ما کلی شک و تردید است که نعمت رهبری به نیروهای’ مرگ و میر

واشنگتن — به بالا, عمومی ایالات متحده برای خاورمیانه گفت: اطلاعات نشان می دهد که روسیه پرداخت می شود ممکن است طالبان برای کشتن سربازان آمریکایی در افغانستان نگران کننده بود اما او متقاعد شده است که هر گونه نعمت منجر به نظامی ایالات متحده مرگ و میر.

ژنرال فرانک مکنزی رئیس فرماندهی مرکزی ایالات متحده گفت: در یک مصاحبه تلفنی با یک گروه کوچک از خبرنگاران گفت که ایالات متحده را افزایش نمی دهد نیروی اقدامات حفاظت در افغانستان به عنوان یک نتیجه از اطلاعات اگر چه او خواسته هوش خود کارکنان به حفاری به این موضوع بیشتر است.

“من پیدا کردم آن را بسیار نگران کننده است. من پیدا نکردم که مسبب لینک وجود دارد” گفت: مکنزی که اولین بار است که پنتاگون رسمی به صحبت علنی در مورد این موضوع. او هشدار داد که روسیه شده است یک تهدید در افغانستان که در آن شده اند وجود دارد گزارش های بسیاری است که آن را با حمایت مبارزان طالبان در طول سال با منابع و سلاح.

با توجه به اطلاعاتی ایالات متحده مقامات اطلاعاتی که روسیه ارائه شده نعمت به طالبان برای کشتن سربازان آمریکایی گنجانده شد در یک اطلاعات مختصر برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اواخر فوریه. کاخ سفید این را رد کرده است تهمت بود جریان که در آن زمان با این استدلال که اطلاعات معتبر نیست به اندازه کافی به آن را به توجه خود را.

مکنزی گفت که در حالی که او می تواند در قرعه کشی هیچ ارتباط مستقیم بین هر بالقوه پرداخت و تلفات ایالات متحده آن را شایع است که هوش است نه قطعی.

“ما باید همیشه به یاد داشته باشید که روس ها هستند نه دوستان ما” گفت: مکنزی است که سفر در خاورمیانه است. “آنها دوستان ما در افغانستان است. و آنها نمی خواهند ما هست و ما فقط نیاز به یاد داشته باشید که در تمام اوقات هنگامی که ما ارزیابی که هوش است.”

او گفت: وجود دارد بدون نیاز به گوشت گاو تا امنیت را برای نیروهای نظامی وجود دارد به این دلیل که ایالات متحده در حال حاضر طول می کشد “نیروی شدید حمایت از اقدامات” در افغانستان است. “آیا روس ها در حال پرداخت طالبان یا نه بیش از چند سال گذشته طالبان انجام داده اند بهترین سطح خود را برای انجام عملیات علیه ما.”

تنها چند روز پس از فوریه هوش توجیهی, ایالات متحده امضا توافق نامه با طالبان نقشه برداری از خروج نیروهای آمریکایی از افغانستان ممکن است 2021. که تاریخ خواهد بود نزدیک به 20 سال پس از نیروهای آمریکایی حمله کرد و این کشور پس از حملات یازدهم سپتامبر ، 11, 2001 حمله به آمریکا توسط القاعده شبه نظامیان.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال بارها و بارها گفت که او می خواهد به همه نیروهای آمریکایی از افغانستان است. تماس خود را در ماه مه برای خروج سریع سوخت حدس و گمان است که او می خواهد نیروهای نظامی این کشور با انتخابات نوامبر به عنوان بخشی از نذر خود برای پایان دادن به آمریکا و دخالت در آنچه که او خواستار “جنگ بی پایان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im