لس آنجلس قاچاقچی کوکائین Vardges Markosyan را لغزنده روش برای حمل و نقل مقادیر زیادی از مواد مخدر به استرالیا فرود آمد تا او در زندان است.

Markosyan استفاده می شود که چربی و محصولات خانگی در یک طرح استادانه درست شده به پنهان کردن کوکائین و طفره رفتن مقامات محکوم به نه سال حبس هنگامی که او به نظر می رسد در مرکز شهر لس آنجلس دادگاه در روز جمعه.

دادستان برچسب Markosyan یک “خطر” به جامعه استرالیا به دلیل 37kg کوکائین او به استرالیا حمل.

Markosyan – که همچنین شناخته شده با نام مستعار “دیوید Petrosov,” “Giani Oncho” و “Laram نرمن” – التماس گناه سال گذشته به یک تعداد از توطئه برای توزیع کوکائین و یک تعداد از توطئه برای شرکت در پول شویی.

47 ساله از شمال هالیوود خواهد پنهان و سپس تعلیق کوکائین در گریس و پنهان کردن آن در موارد از جمله یک لامپ ایستاده کمپرسور هوا ورود شکاف و آبگرمکن tankless.

آنها سپس حمل به صورت تجاری به استرالیا که در آن او می تواند جیب آسمان بالا قیمت.

دادستان گفت: 1 کیلوگرم کوکائین به فروش می رسد در استرالیا می تواند واکشی بین $US136,000 ($توشیبا a205,000) دلار US226,000 ($A340,000) خوب بالا $US4,000 به $US50,000 قاچاقچیان می تواند کسب درآمد در ایالات متحده است.

Markosyan انجام “آزمون اجرا می شود” از خود تا روغن به مواد مخدر روش های حمل و نقل.

در هنگام ورود به سیستم, جق زدن موفقیت از آن ساخته شده به استرالیا از طریق فدرال اکسپرس در آزمون اجرا شرکت conspirator با استفاده از همان روش برای ارسال 9.87 کیلوگرم کوکائین به استرالیا.

در اصل منتشر شده به عنوان ما مرد زندانی بیش چرب, Aust مواد مخدر پیشنهاد

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im