همه کاره وستون خانه برای هر چیزی آماده

وجود دارد سه نوع از مردم که فقط ممکن است کامل صاحبان آینده از یکی-از-یک-نوع single-family معاصر در 61 هابز بروک جاده در وستون.

مدرن, معماری, شیطانهای را درک فعل و انفعال داخلی و خارجی منحنی و زاویه. هنر جمع را پیدا خواهد کرد که بلند سقف و جالب, طرح, عنوان, کامل, گالری پس زمینه. و در نهایت فقط در مورد هر خانواده به دنبال I-95-مجاور MetroWest حفاری با شخصیت فضا و ترشح استخر را بیشتر از این البته متفاوت تابستان است.

هر کسی می تواند دست خود را بر روی یک استعماری اما خانه را قابل توجه بیرونی است تنها شروع وسیع اموال که به گسترش تقریبا یک هکتار از جمله چشمگیر استخر و پاسیو و شش-ماشین گاراژ گرم است. اشتراکی در یک دایره cul-de-sac, سفارشی-ساخته شده در صفحه اصلی دارای طرح طبقه طراحی شده است برای گرد هم آوردن مردم.

این که آیا آن را در بخش, الهام بخش, اتاق بزرگ با دو ارتفاع شومینه آشپز آشپزخانه خود را با زیاد خوردن در گرانیت جزیره و یا خانه تئاتر این است که یک خانه برای سرگرم کننده است. و با بیش از 4200 متر مربع از جمله یک به پایان رسید سطح پایین تر با دسترسی وجود دارد اتاق را برای همه.

کار از خانه کار نمی کند و آنقدر بزرگ است ؟ خانه دفتر فضا لذت می برد خود را در ورودی جداگانه.

وقتی که آن زمان برای باز کردن از پیچ عقب نشینی به روح استاد suite صدر با سقف کلیسای جامع و شامل یک بزرگ آجر شومینه.

خانه جاذبه ستاره حداقل تا زمانی که درجه حرارت اجازه می دهد خود را در زمین استخر و پاسیو منطقه مطمئن شوید که برای نگه داشتن خانواده و مهمانان را سرگرم.

فروش خانه توسط Debi بنوا با گیبسون Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول, 617-962-9292.

صفحه اصلی نمایشگاه:

آدرس: 61 هابز بروک جاده وستون

اتاق خواب: 4

لیست قیمت: $1,395,000

فوت مربع: 4,243

قیمت در هر فوت مربع: $329

مالیات سالانه: $13,606 در سال 2020 است.

محل سکونت: آرام cul-de-sac محله.

ساخته شده در: 1981

ارزیابی:

مزایا:

گسترده زمینه را با یک استخر
مربع

منفی:

معماری منحصر به فرد

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im