ما virus موارد بیش از 100k-لوازم مورد نیاز

پزشکان و پرستاران در خط مقدم از ما coronavirus بحران در حال التماس برای بیشتر دنده محافظ و تجهیزات برای درمان امواج از بیماران به عنوان تعدادی از شناخته شده ما عفونت پیشی گرفته 100,000 با بیش از 1600 مرده است.

که شمارش نگه داشته و ایالات متحده به عنوان رهبر جهان در تعدادی از شناخته شده عفونت داشتن پیشی گرفتن چین و ایتالیا در روز پنج شنبه.

پزشکان باید به نام خاص با توجه به نیاز اضافی هواکش ماشین آلات است که برای کمک به شدت تحت تاثیر قرار بيماران تنفس.

بیمارستان ها در New York City, New Orleans, دیترویت و ویروس دیگر نقاط داغ را نیز صدا زنگ مورد scarcities از داروهای پزشکی لوازم و آموزش کارکنان است.

“ما می ترسند,” دکتر گفت: سعودی Mollette از بروکدل دانشگاه بیمارستان و مرکز پزشکی در بروکلین. “ما در حال تلاش برای مبارزه با هر کس دیگری است اما ما نیز مبارزه برای زندگی ما نیز هست چرا که ما نیز در بالاترین خطر قرار گرفتن در معرض.”

“ما باید بیمارستان سیستم اینجا را در منطقه دیترویت در میشیگان که در حال گرفتن به پایان خود عرضه هواکش و باید شروع به گفتن خانواده است که آنها نمی توانند نجات عزیزان خود هستند چرا که آنها لازم نیست به اندازه کافی تجهیزات” یک پزشک, دکتر راب دیویدسون گفت: در یک ویدیو ارسال شده در توییتر.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه به استناد اورژانس قدرت نیاز به جنرال موتورز شرکت شروع به ساخت هواکش پس از او متهم به بزرگترین خودروساز از “اتلاف وقت” در طول مذاکرات.

دکتر الکساندر سالرنو salerno پزشکی و همکاران و به طور کلی عمل پزشکی با دفاتر در شمال نیوجرسی توصیف رفتن را از طریق یک “کارگزار” به پرداخت $17,000 برای ماسک و سایر تجهیزات حفاظتی که باید هزینه ای در حدود 2500 دلار و چیدن آنها در یک انبار متروکه.

تعدادی از هتل ها در شهر نیویورک از جمله مشهور پلازا هتل سنت رجیس و چهار فصل در حال ساخت اتاق در دسترس پزشکی کارگران ترس از حمل این ویروس در خانه به خانواده خود را پس از کار و یا غیر مهم مراقبت از بیماران فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت.

حداقل دو نیویورک دانشکده های پزشکی دانشگاه نیویورک و دانشگاه کلمبیا فارغ التحصیل خواهد شد خود را در سال چهارم دانش آموزان در اوایل به طوری که آنها می توانید شروع به درمان بیماران مبتلا به کروناویروس حق دور.

در این کشور دومین شهر لس آنجلس شهردار اریک Garcetti گفت: موارد خونتان قرار دادن کالیفرنیای جنوبی منطقه در مسیر مسابقه شهر نیویورک عفونت ارقام در پنج روز آینده.

شهردار صحبت کرد که او و کالیفرنیا فرماندار تور یک تازه وارد نیروی دریایی کشتی بیمارستانی مجهز با 1000 تخت بیمار در بندر لس آنجلس. خواهر خود کشتی به منظور اعزام به نیویورک بندرگاه در آینده نزدیک.

در کنار رودخانه شهرستان محل دائمی نمایشگاه لس آنجلس در جنوب کالیفرنیا سرباز گارد ملی بودند راه اندازی 125-تخت پزشکی ایستگاه برای خدمت به ساکنان Coachella Valley منطقه پرتکاپو با سالمندان و بازنشستگان در نظر گرفته شود به ویژه آسیب پذیر به COVID-19.

ارتش ایالات متحده نیز راه اندازی بیمارستان در سیاتل و نیویورک و پنتاگون گفت.

در اصل منتشر شد ما به عنوان ویروس موارد بیش از 100k-لوازم مورد نیاز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im