ما چشم ساخت نیروگاه های هسته ای برای ماه و مریخ

بویزی آیداهو — ایالات متحده می خواهد برای ساخت نیروگاه های هسته ای است که کار بر روی ماه و مریخ و در روز جمعه قرار دادن یک درخواست برای ایده ها از بخش خصوصی در مورد چگونه به انجام این کار است.

این دپارتمان انرژی ایالات متحده قرار دادن درخواست رسمی برای ساخت آنچه در آن خواستار شکافت سطح سیستم قدرت است که می تواند اجازه می دهد تا انسان به زندگی می کنند برای مدت طولانی در شرایط سخت فضا و محیط.

آیداهو ملی آزمایشگاه های هسته ای در مرکز تحقیقات در آیداهو شرقی وزارت انرژی و ناسا را ارزیابی ایده ها برای توسعه راکتور.

آزمایشگاه شده است که منجر به راه در آمریکا و پیشرفته و راکتور برخی از آنها میکرو راکتور و دیگران است که می تواند بدون آب برای خنک کننده. آب سرد راکتورهای هسته ای هستند و اکثریت قریب به اتفاق راکتور بر روی زمین است.

“کوچک راکتورهای هسته ای می تواند قدرت و توانایی لازم برای اکتشافات فضایی ماموریت های مورد علاقه به دولت فدرال” وزارت انرژی نوشت: در اطلاعیه منتشر شده در روز جمعه.

وزارت انرژی ناسا و Battelle انرژی داد ایالات متحده پیمانکار که مدیریت آزمایشگاه ملی آیداهو برنامه ریزی برای برگزاری یک دولت-صنعت پخش در جلسه فنی در ماه اوت در مورد انتظارات برای این برنامه است.

این طرح دارای دو فاز است. این اولین بار است که در حال توسعه یک طراحی راکتور. دوم این است که ساختمان یک تست راکتور یک راکتور دوم ارسال می شود به ماه و در حال توسعه یک سیستم پرواز و کاوشگر است که می تواند حمل و نقل راکتور به ماه. هدف این است که به یک راکتور سیستم پرواز و کاوشگر آماده رفتن به پایان 2026.

راکتور باید قادر به تولید بی وقفه برق خروجی از حداقل 10 کیلووات. متوسط آمریکا و خانه های مسکونی با توجه به اطلاعات انرژی ایالات متحده با استفاده از حدود 11000 کیلووات ساعت در سال است. وزارت انرژی گفت: این امر به احتمال زیاد چندین مرتبط راکتور برای دیدار با نیازهای قدرت بر روی ماه یا مریخ است.

علاوه بر این راکتور نمی تواند وزن بیش از 7,700 پوند قادر به کار در فضای کار بیشتر مستقل و اجرا حداقل به مدت 10 سال.

وزارت انرژی گفت: این راکتور در نظر گرفته شده است برای حمایت از اکتشاف در قطب جنوب منطقه از ماه. این سازمان گفت: یک منطقه خاص بر روی سطح مریخ برای اکتشاف نشده است شناخته شده است.

ادوین لیمان مدیر برق هسته ای, ایمنی در اتحادیه دانشمندان نگران غیر انتفاعی گفت: سازمان نگران است پارامترهای طراحی و timeline را به احتمال زیاد راکتور کسانی که با استفاده از اورانیوم بسیار غنی شده که می تواند ساخته شده به سلاح. سازمان ملل باید به طور کلی شده است تلاش برای کاهش میزان اورانیوم غنی شده تولید می شود به همین دلیل.

“این ممکن است به درایو و یا شروع یک مسابقه فضایی بین المللی برای ساخت و استقرار نوع جدیدی از راکتورهای نیاز به اورانیوم بسیار غنی شده,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net