زهره به شمار سوالات تعطیلات Mathis

[email protected] (تعطیلات Mathis)

زهره و زحل مربع به روابط یک اثر خفیفی از رنگ از تنش است. سوالات بوجود می آیند مانند “آیا شما مایل به انجام به میل قلبی خود را?” مسائل شایستگی آمده تا بیش از حد. “چقدر سخت شما باید به کار برای پاداش خود را?” و “حتی ممکن است به درک آنچه شما کار نمی کند؟”

برج حمل (21 مارس-آوریل 19). شما یاد بگیرند که ماهیت واقعی یک فرد هنگامی که شما در سفر با هم به خصوص در یک سفر جاده ای. اما اگر شما لازم نیست که زمان برای همه است که دیگر میانبر برای یادگیری ماهیت یک فرد است که به حرکت مبلمان با هم.

برج ثور (20 آوریل-مه 20). عزیزان شما را استرس, اما آن را به بهترین نوع استرس نوعی که چالش های خود را قلب و hones خود را بیشتر مفید فضائل تحمل و شفقت است.

برج جوزا (21 مه-ژوئن 21). جهان بینی خود را مجموعه ای بازتاب خود را در فرآیندهای فکری و داشتن کمی برای انجام با آنچه که مردم در اطراف شما می خواهم شما را به فکر می کنم. حتی پس از این یک روز خوب برای به چالش کشیدن برخی از نظرات خود را به دیدن اگر آنها هنوز هم نگه دارید تا.

سرطان (22 ژوئن-ژوئیه 22). اگر شما انتظار نداریم که زندگی شما را به لذت و شادی شما بیشتر از آنچه شما را در نظر گرفته بود را به اشتراک بگذارید. آن را قبول و بدون استدلال. ما را به این چیزهایی که آنها به راحتی در ارائه.

لئو (جولای 23-Aug. 22). آن بهتر خواهد بود به اضافه کردن مسئولیت به بار خود را از به خطر خسته شدن. توجه داشته باشید که زحمت وجود دارد می تواند یک مقاومت بخشی از طبیعت انسان هر چند به راحتی اجتناب شود توسط افرادی که مشغول و درگیر است.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22). در حالی که گرفتن آنچه شما می خواهید می تواند یک برکت و رحمت وجود دارد چیزی است که باید گفت برای تلاش دوباره. هر چیزی که ارزش داشتن را با برچسب قیمت از چندین تلاش ناموفق.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 23). دوستی را تغییر دهید; این طبیعی است. و تلاش ها باید برای حفظ رابطه قوی و یا مجدد به عنوان مورد ممکن است. شما می خواهید موفق در این زمینه است.

برج عقرب (Oct. 24-Nov. 21). آن را غیر ممکن به موفقیت در تلاش اگر شما نمی دانید که چه پارامترهای موفقیت است. به مجموعه ای از برخی از مرزهای اولین چیزی که برای تعیین این است که چه چیزی و یا بیشتر احتمال دارد که تلاش برای است.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21). شیمی ایجاد شده است به طور مداوم و مسائل در همه چیز نه فقط عاشقانه است. توجه به شیمی در کار خود حرفه ای و اجتماعی عرصه و همچنین شیمی خود را با مواد غذایی و اماکن.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19). آن را هیجان انگیز برای دیدن جایی که علاقه مردم جریان می یابد. کنجکاوی در میان جذاب ترین و با کیفیت تر است و به راحتی نشان داد مردم به دنبال در اطراف این جهان بزرگ از مردم به دنبال تلفن های خود را.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18). دوست دارید به مردم اجازه کشف شما به آرامی اجازه دهید به داستان خود را آشکار در افزایش است. این کمک می کند تا مردم درک می کنم شما بهتر است زیرا آنها می توانند زمان واقعا روند آنچه که آنها در مورد شما می دانید.

برج حوت (اسفند. 19-March 20). کلمه “کار” است مشتق شده از واژه لاتین “amare” به معنی “به عشق.” از عشق شما قرار داده بی دلیل مقدار از زمان را به یک پروژه است که در تمام احتمال نمی خواهد به شما پرداخت بازگشت. در پایان شما بسیار خوشحال کردی.

امروز روز تولد (3 مارس). شما جدیدتر به جای آن از این سال به عنوان خورشیدی بازگشت یک اثر میدارد. شما یادگیری تفاوت های ظریف از یک منطقه و از جمله تبدیل شدن به یک متخصص شما می توانید دیگر جهان راه همان است. وجود دارد خطر ناک اجتماعی برنده و شما در حفظ و شرکت عالی همه سال, احاطه شده توسط جالب و دوست داشتن مردم است. برج جدی و برج ثور می پرستمت. تعداد خوش شانس خود را در حال: 9, 4, 44, 31 و 16.

نجوم پرسش: “من می خواهم به دانستن آنچه که من انتظار می رود از زندگی من به خصوص که در آن عشق و مالی نگران هستند. من متولد شد و در 22 ژوئن سال 1970 یک خارجی هستم به سرطان آمریکا. شما همچنین باید بدانید که من در عشق با یک برج ثور متولد اردیبهشت 9, 1996 که در دسترس نیست اما دوست دارد که من به عنوان به خوبی. دهه گذشته سخت است بر من. شوهر من به عنوان خوب به عنوان او است غیر مسئولانه است و به من نیاز دارد و بیشتر به عنوان مادر خود را نسبت به همسر خود. با وجود این که ما با هم زندگی دوستانه در حالی که ما مرتب کردن بر اساس زندگی ما است. او هنوز هم به من نیاز دارد و از نظر مالی و من نمی خواهم به یک حرکت ناگهانی. من خیال پردازی در مورد ساخت یک شروع تازه در یک کشور دیگر (که در آن برج ثور است). در این نقطه من فقط می خواهید برای ایجاد یک زندگی است که به خوبی سفر امن و شاد. من فکر نمی کنم من ازدواج دوباره. باید چه کار کنم؟”

شما به دنیا آمده اند فقط به عنوان خورشید تضعیف به سرطان و با زهره در لئو شما کشیده می شوند به درام عاشقانه. درس خود را در این سال به توقف خارج از خود به دنبال راه هایی برای شاد بودن. تا زمانی که شما توسعه یک رابطه بهتر با خود و جهان خارج را تنها نشان می دهد شما بیشتر درام.

افراد مشهور پروفایل: “این زندگی آمریکایی” مجری و تهیه کننده ایرا شیشه ای است که با اعتبار ابداع یک سبک داستان سرایی است که رفته در نفوذ به صدها و هزاران نفر از معماران و طراحان به ویژه کسانی که در رسانه ها از پادکست. برج حوت بومیان را ابرقدرت عمیق همدلی و معمولا می تواند مربوط به یک طیف گسترده ای از شخصیت است. شیشه ای با استفاده از هدایای خود را به پل شکاف افزایش درک و برای سرگرم کردن.

نوشتن تعطیلات Mathis در HolidayMathis.com.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

آخرین به روز رسانی: چهار شنبه, فوریه 05, 2020 22:02:33 -0800

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>