ما میریزد 701,000 مشاغل, پایان رکورد طولانی استخدام رگه

توسط کریستوفر RUGABER

واشنگتن (AP) — رکورد طولانی رگه هایی از ایالات متحده رشد کار به پایان رسید به طور ناگهانی در ماه مارس پس از نزدیک به یک دهه به عنوان کارفرمایان قطع 701,000 مشاغل به دلیل شیوع ویروسی که همه اما تعطیل اقتصاد ایالات متحده. نرخ بیکاری شروع به پریدن کرد به 4.4% از 50 سال گذشته 3.5 درصد.

ماهانه از دست دادن شغل گزارش جمعه توسط دولت بدترین از عمق رکود اقتصادی در سال 2009 است که هنوز هم فقط یک نشانه ای از آنچه آمده است. ماه گذشته ضرر و زیان واقعی شد و به احتمال زیاد حتی بزرگتر از آنجا که دولت در نظر سنجی کارفرمایان قبل از سنگین ترین اخراج آمار در دو هفته گذشته. نزدیک به 10 میلیون آمریکایی کاربردی برای مزایای بیکاری در دو هفته آخر ماه مارس به مراتب بیش از این رقم برای هر دوره مشابه در ضبط.

ویروس ناشی از خاموش شدن ناگهانی مجبور به اخراج گسترده در سراسر اقتصاد از هتل ها و رستوران ها و سالن های سینما به صورت خودکار از کارخانجات و فروشگاه و دفاتر اداری. نزدیک به کامل نقطه افزایش در نرخ بیکاری از فوریه تا مارس بود که بیشترین افزایش ماهانه از سال 1975 است.

یکی از نشانه های چگونه به شدت عمیق کار ضرر و زیان خواهد شد به احتمال زیاد ثابت بود: در طول آن نزدیک به دهه استخدام رگه اقتصاد ایالات متحده اضافه شده 22.8 میلیون شغل است. اقتصاددانان انتظار مارس شغل گزارش منتشر شده در اوایل ماه مه نشان می دهد که تقریبا تمام کسانی که شغل را از دست داده اند.

تقریبا دو سوم از این کار کاهش در ماه مارس بود که در رستوران ها و هتل و کازینو که ریختن 459,000 شغل. خرده فروشان از دست 46,000 تولید کنندگان 18,000.

اخیرا در ماه فوریه در ایالات متحده کارفرمایان اضافه شده بود 273,000 شغل. برخی از اقتصاددانان که در حال حاضر پیش بینی می کند که نرخ بیکاری می تواند به عنوان بالا به عنوان 15% در ماه آینده. این نرخ خواهد بود بدترین از سال 1930. در طول رکود بزرگ بیکاری به اوج خود رسید و در 10٪.

بیش از 90 ٪ از جمعیت ایالات متحده در حال حاضر زندگی می کنند و برخی نسخه از خاموش شدن منظور است که مجبور به بسته شدن میله, رستوران ها, سینما و کارخانه ها و سالن های ورزشی و بسیاری از کسب و کارهای دیگر. برخی از هتل ها بسته هستند; دیگران تا حد زیادی خالی است. فست فود زنجیره ای یا بسته و یا ارائه تنها درایو-از طریق خدمات, هزینه هزار شغل است.

با فعالیت های کسب و کار محکم محدود تحلیلگران انتظار معده تان شدیدا رکود است. اقتصاددانان در گلدمن ساکس را پیش بینی می کند که اقتصاد کوچک خواهد شد در نرخ سالانه از 34 درصد در ماه آوریل تا ژوئن چهارم — بدتر از سقوط در سوابق آشنایی به جنگ جهانی دوم است. گلدمن انتظار اقتصاد تک به تک با 19 درصد رشد در سه ماهه سوم. اما حتی تا پایان سال آینده اقتصاد را باید به طور کامل بهبود از آسیب گلدمن پروژه ها.

رابرت کاپلان, رئيس جمهور از بانک فدرال رزرو دالاس گفت: روز شنبه در CNBC که او انتظار دارد که نرخ بیکاری به افزایش به اواسط نوجوانی به زودی قبل از سقوط به حدود 8 درصد تا پایان سال.

یک کلید تعیین کننده در اقتصاد کشور در آینده خواهد بود که آیا کسب و کار می تواند زنده ماندن خاموش و rehire بسیاری از کارگران آنها گذاشته است. اگر چنین است که کمک به اقتصاد ضربه محکم و ناگهانی و برای جلوگیری از این نوع ضعیف بازیابی است که به دنبال گذشته سه رکود.

تا کنون برخی از بزرگ و کوچک کسب و کار هنوز هم برای پرداخت مزایای مراقبت های بهداشتی و نگه داشتن در تماس با خود را تازه گذاشته شدن کارگران است. اما اگر این ویروس شیوع نیروهای کسب و کار برای ماندن بسته به اواخر تابستان بسیاری ممکن است ورشکسته و یا نمی خواهد که پول را به rehire خود کارکنان است.

که نگه داشتن نرخ بیکاری بالا محروم بالقوه میلیون ها نفر از مردم چک و کاهش بازیابی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im