همه کاره میهن پرستان FB دن حیاتی مشتاق به آمار زمین در حال اجرا

وجود دارد یک برادری در NFL.

آن را آرام و کوچک اما در حال رشد است.

تنها تعداد کمی از برادران معروف هستند و حتی پس از آن با فوتبال استاندارد. یک بار در نظر گرفته منقرض شده خود را به اشتراک گذاشته و موقعیت در حال انجام است یک رنسانس. و آنها می خواهند به تسریع این روند به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

در دیگر کلمات — کلمات چاپ شده بر روی تی شرت و کلاه آتلانتا Keith Smith توزیع به همکار خود fullbacks سال گذشته — آنها می خواهند به Fullbacks بزرگ دوباره.

در انگلستان جدید Patriot دن حیاتی متهم است با جایگزین کردن یک backfield بزرگ در جیمز Develin است و انتظار می رود برای قرار دادن خود را چرخش در موقعیت در سال 2020 است. حیاتی به امضا رسید و به دور از هکرها این offseason, در حال حاضر یک چاشنی کارگر ماهر. این مرد 26 ساله که قبلا لذت می برد متوقف می شود در خلیج تمپا کلیولند و خلیج سبز, جایی که او ساخته شده است در تطبیق پذیری است که به دست آورده او را به عنوان “Superback” در کالج.

او یک کوب مانند Develin یا کاملا دریافت تهدید 49ers Pro کاسه Kyle Juszczyk است. او خود را مرد خود جای عقب; یکی از Pats امیدوار می توانید بی سر و صدا بزرگ تبدیل شده.

“زمانی که من در خلیج تمپا من بیشتر از یک پایان بال-نوع بازیکن. در کلیولند من نوع یک دست-در-این-زمین کبودی نوع fullback. و سپس در زمان من در خلیج سبز, من یک کمی از هر دو. من نوع در سراسر این زمینه را” حیاتی به خبرنگاران گفت: روز شنبه از طریق ویدئو کنفرانس قبل از بعد از اضافه کردن: “(من) یاد بگیرند تا آنجا که من می توانید به عنوان بسیاری از نقاط به عنوان من می توانم. بنابراین هر زمان که آنها نیاز به کسی به گام در من پر می تواند این نقش را ایفا کنند.”

هر زمان که میهن پرستان تمرین بعدی حیاتی خواهد بود قفل شده است و در سر-به-سر موقعیت نبرد با همکار بیمارستان یاکوب جانسون که در شروع فصل گذشته در تیم را تمرین تیم ملی. زمانی که Develin بود کنار در ماه سپتامبر جانسون جایگزین او در 53-مرد roster. پس از طولانی ترین طولانی عکس را تیم او در حال حاضر یک نامزد مناسب برای جایگزینی Develin.

در مارس حیاتی امضا 1-سال قرارداد با تنها $100,000 تضمین شده است. این روزها او شرکت در همان جلسات مجازی به عنوان جانسون و این تیم تنگ می رسد که معمولا با هم تلاقی می کنند. حیاتی است که استقبال از نقش جدید خود به عنوان یک جانباز حضور.

“من مشتاقانه منتظر به هل دادن آن ها مانند یاکوب مانند دالتون (کین) مانند جیک برت – کسی واقعا; دوین (Asiasi) کسی که ممکن است در آن نقش قادر به واقعا فشار هر یک از دیگر, کمک به یکدیگر, یاد,” او گفت:. “ما همه نوع در همان موقعیت در حال حاضر بدیهی است که با جلسات مجازی و قادر به دریافت در این زمینه است. بنابراین فقط با فشار دادن هر یک از دیگر. من فکر نمی کنم شما هر گونه فشار بر روی هر یک از دیگر واقعا یک کار و یا هر چیزی شبیه به آن.”

وقتی پرسیده شد که در مورد یادگیری و در عین حال یکی دیگر از راهکار حیاتی نشان داد او نبوده است fazed. گذشته از اینکه قادر به عمل او با بیان این که نصب شده است بیشتر یا کمتر همان او با تجربه با تیم های دیگر.

“نسبتا صحبت کردن به عنوان یک بازیکن آن را بسیار شبیه به آنچه که ما می خواهم به رفتن را از طریق” ویتال گفت. “ما قادر به تماشای فیلم ها و همه چیز. ما playbooks ما iPads و همه چیز را به طوری که ما می توانید از طریق نگاه. به عنوان یک بازیکن شما نوع می دانید چه شغلی نیاز است.”

واقعا رشد در انگلستان آن را به احتمال زیاد حیاتی را مجبور به فرار Develin سایه. شاید با یک زن و شوهر از دریافت نمره زمین نشستن کامل هواپیما عجله و یا شاید هر دو. او فصل گذشته گرفتار یک حرفه ای-بالا هفت می گذرد و با عجله یک بار در حالی که 16 درصد از سبز خلیج توهین آمیز بزند.

در حالی که Develin سایه خواهد بود بخش کوچکی از سایه تام بردی پشت برای جارت Stidham به بازی بازی های زیر وجود دارد تشابه به قرعه کشی بین جانشینی برنامه. مانند برادی شده است برای مشتاق quarterbacks برای بیش از یک دهه Develin بود یک بار این مدل به جوان fullbacks مبارزه برای پیدا کردن کمک هزینه تحصیلی در لیگ حیاتی گنجانده شده است.

“من فکر می کنم آن را بسیار روشن است که چگونه مهم جیمز بود که به این Patriot تیم بیش از گذشته با این حال بسیاری از سال است. قطعا باید برخی واقعا بزرگ کفش برای پر کردن اما من واقعا به دنبال به جلو به آن فرصت و همچنین همکاری با بسیاری از بچه های دیگر” ویتال گفت. “بله, آن را سرگرم کننده خواهد بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de