ویک راننده در دادگاه بعد از پلیس و میر

پورشه راننده ای که به اتهام فرار گذاشت که در آن چهار افسر پلیس کشته شدند مواجه شده است و ملبورن دادگاه متهم متلک یکی از قربانیان است.

Fitzroy مرد ریچارد Pusey, 41, به نظر می رسد در ملبورن دادستانی دادگاه روز جمعه در نه اتهامات از جمله سرعت بی پروا رفتار و در اختیار داشتن مواد مخدر.

دادگاه گفته شد Pusey گفت که گفته های پیشرو ارشد پاسبان Lynette تیلور “شگفت انگیز و کاملا شگفت آور” را به عنوان او دراز در حال مرگ پس از یک کامیون ضرب به او سقوط کرد و سه نفر از همکاران.

Pusey کشیده شد و بیش به اتهام سرعت در 140کیلومتر/ثانیه, آسمان صاف; در شرق آزادراه در Kew در شب چهارشنبه و آزمایش مثبت به حشیش و یخ.

LSC ارشد پاسبان Kevin King و پاسبان گلن Humphris و جاش Prestney از دست داده و زندگی خود را به عنوان آنها در برخورد با پورشه راننده.

یک کامیون یخچال نوسان به چپ و ضربه زدن آنها را در 100km/h به آنها ایستاده بود در خط اورژانس.

Pusey بود که نه مجروح در تصادف دستگیر شد صبح روز پنجشنبه.

او درخواست وثیقه.

در ضمن راننده کامیون بود که پزشکی قسمت پس از سقوط هنوز تحت گارد پلیس در بیمارستان است.

“او نا مناسب به مصاحبه در این مرحله است. ما نمی دانیم که آیا خواهد شد که امروز و یا در چند روز آینده” معاون کمیسر شین پاتون گفت.

“خانواده ها هستند و بدیهی است که در هم شکسته” و نیاز به پاسخ های او اضافه شده است.

حمله پلیس راننده کامیون را در کرنبورن خانه در شب چهارشنبه و در عین حال به فاش کردن آنچه که آنها در بر داشت.

LSC تیلور 60 شده بود با نیروی 31 سال و پیوست جاده پلیس مواد مخدر و الکل بخش در سال 2011 در حالی که هر دو پاسبان Humphris و Prestney تا به حال تنها به تازگی فارغ التحصیل از آکادمی.

جان سالم به در با شوهر و دو پسر LSC تیلور اخیرا مراقب اولیه برای خواهر خود را که می خواهم تجربه سکته مغزی با افسران “مراقبت از طبیعت” نیز گسترش به همکاران او.

حتی در 50 سن Const پادشاه بود و نسبتا جدید به نیروی پیوستن به شش سال پیش و کار در چندین ملبورن ایستگاه قبل از انتقال به Nunawading گشت بزرگراه در سال 2018 است.

Const Humphris پیوست, پس از نیروی کار به عنوان یک شاگرد نجار و مربی شخصی در نیوکاسل در حالی که Const Prestney 28 ساله فارغ التحصیل از آکادمی در ماه دسامبر با برادر خود – یک همکار افسر – ارائه او را با نشان خود را.

ویکتوریا پلیس در بیاد Facebook صفحه گرفتگی شد با پست در روز پنج شنبه شب پرداخت احترام به افسران از جمله از گذشته و حال ،

پرچم پرواز بودند نیمه افراشته و نشانه های روشن به رنگ آبی در سراسر ویکتوریا در روز پنج شنبه به افتخار افسران.

دستیار کمیسر پلیس جاده لیبی مورفی گفت: این مراسم تجلیل شدند راحتی به پلیس در یک زمان دشوار است.

“ما آنها را شناور ما و قطعا در یک قطره اشک به چشم” او گفت 3AW.

در اصل منتشر ویک راننده در دادگاه پس از مرگ پلیس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de