بزرگترین coronavirus مطالعه واکسن آغاز شد و روز دوشنبه برای اولین بار از یک انتظار 30,000 داوطلبان گرفتن اولین عکس.

واکسن تهیه شده توسط ایالات متحده موسسه ملی بهداشت و شرکت داروسازی مدرن است که در میان این واکسن که دورترین همراه خود را در توسعه, جدول زمانی, همراه, انگلیسی-سوئد biopharmaceutical AstraZeneca و دو شرکت های چینی.

شرکت کنندگان را دریافت دو دوز از این واکسن داده شده 28 روز از هم جدا و آنها نمی خواهد می دانم که اگر آنها در حال گرفتن شات واقعی یا دارونما.

آزمایشی است که با همکاری انجام شده توسط موسسه ملی بهداشت (NIH) در سراسر ایالات متحده است و انتظار می رود به ثبت نام حدود 30,000 بزرگسالان داوطلبان به عنوان بخشی از مرحله نهایی از آن کارآزمایی بالینی.

جالب اینجاست که تعداد زیادی از عفونت کروناویروس در آمریکا به معنی محققان می تواند نتایج خود را زودتر از انتظار می رود.

ایالات متحده است که تا کنون بدترین آمار کشور در جهان با بیش از 4.2 میلیون تایید COVID-19 موارد و تقریبا 150,000 مرگ و میر.

روزانه موارد جدیدی را plateaued در اطراف 66,000 علامت چند روز گذشته ساخت آن را بیشتر احتمال دارد که در محاکمه شرکت کنندگان خواهد شد در معرض ویروس هر چه زودتر به جای بعد.

“این واقعا یک سناریوی خوش بینانه است. آن می تواند نوامبر” مدرن, مدیر عامل شرکت استفان Bancel گفت CNBC در روز دوشنبه.

مرتبط با: دنبال ما زنده coronavirus پوشش

مربوط به: کارل Stefanovic به پایان می رسد مصاحبه با ضد ماسک

Moderna headquarters in Cambridge, Massachusetts. Picture: Maddie Meyer/Getty Images/AFP
media_cameraمدرن دفتر مرکزی آن در کمبریج ماساچوست است. تصویر: Maddie مایر/گتی ایماژ/AFP

اولین داوطلب یک زن آمریکایی آفریقایی تبار شناخته شده به عنوان رابین, شرکت در یک چت تصویری توسط NIH در دوشنبه گفتن بینندگان دوستان و خویشاوندان او در ابتدا به او گفت: “این یک ایده بد بود”.

“و دلیل بود که چون در آفریقایی-آمریکایی جامعه ما همه آشنا با تاسکیگی آزمایش” او افزود: با اشاره به 40 سال-تحصیل در آمریکا انجام شده بر روی مردان آفریقایی-آمریکایی به اثرات درمان سفلیس.

مردان درگیر در تاریکی نگهداری شدند در مورد درمان بر روی هدف است. اما اضافه شدن رابین او را تشویق توسط قوانین که در حال حاضر در محل برای جلوگیری از تکرار و انگیزه میل به کمک به دیگران در برابر یک بیماری است که به طور نامتناسبی اثرات جوامع از رنگ.

استرالیا ‘امیدوار تر از واکسن

در آخر هفته استرالیا وزیر بهداشت گرگ شکار گفت: او در حال حاضر بیشتر امیدوار است که یک coronavirus واکسن توسعه یافته خواهد بود و آن ارائه خواهد شد برای همه استرالیایی ها.

“من شده اند بسیار محتاط در مورد پیشرفت واکسن توسعه است. امروز می توانم بگویم من در حال حاضر اعتماد به نفس بیشتری که ما در حال حرکت و نزدیک به یک واکسن است که کمک خواهد کرد که حفاظت از مردم در سراسر جهان و مردم به ویژه از دوره استرالیایی” آقای شکار در روز شنبه است.

هر دو او و نخست وزیر اسکات موریسون صحبت با همکاران بین المللی خود در مورد بین المللی صدور مجوز ترتیبات باید واکسن توسعه آقای هانت گفت.

