کهنه سرباز جنگ جهانی دوم جاسوسی تبدیل 99 افتخارات حافظه آن از دست

جنگ جهانی دوم veteran پاتریشیا وارنر است برخی از مشاوره برای هر کسی که تلاش در طول بیماری همه گیر کوروناویروس: “ما از این طریق دریافت کنید.”

او باید بدانید.

او خود را از دست داد اولین بار, شوهر, رابرت لودلو فاولر سوم در جنگ. او 23 ساله اژدر افسر در ناو دانکن که درگذشت در طول نبرد, Guadalcanal, اولین آمریکایی توهین آمیز علیه ژاپنی ها.

او 21 ساله و بیوه با یک نوزاد در راه است. آن 1942 و عزیزان در حال مرگ بودند در سراسر جهان است. برای تلفن های موبایل آشنا ،

“پشتکار بسیار خوب و با کیفیت” وارنر گفت: هفته گذشته هنگامی که هرالد متوقف شده به جشن 99 تولد. او در درون او لینکلن خانه این خبرنگار باقی مانده در پاسیو.

“من تا به حال به شکل که می تواند کمک به من,” او گفت:. “ما با هم مخلوط هر آنچه که ما می تواند. تخم مرغ و پنیر و جیره برخی از میوه. آن را تقسیم شد اما آن را بسیار از هر چیزی. من نمی خورند. من از دست رفته برخی از وزن.”

او پیوست اوس و خدمت خارج از کشور به عنوان یک جاسوس برای اولین بار در لندن و سپس در اسپانیا در ماه های منتهی به D-Day تهاجم. او آن را انجام داد او گفت: هرالد در سال گذشته به “تکمیل شوهرم ماموریت به عنوان بهترین من می توانم.”

امروز او را به یاد داشته باشید زمان خوب زمانی که او تازه داماد در شهر نیویورک او را “بابی” بازگشت به خانه در مرخصی از نیروی دریایی است. او در اخیر دانشگاه هاروارد فارغ التحصیل و آماده به انجام بخشی خود را در مبارزه با ظلم و ستم است.

او همچنین فکر می کنم به دیگر پیشگام زنان او خدمت در دفتر استراتژیک خدمات پیشرو به آژانس اطلاعات مرکزی.

که “Sisterhood of Spies” نویسنده ” الیزابت مک اینتاش نوشت در نظر گرفته شد “دختران زرق و برق” فوق محرمانه جاسوسی آژانس. آنها کسانی بودند که خدمت در خارج از کشور.

پاتریشیا وارنر از طریق اپل FaceTime.

اما آن چیزی جز پر زرق و برق گفت: Warner. در حالی که بر اساس در مادرید او بود احاطه شده توسط نازی افسران و ازمایش کرده بود توسط یک مرد مرموز برای هفته ها تا زمانی که او به طور ناگهانی ناپدید شد. او نیز رفت و مخفی به عنوان یک رقصنده فلامنکو کمک ازسوی آمریکا خلبانان فرار و تسلط کد مورس.

“این یک زمان بسیار دشوار است,” او گفت: در طول سال های اخیر FaceTime video chat. “دوستان من در حال مرگ بودند و من اولین نفری کشته شد.”

اما او در بر داشت یک راه برای نگه داشتن در حال حرکت است.

“ما باید کار را از طریق این ها با هم,” او گفت: از همه گیر با انعطاف پذیری منتقله از تراژدی. “شما رو به روح حق و انجام کاری مفید است. پس از شوهرم کشته شد, من واقعا پایین است. اما با کار کردن در لندن برای OSS کردم و از روح خود بازگشت.

“این بیش از حد خواهد شد. با خودم می گفتم که تا چندی پیش” او اضافه شده است. “شما باید به ماندن قوی برای خانواده خود و برای کشور خود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im