زهره در اجتماعی توسط Gemini تعطیلات Mathis

[email protected] (تعطیلات Mathis)

این آواتار ما استخدام در رسانه های اجتماعی هستند نه دقیقا و دقیقا شخص دیگری است یا نه. آن است که تنها به انسان نشان می دهد خودمان را به عنوان ما می خواهم دیده می شود. عصر دیجیتال تبدیل شده و آنچه پس از ناخودآگاه به خودآگاه عمل گزینش. زهره در برج جوزا می درخشد نور را در اختلاف بین عمومی و خصوصی شخصیت.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19). شما گسترش به نفع شک تاخیر قضاوت تحمل شامل و قبول است. اما شما نمی خواهد دست کلید پادشاهی را به هر کسی که ندارد به دست آورده خود را اعتماد است.

برج ثور (20 آوریل-مه 20). شما در حال برنامه ریزی چیزی است. تنها بخشی مهم تر از زمان است آب و هوا در اتاق. در یک فضای آرام و ناگهانی حرکات شگفت انگیز. در هرج و مرج چیزی اتفاق می افتد.

برج جوزا (21 مه-ژوئن 21). هر بیت از اطلاعات در یک فرکانس خاص. هنگامی که شما به اشتراک گذاری اطلاعات شما را به اشتراک ارتعاشی تن از آن بیش از حد. ارتعاشات تغییر آنچه در اطراف آنها. با دقت انتخاب کنید آنچه شما به اشتراک گذاری.

سرطان (22 ژوئن-ژوئیه 22). مانند ماه به دریا شما حرکت می کند همه چیز را بدون دست زدن به آنها را. شما فقط باید به خودتان در حال حرکت معمول خود را مدار و همه چیز با منعکس کننده به طور طبیعی.

لئو (جولای 23-Aug. 22). گاهی اوقات شما باید برای رفتن به یک کمی وحشی بدانید که طرف های مختلف از خودتان. هر وضعیت متفاوت است هر چند. برخی از وحشی موقعیت ها بهترین در گذشت. قضاوت خود را بر این موضوع عالی خواهد بود.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22). برای یک گزینه به راستی سالم باید آن حس را در چند دسته. اگر آن را برای بدن شما خوب نیست اما بودجه خود را و یا راه دیگری در اطراف نگه داشتن به دنبال جایگزین است که بیشتر حس.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 23). شما تجربه یک نمونه از شاعرانه عدالت است. این خوشمزه ترین اتفاق این هفته است و بهترین چشیده به جای به اشتراک گذاشته شده به معنای آن است که بیشتر مربوط به شما.

برج عقرب (Oct. 24-Nov. 21). آن را فوق العاده به عشق کسی و شما گزاف گویی در اطراف جوشان احساس از این. مراقب باشید به این فرد مرکز زندگی خود را هر چند. شما به مراتب بهتر مناسب برای این نقش است.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21). شما می دانید که شما می شوند اما این بدان معنا نیست که شما نباید سعی کنید سبک های جدید بودن. بیشتر اعتماد به نفس شما در جوهر خود را کمتر شما نیاز به چسبیدن به یکی از راه های ارائه خود را.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19). شما مردم می دانند. شما می توانید با دقت پیش بینی واکنش های خود را برای شرایط خاص. شما با استفاده از پیش بینی های خود را برای برنامه ریزی یک رویداد و نتایج خواهد شد در مورد به عنوان نزدیک به کامل به عنوان هر کسی می تواند امید برای.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18). شما را مجبور به کمک به دیگران به خصوص بسیار جوان و بسیار پیر و یا هر کسی که با یک نیاز آشکار. عاقلانه در دادن کمک به هر کسی که خارج از آن دسته است. شما نمی خواهید به پرورش ناسالم و وابستگی.

برج حوت (اسفند. 19-March 20). شما نمی خواهید تبلیغات برای خود, اما شما خوشحال خواهید بود به منظور جلب و توجه مدیریت به خاطر علت خود یا تیم خود را. شما را در رسیدن به بسیاری از این آخر هفته.

امروز تولد (4 آوریل). خورشیدی بازگشت درخشان به ارمغان می آورد پیشرفت های روزانه خود را و زندگی شخصی. شما تا به طور منظم انجام آنچه شما عشق است که شما را متوقف مشتاقانه به دنبال به جلو به تعطیلات آخر هفته و رویدادهای خاص و به جای آن به خودتان پیدا کنید بی مورد در هر روز است. خود را هفته خواهد بود فلفلی با بازیگوشی و خنده از دوستان بزرگ. سرطان و لئو می پرستمت. تعداد خوش شانس خود را در حال: 9, 4, 39, 1 و 50.

نجوم پرسش: “آیا آن کار را بین من و یک برج عقرب است ؟ من فکر می کنم من واقعا در عشق با او هر چند اعتراف میکنم ما ملاقات هرگز به جز در ایمیل و تلفن. هنوز هم من به شدت احساس میکنیم که ما را به معنای شد. او می خواهد به حرکت به بود با من! در حال حاضر او زندگی می کند در حدود 500 مایل دورتر. من برج حوت. شما چه فکر می کنید؟”

شما بسیار شهودی و به خوبی ممکن است دچار کشش قوی با روح سازگاری. و در عین حال در صورتی که’ پس چه آسیب در تست آب برای اولین بار ؟ رفتن به دیدار خود عقرب در شهر خود و دیدن آنچه که او را واقعا دوست دارم. برنامه ریزی برای اقامت در هتل برای یک هفته در حالی که شما تاریخ راه قدیمی از مد افتاده — با استفاده از ماشین خود و ملاقات در یک محل عمومی. حتی بهتر را به یک دوست. آن را تنها معقول.

من در تلاش برای تعدیل خود را عاشقانه ارواح یا خراب آسمانی شما نظر دارد اما مردم باید به ورزش احتیاط وقتی که می آید به اینترنت دوستیابی. مهم نیست که چگونه بسیاری از دوست داشتنی ایمیل شما رد و بدل قوانین قدیمی هنوز هم اعمال می شود. اگر شما واقعا سازگار هستند (و عقرب و حوت اغلب!), سپس شما باید یک راه طولانی با هم جلوتر است. شما هرگز پشیمانی در نظر گرفتن همه چیز به آرامی در حال حاضر.

افراد مشهور پروفایل: رابرت داونی جونیور به نظر می رسد در یکی از پدر خود فیلم در سن 5, اشتعال مادام العمر شور و شوق برای گفتن داستان از طریق جادویی متوسط از سلولوئید. بر روی پاشنه از بازی دکتر حیوانات “دکتر.,” برج حمل بازیگر بازی خواهد کرد یکی دیگر از “دکتر” در یک بیوگرافی-عکس از هنرمند con جان Brinkley. داونی جونیور است natal عطارد و زهره و زحل در برج حمل در حساس برج حوت.

نوشتن تعطیلات Mathis در HolidayMathis.com.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

آخرین به روز رسانی: چهار شنبه, Mar 04, 2020 17:08:32 -0800

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de