شاخص های سهام ایالات متحده به نوبه خود پایین تر میان گریم اخبار در اقتصاد در میان coronavirus بحران

شاخص های سهام ایالات متحده نوسان گسترده کاهش در معاملات بعد از ظهر روز شنبه, دادن برخی از دستاوردهای خود را پس از یک جامد تجمع یک روز پیش از آن.

S&P 500 به پایین بود 0.6% در اندکی متلاطم متلاطم تجارت به عنوان سرمایه گذاران وزن بیشتر دلتنگ اخبار اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus اپیدمی و آخرین تجمع تنش بین ایالات متحده و چین است. بازده اوراق قرضه مخلوط شد. قیمت نفت افزایش یافت.

وزارت کار گفت: بیش از 2.4 میلیون نفر کاربردی برای مزایای بیکاری در ایالات متحده در هفته گذشته در آخرین موج اخراج از وقوع. که به ارمغان می آورد کل در حال اجرا از آمریکایی که شغل خود را از دست در دو ماه پس از coronavirus منجر به نزدیکی خاموش کردن اقتصاد به 38.6 میلیون.

سرمایه گذاران به حال یک چشم و در آخرین flareup در تنش های بین واشنگتن و پکن است. کاخ سفید با صدور گزارش حمله به چین اقتصادی و نظامی در سیاست و بشر حقوق نقض. به گزارش گسترش جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را دریافت کنید-سخت شعارهای او امیدوار است که طنین انداز خواهد شد با رای دهندگان در مورد عصبانی چین را از دست داده و این بیماری شیوع.

میانگین صنعتی داو جونز سقوط 87 امتیاز و یا 0.4% به 24,489. شاخص Nasdaq composite با تضعیف 0.7%. کوچک-سهام شرکت که باید بریده بزرگترین دستاوردهای این هفته افزایش یافت. این شاخص راسل 2000 به دست آورد 0.4%.

فن آوری و بهداشت و درمان سهام در زمان برخی از سنگین ترین زیان. تنها بخش صنعتی شرکت برگزار شد بر روی سود. Homebuilders شدند گسترده بالاتر است.

وال استریت است که در مسیر به جبران ضرر و زیان خود را از هفته گذشته در میان امید برای بهبود اقتصادی ایالات متحده در نیمه دوم سال و خوش بینی در مورد بالقوه واکسن برای COVID-19. قوی تجمع روز دوشنبه معکوس تمام بازار ضرر و زیان برای این ماه است. این شاخص هنوز در مورد 11.5% از آن بالا تمام وقت در ماه فوریه است.

سرمایه گذاران در حال شرط بندی که اقتصاد و سود شرکت خواهد شروع به بهبود یافتن از این بیماری همه گیر کوروناویروس به آمریکا و کشورهای سراسر جهان به آرامی باز کردن دوباره. اما نگرانی باقی می ماند که آرامش بخش از اقامت در خانه حکم و بازگشایی کسب و کار می تواند منجر به یکی دیگر از افزایش در عفونت های بالقوه طلوع در موج دیگری از خاموش شدن ناگهانی.

قیمت نفت به رهبری بالاتر برای ششمین روز در یک ردیف. معیار آمریکا نفت خام بود تا 0.6% $33.69 در هر بشکه رسید. قیمت نفت خام برنت استاندارد بین المللی شد تا با 0.3% کاهش به $35.85 در هر بشکه رسید.

اوراق قرضه بازده مخلوط شد. عملکرد 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید که شاخصی برای نرخ بهره در بسیاری از وام های مصرف کننده کاهش یافت و به 0.67% از 0.68% اواخر روز چهارشنبه.

شاخص های سهام اروپا بطور گسترده پایین تر پس از ریختن برخی از سود. بازارهای سهام آسیا به پایان رسید و پایین تر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im