“من در حال حاضر معتقدم که ما در حال نزدیک شدن به یک واکسن و من مطمئن هستم که اگر اتفاق می افتد که دانستن وجود ندارد و هیچ یقین – که ما می خواهد در یک موقعیت برای ارائه واکسن برای همه استرالیایی ها.”

آقای شکار را به روز بعد از محققان از انگلستان دانشگاه آکسفورد اعلام کرد دستیابی به موفقیت در تحقیقات واکسن و گفت: آنها می خواهم به دریافت نتایج مثبت از محاکمه.

تحقیقات منتشر شده در مجله لانست ادعای یک واکسن آزمایشی – برچسب ChAdOx1 nCoV-19 – تست شده بر روی بیش از 1000 نفر و باعث محافظ پاسخ ایمنی در کسانی که در سن 18 تا 55.

“واکسن امن بود و تحمل” محققان نوشت.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قول داده است به شکست coronavirus توسط “رها کردن آمریکا علمی نابغه”.

آمریکا صرف بیش از 6.3 میلیارد دلار از ماه مارس به صندوق توسعه واکسن تلاش های تحت عملیات با سرعت پیچ و تاب.

هدف این برنامه به تهیه واکسن برای مردم آمریکا برای اولین بار – بر خلاف رهبران اروپایی که به نام برای COVID-19 مواد مخدر به یک “جامعه جهانی خوب”.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد که دوخته امید خود را در سریع ظهور موفق واکسن به هر دو حاوی این کشور هنوز هم مواج اپیدمی و احیای خود را متزلزل دوباره انتخابات امیدوار است.

“ما را در رسیدن به یک پیروزی بیش از این ویروس با رها کردن آمریکایی نبوغ علمی” او به خبرنگاران گفت: در Fujifilm Diosynth بیوتکنولوژی در موریزویل ساعت پس از آن آشکار شد مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین تا به حال آزمایش مثبت است.

تسهیلات اعطا شده است یک قرارداد برای تولید انبوه یک واکسن آزمایشی طراحی و توسعه توسط Novavax به عنوان بخشی از عملیات با سرعت پیچ و تاب.

مرتبط با: ما برای اولین بار به رکورد بیش از چهار میلیون عفونت

مرتبط با: تهمت می پوشد ماسک صورت پس از ماه ها فشار

US President Donald Trump (left) with Fujifilm Diosynth Biotechnologies CEO Martin Messon at a lab where components are being made for a potential vaccine. Picture: Jim Watson/AFP
media_cameraرئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن (سمت چپ) با Fujifilm Diosynth بیوتکنولوژی مدیر عامل مارتین Messon در یک آزمایشگاه که در آن قطعات ساخته شده به صورت بالقوه واکسن. تصویر: جیم واتسون/AFP

این طرح شامل سرمایه گذاری به شدت در پیشرو دارو برای کمک به توسعه و تولید و تلاش و با هدف ارائه 300 میلیون دوز واکسن در ماه ژانویه سال 2021.

آن را “هرگز قبل از انجام شده است اما ما گمان آن را برای رفتن به کار و کار بسیار خوب” افزود: آقای ترامپ که بعد عینک ماسک سیاه و تور آزمایشگاه.

هر چند تعداد موارد جدید به وارد کردن بیش از چند روز گذشته آمریکا شکست خورده است و به فشار منحنی آن به کشورهای دیگر انجام داده اند از طریق مستندات و فیزیکی فاصله.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین نظرات تایید کرد که دولت معتقد است که در امریکا مورد تنها یک واکسن می تواند کمک کند.

“این ماسک است. آن را خاموش کردن اقتصاد است. امیدوارم این ابتکار آمریکایی است که اجازه خواهد داد که برای درمان و واکسن در نهایت تسخیر این” کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع گفت: ABC News در روز یکشنبه.

– با AFP

در اصل منتشر شده به عنوان واکسن آغاز می شود نهایی کارآزمایی بالینی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر