زهره آغوش صدمه زدن توسط تعطیلات Mathis

[email protected] (تعطیلات Mathis)

گفته شده است که مردم آزار مردم آزار — چیزی به در نظر گرفتن در نزدیک شدن به مجروح به خصوص قلب زخمی شدند. زهره و نپتون conjoin برای همدلی و درون گرایی. این باید کمک خواهد کرد نگه داشتن در ذهن است که مردم اغلب نمی تبلیغات خود را به گلایه. شما نمی توانید به اشتباه با حساسیت در سراسر هیئت مدیره.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19). پیروزی همیشه می رود به کسانی که تحمل این دلیل است که استقامت خود را به پیروزی. برنده جشن گرفته و سپس فراموش شده است. سوابق حضور و غیاب باقی می ماند.

برج ثور (20 آوریل-مه 20). شما نبودند آگاه در حالی که آن اتفاق می افتد اما شما تغییر کرده. شما متفاوت است. به همین دلیل شما نمی توانید به بازگشت و ادامه قدیمی صحنه; شما فقط می توانید بازگشت به فراتر از آن است. شما فقط می توانید عنوان جدید شما.

برج جوزا (21 مه-ژوئن 21). شما یک هدیه برای دانستن چیزی که حق می گویند. گاهی اوقات این بدان معنی است که فرانک یا زمخت. شما با تهیه این سبک به مخاطبان است. حتی پس وجود خواهد داشت موارد زمانی که کلمات فقط میان عمل است.

سرطان (22 ژوئن-ژوئیه 22). آیا شما بر این باورند که مردم در حال کار با هم به شکل یک ترفند است که حتی قوی تر از مردم در حال بازی با هم ؟ آن را به دلیل بزرگ وجود دارد به راحتی در ساختار کار. مشاغل ساخت اوراق قرضه.

لئو (جولای 23-Aug. 22). هنگامی که شما واقعا در مورد آن فکر می کنم در خدمت شما کار خود را آسان تر می شود. شما صرف تلاش کمتر حدس زدن در مورد آنچه به انجام و با سنگ تیز کردن در با همدلی در کسانی که نیاز به آنچه شما می دهد.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22). در لحظه از دست دادن مردم را نمی توانید ببینید که چه خواهد شد به دست آورد. اما شما که از طریق زندگی به اندازه کافی به می دانم که چه چیزی به دست آورده است که اغلب چنین جا بهتر است. بنابراین شما اعتماد به زندگی و کمک به دیگران اعتماد بیش از حد.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 23). بله شما در حال ثبت نام از فلس است. این بدان معنی نیست که شما به معنای گیر در عقب و جلو الگوی. زمانی که تعادل سخت است برای رسیدن به, شاید شما اندازه گیری چیز اشتباه. زمان به ارزیابی مجدد ارزش های خود را.

برج عقرب (Oct. 24-Nov. 21). فقط به خاطر یک چیز باید با رسیدگی به این معنی نیست که باید پنجه در. Sidle ، که nonconfrontational موقعیت که بسیاری از مردم پاسخ خوبی به.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21). شاید کلید خوشبختی شما یکی از کسانی که به صورت خودکار آنهایی که باقی می ماند در جیب شما و باز زمانی که شما نزدیک به اندازه کافی به درب. بیشتر احتمال دارد شما شادی را می توان از طریق تشخیص چهره.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19). نگران آینده ؟ برنامه را. اضطراب در مورد برنامه ؟ انجام یک اشفتگی فکری موقتی. اضطراب در مورد یک فکر بکر وناگهانی? فقط نگه داشتن دست خود را در حال حرکت در اطراف صفحه و انواع پاسخ خواهد آمد.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18). مستقیم مهربانی حالى شرح زیر به عنوان Metta مراقبه را با دنباله ای از شفقت است که گسترش می یابد همیشه inclusively نسبت به عزیزان غریبه دشمنان و دور می رسد از جهان است.

برج حوت (اسفند. 19-March 20). موفقیت در کنترل شما است. شما فقط نمی دانم چه باید بکنید نشده است. خواهد بود آن را وسوسه انگیز را به شیرجه رفتن اما بهتر است برای شروع با پژوهش است. یک رویکرد سیستماتیک را از شما دور.

امروز تولد (Jan. 27). شما دیده می شود زمین لرزه روح شما ایستاده در خرابه; شما ساخته شده است این شهر جدید است. در حال حاضر شما در قرعه کشی در آن دسته از تجارب و شروع به در حال اجرا همه چیز. شما باید یاد بگیرند که به چه کسی اعتماد و تکیه بر نماینده به. شما فوق العاده سازمان یافته و حس خود را از هدف حمل بیش از دیگران است. تابستان به ارمغان می آورد سفر خارجی است. برج ثور و برج سنبله می پرستمت. تعداد خوش شانس خود را در حال: 2, 39, 33, 18 و 45.

APOTROPAIC نمادها (قسمت 1) به تازگی یک تاریخی جامعه در انگلستان به نام در به گزارش موارد حکاکی نمادها در کلیساهای قرون وسطی, خانه, انبارها, غارها و بیشتر به طوری که عکس ها و اطلاعات جمع آوری می شود در مورد این مرموز نشانه گذاری. نمایندگی اغلب خراش در درگاه یا بیش از تپش قلب به طور گسترده ای متفاوت است: پیوسته محافل, ستاره های حاد و رفلکس زاویه و بیشتر. به دلیل آن است که به اعتقاد آنها خراشیده به این سطوح یا توسط جادوگران یا دفع جادوگران و دیگر ارواح شیطانی نام داده شده در اینجا این است که “apotropaic” یک یونانی اشتقاق توصیف یک به نوبه خود به دور از بد.

در مدرن و سنت های خود کمک و معنویت وجود دارد یک روند به سمت و دارای حق اعمال قدرت جاذبه یکی از اصول این است که ما اهن ربا آنچه ما را در تمرکز. بر اساس این منطق, نشانه های ایجاد شده برای ترساندن و دور همه چیز بد نمی تواند کمک کند اما همچنین به نمایندگی از چیزی که بسیار آنها مخالفت و قادر به جذب درآمده است. در راه است که gargoyles به یک جو وحشت زده و سگ حمله اسلحه و مانند دشمن اجازه می دانم که برای آمدن مسلح, بد شانس ضفلكترس اغلب به نظر می رسد به تماس بگیرید تا شانس بد. (این است که چرا “هری پاتر” داستان از ویژگی های دشمن است که باید نمی توان نام برد.) شاید خوب باشید فریبندگی هستند استفاده بیشتری از بد شانس ضفلكترس که حفظ تمرکز بر ترس و بدترین چیزی که می تواند اتفاق می افتد.

افراد مشهور پروفایل: زمانی که Patton Oswalt نیست headlining اول باشگاه های کمدی و یا بازی در یک جریان بی پایان از فیلم و تلویزیون را نشان می دهد, او فرمانده میلیون ها نفر از پیروان در توییتر با شوخ طبعی گزنده او. این به نظر می رسد شدید حجم کار برای برخی از اما پر انرژی Aquarian brainiac متولد شده در پنج علامت سیارات منحصر به فرد مجهز برای این کار است. این ذهن است که هرگز متوقف نمی شود!

نوشتن تعطیلات Mathis در HolidayMathis.com.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

آخرین به روز رسانی: سه شنبه, اسفند 02, 2020 11:42:19 -0800

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>