ما امداد چک آغاز ورود به عنوان خسارت اقتصادی شمع تا

واشنگتن — دولت تسکین چک شروع به ورود در آمریکا در حساب های بانکی به عنوان خسارت اقتصادی به آمریکا از coronavirus انباشت اشیاء بدست آمده تا پنج شنبه و تنبل فروش در بازگشایی فروشگاه در اروپا و چین روشن ساخته است کسب و کار که لزوما انعکاس درست زمانی که بحران را برطرف می کند.

با بسیاری از کارخانه ها تعطیل آمریکایی تولید صنعتی چروکیده در ماه مارس ثبت بزرگترین کاهش از ایالات متحده مرخص در سال 1946 در پایان جنگ جهانی دوم است. خرده فروشی کاهش بی سابقه 8.7 ٪ آوریل انتظار می رود به مراتب بدتر است.

به بزرگترین اقتصاد جهان شروع به صدور یک بار پرداخت این هفته به ده ها میلیون نفر از مردم به عنوان بخشی از آن 2.2 تریلیون دلار coronavirus بسته امداد با بزرگسالان دریافت تا 1200 $و $500 در هر کودک برای کمک به آنها پرداخت اجاره بها و یا پوشش لوایح دیگر. چک خواهد شد به طور مستقیم واریز به حساب و یا از طریق پست به خانواده ها در هفته های آینده بسته به اینکه چگونه مردم ثبت اظهارنامه مالیاتی خود را.

در یک اقدام بی سابقه رئیس جمهور تهمت نام خواهد بود چاپ شده بر روی کاغذ چک.

در ضمن اولین گام در بلند کردن اجسام از لحاظ اقتصادی فلج کننده محدودیت در دیگر نقاط جهان در حال اجرا هستند به مقاومت با مشتریان دور ماندن از بازگشایی کسب و کار و کارگران از ترس به خطر انداختن سلامت خود را.

در چین میلیون ها نفر هنوز هم با احتیاط از هزینه های بسیار و یا حتی بیرون رفتن. برخی از شهرستانها باید با توسل به توزیع کوپن و تلاش برای اطمینان بخشیدن به مصرف کنندگان با نشان دادن مقامات در وزارت امور خارجه رسانه های خوردن در رستوران ها.

در اتریش, ماری Froehlich که صاحب یک فروشگاه لباس در وین گفت: کارکنان خود خوشحال می شود پس از هفته cooped در خانه. اما تا حد زیادی وابسته به گردشگری است که خشک شده است تا در میان محدودیت های مسافرتی, او انتظار کسب و کار را به ماه به حالت عادی بازگشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de