واکسن نه تنها برای غنی: Cuomo

فرماندار نیویورک اندرو کومو می گوید: هر واکسنی برای جلوگیری از coronavirus باید توزیع نسبتا بدون توجه به ثروت و به نام برای ما بحران رهبری بر اساس شایستگی و نه توییتر در پست.

“شما باید بدانید که آنچه شما انجام می دهند در حال حاضر — و نه فقط شبیه به آنچه شما انجام می دهند و نه فقط صدا مانند آنچه شما انجام می دهند” کومو گفت: بدون نام بردن از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک جمهوری خواه که اغلب حملات منتقدان خود را در توییتر.

“شما باید هوشمند باشد. شما نمی خواهید به صدای جیر جیر راه خود را از طریق این” اضافه شده Cuomo, حزب دموکرات.

وجود دارد هیچ پاسخ فوری از مغلوب ساختن پیشی جستن.

کومو صحبت های زیر, اخبار روز دوشنبه که تجربی COVID-19 واکسن ساخته شده توسط شرکت زیست فناوری مدرن تولید محافظ آنتی بادی در یک گروه کوچک از افراد داوطلب سالم.

“واکسن باید در دسترس همه مردم” کومو گفت: روزانه یک جلسه توجیهی در روز سه شنبه.

“این نمی تواند یک وضعیت که در آن تنها افراد ثروتمند تنها ممتاز می تواند واکسن را دریافت کنند چرا که یک شرکت دارای حقوق و آنها نمی تواند تولید به اندازه کافی برای همه است.”

نظرات خود را پس از ماموریت ما در ژنو در اعتراض به قطعات از سازمان بهداشت جهانی قطعنامه در این بیماری همه گیر.

آمریکا در حمایت از قطعنامه خواستار بررسی به پاسخ جهانی به این بیماری همه گیر اما فاصله خود را از بخش مربوط به واکسن اختراع ثبت شده و حقوق باروری.

پاراگراف در مورد حق کشورهای فقیر به چشم پوشیدن از اختراع ثبت شده برای به دست آوردن دارو در طول یک اورژانس بهداشت خواهد “ارسال پیام اشتباه به نوآوران” در تلاش برای تولید داروهای جدید و واکسن به ما ماموریت در ژنو در بیانیه ای گفت.

نیویورک شهرستان, کانون بیماری همه گیر در ایالات متحده باقی می ماند تحت سخت مستند.

ایالت سه روز نورد متوسط جدید COVID-19 hospitalisations کاهش یافت و به 335 روز دوشنبه از 373 روز قبل کومو گفت.

روزانه مرگ و میر کاهش یافت و به 105.

در اصل منتشر شده به عنوان واکسن نه تنها برای غنی: Cuomo

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im