‘مجازی’ offseason یک چالش برای استیلرز در نسبى در حال توسعه rookies

6 دقیقه پیش

اگر سفت Fichtner می توانید آن را توسط خود را برای پذیرش خود هر کسی می تواند.

منحصر به فرد ترین offseason برنامه در تاریخ پیتسبورگ استیلرز رسما آغاز شد دوشنبه ، به طور معمول آن را به معنای ده ها تن از بازیکنان برروی آن بکشید در داخل و خارج از UPMC رونی مجموعه ورزشی برای اولین کار رسمی از سال 2020 است.

اما در میان این بیماری همه گیر کوروناویروس هیچ چیز طبیعی است. و طرح جدید به نظر می رسد چیزی جز رسمی.

در سال 2020 سمت جنوب تسهیلات وزن اتاق و زمینه نیست با بازیکنان در نظر گرفتن بخشی در قدرت و مطبوع فعالیت است. در عوض, آنها خواهید بود به دنبال تلفن و یا راه اندازی iPads ها در اتاق نشیمن خود و زیرزمین.

برای 56 ساله فوتبال lifer مانند Fichtner, این می تواند نامطلوب.

“من یک نسل غیر, کامپیوتر, بدون, آیفون, پس از آن احتمالا به مشکل تر می شود در من” استیلرز توهین آمیز هماهنگ کرد. “اما من بسیار هیجان زده هستم که در مورد چالش است.”

در هر شرایط یک توافق بین فوتبال و بازیکنان آن اتحادیه در اوایل این ماه تنظیم شد ساخته شده به سخت سالانه ساختار سازماندهی فعالیت های تیم به عنوان نتیجه بسته شدن تیم و امکانات از covid-19 نگرانی.

بیش از یک دوره سه هفته با توجه به NFL.com تیم می تواند با استفاده از ویدئو کنفرانس به ارائه آموزش و تمرین راهنمایی. تیم داده شد 1500 دلار بودجه برای هر بازیکن به ارائه (از طریق ایمیل) تمرین تجهیزات و دستگاه نظارت.

وقتی که می آید به توسعه و نسبى rookies به یک تیم این است که کمتر از ایده آل است.

“آن را به چالش” مربی مایک Tomlin گفت: “اما شما می دانید من ذهنیت: آن را به چالش کشیدن برای همه در سطح جهانی و پس از آن نظر عادلانه است. این کار ما به نوآوری و رو به جلو در تفکر ما از نظر استفاده از تمام ابزار و تکنولوژی در منابع ما برای رسیدن به می دانم که آنها را به طوری که آنها را وادار به می دانم که ما به طوری که ما می توانید شروع به دریافت و دادن اطلاعات مرتبط با آنها شروع شده است.”

در یک “نرمال” offseason دو هفته از صرفا قدرت-و-تهویه کار است که پس از سه هفته آموزش از مربیان (فردی دریل مجاز) قبل از چهار هفته از غیر خالی تمرین مانند تمرین (13 کل) – هفته پایانی که تنها بخشی است که اجباری است (سه روز minicamp).

آن را نمی خواهد طولانی قبل از بسته شدن پنجره در فشردن “عادی” نسخه های دوم و سوم فاز NFL offseason برنامه که توسط حکومت ها به پایان ژوئن 26. اگر و هنگامی که آن غیر ممکن می شود لیگ گفت: آن را بر این اساس تنظیم کنید.

در آشکار تلاش برای خنثی کردن رقابتی معایب هیچ تیم تسهیلات مجاز خواهد بود تا زمانی که دولت ها در حوزه های قضایی از تمام 32 تیم اجازه می دهد برای باز کردن چنین خانه برای کار می کنند. بدون در زمینه کار اجازه خواهد داشت تا زمانی که امکانات باز است.

Rookie minicamps را تدارک دیده شده در سراسر بسیاری از لیگ اواخر این هفته اگر چه استیلرز برگزار کرده اند ایشان در هفته آینده. در هر صورت در این نقطه نتیجه گیری آنها نمی تواند در تمام برگزار شد – حداقل نه در فرد.

“من چالش ما (فوتبال کارکنان) فقط در کار با بازیکنان ما… که در حال رفتن به کار عملا با ما در این تیم به آن را شخصی” Fichtner گفت. “و برای به دست آوردن یک فرصت خوب تنظیم جزئیات برای کسانی که به آن نیاز دارید. من فکر می کنم که اگر ما در حال رفتن به استفاده از این ابزار و ما باید بسیاری از چیزهایی که ما می توانیم با آن من بسیار هیجان زده در مورد آن.

“من فکر می کنم آن را واقعا کمک می کند تا هنگامی که شما به یک پخش هوشمند در انتهای دیگر خط به عنوان به خوبی.”

Fichtner سپس اشاره شده-دور دوم انتخاب تعقیب Claypool که دارنده مدرک مشاوره مدیریت از نوتردام.

Claypool نیست بیش از حد ناراحت محدودیت های قرار داده شده در خود را توسعه منحنی به NFL. Claypool گفت: طرح خود را به اقامت در کالیفرنیا کار کردن زیر چشم از سابق NFL گیرنده T. J. Houshmandzadeh.

“من فکر نمی کنم از آن خواهد شد بیش از حد بد” Claypool گفت: از مجازی offseason. “آن را (اجازه) بیشتر زمان برای من برای گرفتن یک کار.”

سلام استیلرز ملت, دریافت آخرین اخبار در مورد Pittsburgh Steelers اینجا.

کریس Adamski یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس با کریس از طریق ایمیل در [email protected] و یا از طریق توییتر .

دسته بندی:
ورزشی | استیلرز/NFL

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im