برج سنبله ماه از پیش بینی با تعطیلات Mathis

[email protected] (تعطیلات Mathis)

این برج سنبله ماه است که بازی کردن با احساس ما از پیش بینی قبل از آن ورقه به عرصه ترازو و متورم به supermoon وضعیت. اولین رویایی تراز با نپتون به یاد می آورد فانتزی ما خواسته. بعدی وجود دارد یک قلم مو با جیوه نشان می دهد گام های عملی. بعد فرخنده زاویه به پلوتون و پس از آن مشتری خواهد شد درایو صفحه اصلی تمام نقاط.

برج حمل (21 مارس-آوریل 19). شما تبدیل به آگاه از تمایل است که شما ممکن است شده اند به طور کامل آگاه از تا به حال. بخشی از شما که می خواهد برود در نوع تا زمانی که آن را می شود آنچه در آن مشتاق است.

برج ثور (20 آوریل-مه 20). شما در حال آهسته به خشم اما شما نیز آهسته اجازه دهید به خشم رفتن. به همین دلیل شما انجام آنچه شما می توانید به نوبه خود حرارت را بر آتش زا به طور بالقوه شرایط.

برج جوزا (21 مه-ژوئن 21). با وجود شجاع خود را در چهره مردم می دانند که شما حساس هستند. آنها می توانند در واکنش های کوچک که سوسو در سراسر وجود خود را و راه شما را دنبال کنید تا با پرسش و مراقبت.

سرطان (22 ژوئن-ژوئیه 22). مانند یک مروارید شما ناراحتی به نوبه خود به همه چیز از زیبایی است. این انجام شده است نه از طریق نفی این مشکل اما استقبال از آن را در بسته بندی خود را در اطراف آن تا زمانی که آن را صاف و دوست داشتنی.

لئو (جولای 23-Aug. 22). فقط به خاطر اینکه شما اتفاق می افتد به خودکفایی معنا نیست که شما نباید برای درخواست و قبول کمک از دیگران است. با هم کار شما تقویت تیم در حالی که نگه داشتن چیزهای جالب است.

برج سنبله (Aug. 23-سپتامبر. 22). تغییر ندارد به چنین یک موضوع جدی است. شما را به یک رویکرد اهل تفریح و بازی تجربه برای پیدا کردن رفتار مردم و محیط است که احساس طبیعی مناسب است.

برج میزان (Sept. 23-Oct. 23). مردم نشان می دهد و تفسیر احساسات متفاوت است. آنچه که برخی از مردم به خاطر آنها مانند شما نمی خواهد به طور خودکار ثبت نام به عنوان محبت به شما. شما نیاز به یادگیری یک دیگر زبان برای این به کار می کنند.

برج عقرب (Oct. 24-Nov. 21). زندگی بدون رویاهای یک دنیوی وجود ندارد. اگر شما نمی توانید به یاد داشته باشید رویاهای خود را در شب مطمئن شوید که برای انجام برخی از خواب در طول روز. ذهنی و ارسال خود را به مکان های که شما لذت.

صورت فلکی قوس (Nov. 22-Dec. 21). به نظر می رسد شما امتیاز خود را در یک مقیاس ارزش است که شما بزرگتر شدن است. چه هنگامی که به نظر می رسید مهم است که در حال حاضر کمتر و جدید امور را مقدم. شاید این بهترین نیست به رای خودتان را در همه.

برج جدی (Dec. 22-Jan. 19). شما احساس شما واز همه شما می توانید از یک وضعیت است. شما می توانید همچنان به انجام آنچه شما می دانید و یا خطر یک تجربه جدید است. ناشناخته ترسناک است اما این که در آن فرصت برای رشد وجود دارد.

برج دلو (Jan. 20-Feb. 18). وجود دارد برخی از افرادی که به نظر می رسد به خارج کردن احساسات قوی در شما و متضاد آنهایی که در آن. شما نیاز به مرتب کردن بر اساس از طریق آن همه در یک بار وجود دارد یک karmic پیوند در اینجا به حل کردن در طول زمان است.

برج حوت (اسفند. 19-March 20). اگر شما بودند تنها به قبول نقاط قوت خود را, شما می تواند از دست رفته بر روی شانس خود را برای ارتباط با دیگران است که معمولا رخ می دهد در اطراف نقاط ضعف و آسیب پذیری.

امروز تولد (6 آوریل). شما کیهانی تولد هدیه ای خواهد بود انگیزه. شما خواهید بود ultraproductive بسیار موثر و رانده شده توسط چالش های شما در. آن همه شروع می شود با یک سرمایه گذاری جدید است که نشان می دهد خود را در شش هفته. وجود دارد دلایل شخصی شما می خواهم این جایزه هر چند آن را به کمک به خط پایین خود را از نظر مالی بیش از حد. برج میزان و دلو می پرستمت. تعداد خوش شانس خود را در حال: 30, 2, 12, 14 و 25.

نجوم سوال: “من به برج ثور و به من گفته شده است توسط بیش از یک دختر در راه خود را از رابطه ای که من فاقد هوش هیجانی است. درست است که آن را به من طول می کشد زمان طولانی برای کشف کردن که چگونه من احساس می کنم در مورد همه چیز, اگر من تا به حال انجام. چگونه می توانم؟”

سطح بالاتری از هوش هیجانی اجازه خواهد داد که شما نه تنها می دانم که چگونه شما احساس می کنید در مورد همه چیز, اما همچنین مدیریت احساسات خود را. این کمک خواهد کرد که مسیر شما را از دیگران احساسات بنابراین شما می توانید بگویید که آنها در این رابطه و بر این اساس واکنش نشان می دهند.

از آنجایی که شما اغلب هنوز مطمئن شوید که چگونه شما احساس می کنید در مورد چیزهایی که ممکن است کمک به آشنایی با احساسات و ویژگی های خود را بر روی کاغذ. انجام یک جستجو در اینترنت برای “احساسات چرخ” برای پیدا کردن یک نمودار دایره که یک ابزار ساده برای شناسایی احساسات. وقتی که می آید به احساسات با شروع بسیار ابتدایی زبان بهتر است به عنوان بیش از حد اندیشمندانه و فانتزی واژگان راه پیشرو مردم از احساسی وضوح و به عقلانی و منطقی کلام است که می توان از قلب و احساسات.

دوباره برای اطلاعات بیشتر بر روی هوش هیجانی فردا.

افراد مشهور پروفایل: قبل از تبدیل به قهرمان کمیک Ant-Man, Paul Rudd ساخته شده یک نام برای خود در بازی حساس پدر و بعد از آن کمدی فویل در فیلم هایی مانند “فراموش کردن سارا مارشال” و “Anchorman.” بازیگر فیلمنامه نویس و تهیه کننده, نمونه ای پرشور آتش از ثبت نام خود را با علامت تجاری برج حمل کیفیت از تعجب خودانگیختگی و جوانی بر روی آن ضربه بزنید.

نوشتن تعطیلات Mathis در HolidayMathis.com.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

آخرین به روز رسانی: چهارشنبه Mar 11, 2020 18:36:15 -0700

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im