توسط ALEX VEIGA

عمده شاخص های سهام ایالات متحده عمدتا بالاتر در اواخر معاملات بعد از ظهر روز سه شنبه به سرمایه گذاران وزن دور دیگری از بیشتر شرکت جامد گزارش درآمد.

مراقبت های بهداشتی سهام بانک ها و شرکت هایی که تکیه بر مخارج مصرف کننده برای اختصاص یک تکه بزرگ از دستاوردهای قرار می گیرد که شاخص S&P 500 و Nasdaq در مسیر گرفتگی رکورد مجموعه یک روز قبل از آن.

سهام تکنولوژی led این decliners معکوس اولیه به دست آورید و پس از تنظیم کننده فدرال اعلام کرد آنها به ramped تا یک پروب ضد تراست به Microsoft, Facebook, آمازون, اپل و گوگل, پدر و مادر الفبا.

پس از یک بدبینی ژانویه سهام ایالات متحده شده اند بیشتر اهمیت حیاتی دستاوردهای این ماه به عنوان معامله گران مسواک کردن نگرانی در مورد شیوع ویروس در چین و تاثیر آن بر کسب و کار و اقتصاد جهانی است. دولت چین وعده داده است به اقدامات برای نرم کردن ضربه به اقتصاد و سرمایه گذاران امیدوار هستند که دولت های دیگر را به همان صورت لزوم.

“سهام های جمعی گفت:” شاید ما می توانیم کار گذشته برخی از سر و صدا با ویروس; شاید خرید اینترنتی معتاد بود به عنوان بزرگ به عنوان ما فکر می کردیم” گفت: Willie Delwiche سرمایه گذاری استراتژیست در بیرد. “و اقتصاد ایالات متحده تا کنون حداقل به نظر می رسد مانند آن را در هوا آن را به خوبی.”

رئیس فدرال جروم پاول به بیشتر اطمینان بخش ارزیابی از اقتصاد ایالات متحده روز سه شنبه. در شش ماهه پولی گزارش به کنگره پاول گفت که خیلی زود به ارزیابی تهدید این ویروس به شمار به اقتصاد ایالات متحده, اما او اشاره کرد که اقتصاد “است که در یک جای بسیار خوب” با ایجاد شغل و رشد متوسط.

تفریحی و هتل ها و دیگر شرکت هایی که تمرکز بر سفر ساخته شده سود جامد شنبه. هیلتون در سراسر جهان افزایش 1.7 درصد و کارناوال گل رز 2.6%.

سیتی گروپ و بانک های دیگر افزایش یافت گسترده. بازده اوراق قرضه صعود که اجازه می دهد تا بانک ها به اتهام نرخ بهره بالاتر وام مسکن و وام های دیگر. عملکرد 10 ساله خزانه داری افزایش یافت به 1.58% از 1.54% در اواخر روز دوشنبه.

Sloanetoyotaglenside و Exelon افزایش یافت و پس از گزارش درآمد جامد.

با حداکثر سرعت دویدن افزایش یافت و پس از یک قاضی فدرال پاک یک مانع عمده برای شرکت به دست آورد توسط T-Mobile.

نگه داشتن نمره: S&P 500 شاخص 0.2% به عنوان 3:38 بعد از ظهر به وقت شرق آمریکا. میانگین صنعتی داو جونز سقوط کرد 18 امتیاز و یا 0.1% به 29,258. Nasdaq 0.1%. راسل 2000 شاخص کوچکتر سهام شرکت افزایش یافت 0.5%. بازارهای اروپا و آسیا افزایش یافت.

در تیررس: کمیسیون تجارت فدرال سفارش Facebook, آمازون, اپل, مایکروسافت و گوگل پدر و مادر الفبا به نوبه خود بیش از اطلاعات دقیق در مورد آنها حصول قصد بازگشت به سال 2010 به عنوان بخشی از یک تحقیق به پنج غول تکنولوژی شرکت بازار تسلط.

FTC وزارت دادگستری و یک کمیته مجلس شده اند بررسی رفتار از شرکت های با تکنولوژی و اینکه آیا آنها به شدت خریداری رقبای بالقوه به سرکوب رقابت است. برخی از منتقدان با اشاره به Facebook را کسب Instagram و WhatsApp به عنوان معاملات است که باید مورد سوال.

مایکروسافت تضعیف 2.2% بزرگترین decliner میان tech بخش سهام. Facebook کاهش 2.4 درصد و اپل با 0.7% کاهش. آمازون سهام بودند تا 0.8% در حالی که الفبای 0.2%.

DENTED ARMOUR: Under Armour فرو 18.6% پس از دنده های ورزشی شرکت گفت: ممکن است نیاز به بازسازی در این سال, که ممکن است شامل scuttling افتتاح آن در شهر نیویورک فروشگاه گل سرسبد. این شرکت همچنین به سرمایه گذاران ضعیف پیش بینی سود برای سال و گفت: شیوع ویروس در چین را با کشیدن سه ماهه اول فروش توسط $50 میلیون به 60 میلیون دلار.

سیگنال قوی: با حداکثر سرعت دویدن رسید 76.3% و T-Mobile پرید 12.1% پس از یک قاضی فدرال را رد کرد و ادعا می کند توسط یک گروه از کشورها که این معامله به معنی رقابت کمتر و بالاتر صورتحساب تلفن. T-Mobile موافقت کرده است برای خرید با حداکثر سرعت دویدن برای 26.5 میلیارد دلار.

طولانی ویروس: چین باقی مانده عمدتا بسته برای کسب و کار به طور روزانه مرگ و میر از یک ویروس جدید در صدر 100 برای اولین بار هل دادن کل مرگ و میر بالاتر از 1000. شیوع آلوده بیش از 43 ، 000 نفر در سراسر جهان هر چند اکثر موارد و مرگ و میر در چین است.

___

AP کسب و کار نویسنده Damian J. Troise کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im