Vincentian آکادمی پسران انتقام از دست دادن به نظره دبستان, رسیدن, کلاس یک عنوان بازی

توسط:
دوشنبه, مارس 24 سال 2020 | 10:00 PM
بالا-کشت Vincentian آکادمی سلطنتی بود انتقام در ذهن خود.

بالا-کشت Royals استفاده های متعدد دفاعی و هجومی شروع به تسلط پنجم-کشت ناصری دبستان اولیه در راه به یک 65-54 نیمه نهایی پیروزی در شمال Allegheny دبیرستان.

آن Vincentian آکادمی سوم برنده بیش از پرستاران پس از از دست دادن به نظره دبستان 69-62 در WPIAL قهرمانی بازی در پترسن مرکز حوادث سال گذشته است.

Vincentian آکادمی (20-4) گل اول 12 امتیاز از این بازی و رهبری 19-4 در چهار دقیقهی اول سه ماهه قبل از اتمام سه ماهه با 23-12 مزیت است. سلطنتی ارشد اتان Embleton گل 10 بازی-بالا مجموع 18 امتیاز در محوری سه ماهه اول از جمله دو 3-اشاره گر. Embleton نیز پایین کشیده و 11 پرتاب ریباند در این بازی است.

Royals مربی تیم Tyree قدردانی خود را از تیم شروع به گرم است.

“این یک فضای بزرگ در اینجا امشب و من فکر می کنم که ما بچه ها بیرون آمد و همسان شدت که طرفداران ما ارائه شده,” او گفت:.

سلطنتی coaxed چند گردش است که در اوایل اجرا با فلش های مختلف دفاعی در پرستاران. Vincentian آکادمی شروع بازی با تمام دادگاه فشار که آهسته ناصری دبستان را توهین آمیز خروجی. اما Royals همچنین یک مکمل مرد به مرد به عنوان به خوبی به عنوان برخی از 1-3-1 و 2-3 منطقه که در زمان به نظر می رسید به اشتباه ناصری دبستان.

“هنگامی که شما بازی یک تیم دیگر در بسیاری از مواقع در دو سال مثل ما ناصره دبستان, شما را وادار به دانستن هر یک از دیگر تمایلات و پرسنل” Tyree گفت. “پس به آنها نشان می دهد بسیاری از انواع مختلف دفاع من فکر می کنم که آن را نگه داشته و آنها را به حدس زدن کمی.”

ناصری دبستان (17-8) trailed 42-20 در حاصل کار دو تیم اما با برخی از زندگی در نیمه دوم و قطع به کسری بودجه بزرگ است.

نحمیا برزیل و مارکوس جانسون آمار 3-اشاره گرها در دقیقه اول از سه ماهه سوم به سرعت قطع منجر به 16. ناصری دبستان برگزار شد سلطنتی بدون هدف زمینه برای بیش از هفت دقیقه بین سوم و چهارم اما پرستاران می تواند بزرگ به ثمر رساند اجرای آنها نیاز به واقعا به بازی گرفتن.

در دو نوبت در اوایل سه ماهه چهارم دبستان ناصری قطع سلطنتی منجر به 11, اما آنها می تواند هر گونه نزدیک تر از آن است.

“(قوی سلطنتی شروع) واقعا سخت بود برای غلبه بر” پرستاران مربی نحمیا برزیل گفت.

“در برابر یک تیم می خواهم که شما نمی توانید شروع به آن راه. آنها واقعا خوب تیم بسیار خوبی مربی. من فکر می کنم که آنها واقعا با انگیزه بازی خوبی برابر ما امشب که ما آنها را ضرب و شتم در بازی های قهرمانی سال گذشته است. من مطمئن هستم که اگر ما قرار داده و فشار بیش از حد بر خودمان, اما ما به نظر می رسید کمی شل-شوکه اوایل. ما بازی بهتری در نیمه دوم اما آن را خیلی دیر شده بود.”

مت دانا (14 امتیاز) و آنجلو ریوز (11 امتیاز 12 ریباند) نیز به ثمر رساند در دو رقم برای Vincentian آکادمی که زدم در مجموع هفت 3-اشاره گر.

ناصری دبستان بود به رهبری نحمیا برزیل با 17 امتیاز در حالی که خواهد تیلور در لباس پوشیدن و با 16 امتیاز.

برای سومین سال متوالی Vincentian آکادمی را یکی دیگر از بخش 1 دشمن در WPIAL بازی مسابقات قهرمانی. آنها شکست اتحادیه در سال 2018 است. سلطنتی تلاش خواهد کرد را به نفع خود چهارم WPIAL عنوان زمانی که آنها چهره کرنل پنج شنبه شب. Vincentian آکادمی و کرنل تقسیم دو فصل به طور منظم matchups.

برچسب ها: ناصری دبستان Vincentian آکادمی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de