانی در پاسخ به همه گیر است و تعلیق ما حمایت مالی و گفت آن را نقل مکان کرد بیش از حد به آرامی به هشدار جهانی به جاذبه بیماری و ناقص و تردید از چین دخالت.

چه کسی گفته است که می خواهد به دعوت به شرکت در تحقیقات به حیوانات ریشه های این بیماری همه گیر.

چندین کشور از جمله استرالیا و انگلیس و آلمان و فرانسه پیوسته اند در آمریکا برای چین به شفاف تر در مورد شیوع کروناویروس.

ایالات متحده در حال حاضر بیش از 1,134,000 COVID-19 مورد و بیش از 66,000 مرگ و میر با توجه به شمارش نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز در مریلند است.

چین در حال حاضر نزدیک به 84,000 موارد و بیش از 4600 مرگ و میر. پس از حرکت به شدت به قفل کردن منطقه و حاوی ویروس ووهان و اطراف آن در استان هوبئی لغو محدودیت در حرکات در اواخر ماه مارس و اوایل آوریل است.

در اصل منتشر شده که ما ادعا ویروس ساخته شده در آزمایشگاه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im