ما دانشمند ‘سرنگون بیش از مالاریا مواد مخدر’

دولت ایالات متحده دانشمند می گوید که او سرنگون شد از موضع خود را پس از افزایش نگرانی ها که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می خواست به “سیل” coronavirus نقاط با مالاریا مواد مخدر است.

مدیر سابق پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه سازمان شکایت با ما دفتر مشاور ویژه یک سازمان دولتی مسئول whistleblower شکایت.

ریک روشن مدعی او reassigned به کمتر نقش زیرا او در برابر فشار سیاسی اجازه می دهد تا استفاده گسترده از هیدروکسی کلروکین یک مالاریا مواد مخدر مورد علاقه رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

روشن همچنین گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را رد کرد و هشدار در COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است.

روشن گفت: “عمل کرده و با اضطرار” به آدرس رو به رشد گسترش COVID-19 بعد از سازمان جهانی بهداشت هشدار در ژانویه.

او گفت که او مواجه می شوند “مقاومت” از وزارت بهداشت و خدمات انسانی رهبری از جمله وزارت کار, Alex آذر که “به نظر می رسد قصد کمرنگ جلوه دادن این رویداد فاجعه بار”.

روشن مدعی در این شکایت که سیاسی انتصاب در وزارت بهداشت و خدمات انسانی تا به حال سعی در ترویج هیدروکسی کلروکین به عنوان نوش دارو.

این مقامات همچنین خواستار آن شدند که نیویورک و نیوجرسی بود “آب گرفتگی” با این مواد مخدر که وارد شد از کارخانه ها در پاکستان و هند که تا به حال شده است توسط بازرسی سازمان غذا و دارو شکایت می گوید.

اما روشن مخالف گسترده استفاده از مواد مخدر با این استدلال که شواهد علمی وجود ندارد تا از استفاده از آن در coronavirus بیماران.

او احساس نیاز فوری به عمومی وجود ندارد به اندازه کافی شواهد علمی برای حمایت از استفاده از این داروها برای COVID-19 بیماران شکایت متحده است.

ماه گذشته FDA هشدار پزشکان در برابر تجویز این دارو به جز در بیمارستان ها و مطالعات تحقیقاتی.

در یک هشدار تنظیم کننده پرچم, گزارش از گاهی کشنده قلب عوارض جانبی در میان coronavirus بیماران مصرف هیدروکسی کلروکین و یا مربوط به مواد مخدر کلروکين.

نهم و مواد مخدر و همچنین تجویز شده برای لوپوس و آرتریت روماتوئید می تواند تعدادی از عوارض جانبی از جمله ریتم قلب مشکلات به شدت پایین فشار خون و عضله و یا عصب آسیب می رساند.

در اصل منتشر شده که ما را دانشمند ‘سرنگون بیش از مالاریا مواد مخدر’

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de