ویروس نیروهای لغو یاد حوادث مانند جشن اکتبر

توسط کالین طولانی و کیت BRUMBACK

آتلانتا (AP) — اسپانیا به نام خاموش در حال اجرا از بولز در ماه جولای در ایالات متحده اوراق ملی املا زنبور عسل در ماه ژوئن و آلمان لغو جشن اکتبر پنج ماه دور روشن ساخت که این روز را در تلاش برای ضرب و شتم به کروناویروس و بازگشت به حالت عادی می تواند طولانی و dispiriting روند.

در حال رشد در میان بی حوصلگی بیش از خاموش شدن ناگهانی که پرتاب ده ها میلیون نفر از کار کشورهای اروپایی ادامه داد: برای بازگشایی, در مراحل, در حالی که در ایالات متحده یک دولت یکی پس از دیگری — عمدتا آنهایی که رهبری جمهوری فرمانداران مشخص شده قصد دارد به تدریج بازگشت به کسب و کار.

همه نشانه این است که برخی از کسب و کار لزوما بهار بازگشت به زندگی پس از آنها دریافت همه روشن است.

علامت Lebos صاحب قوی بدنسازی در ساوانا گرجستان که در آن رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ اعلام کرد قصد دارد به اجازه ورزشگاه بازگشایی در این هفته گفت: این امر می تواند حرفه ای سهل انگاری به انجام این کار در حال حاضر.

“ما در حال رفتن به یک بردار از مرگ و درد و رنج” او گفت:.

با مرگ و میر و عفونت هنوز هم در حال افزایش در سراسر جهان فشار برای بازگشایی کرده و از هشدارهای مقامات بهداشتی که بحران است که به کشته شدن بیش از 170,000 نفر در سطح جهان به مراتب بیش از و که آرامش stay-at-home محدودیت سرعت بیش از حد می تواند به فعال کردن ویروس به آمده صعودی بازگشت.

اقتصادی آسیب های نصب شده به عنوان سهام کاهش یافته است در سراسر جهان و قیمت نفت رنج می برد حماسی سقوط.

یک بشکه نفت آمریکا برای تحویل در ماه مارس بود $5.38 در معاملات صبح یا کمی بیشتر از هزینه یک فانتزی اسپرسو. یک روز قبل از آن قیمت منفی بود برای اولین بار با بازار پس glutted با نفت و در حال اجرا خارج از مکان برای ذخیره آن است که فروشندگان اساسا ارائه به پرداخت خریداران تقریبا 38 دلار در هر بشکه رسید فقط به آن دست خود را.

در ضمن U. N. رهبران به نام برای تلاش برای اطمینان حاصل شود که همه مردم دسترسی به, تست, لوازم پزشکی, مواد مخدر و آینده واکسن به خصوص در کشورهای در حال توسعه که در آن ویروس موارد در حال افزایش است.

آفریقایی مقامات شده اند و صریح مورد نیاز برای تجهیزات پزشکی در سراسر 54 کشور قاره که در آن مراقبت های بهداشتی سیستم های ضعیف هستند و می تواند تبدیل به ضعف است.

حتی در بهترین سناریو آفریقا خواهد شد نیاز به 44 میلیارد دلار برای آزمایش تجهیزات حفاظت شخصی و درمان coronavirus, با توجه به U. N. گزارش. بدترین سناریو برآورد $446 میلیارد دلار است. این قاره به ثبت بیش از 1100 مرگ و میر.

در اروپا دانمارک, اتریش, اسپانیا و آلمان آغاز شد اجازه می دهد برخی از مردم بازگشت به کار از جمله آرایشگری دندانپزشکان و کارگران ساخت و ساز و برخی از فروشگاه ها پاک شد به بازگشایی و یا به زودی دریافت کنید OK.

صدراعظم اتریش Sebastian Kurz گفت: دولت خود را با دقت و به “کشیدن ترمز اضطراری” در صورت لزوم.

اسپانیا در میان بدترین ضربه کشورها نیز آغاز خواهد شد اجازه می دهد کودکان از خانه های خود را برای مدت کوتاهی دوشنبه آینده. دانمارک تیوولی به کپنهاگ پارک تفریحی است که الهام گرفته از والت دیزنی را بازگشایی on May 11.

اما در نشانه ای که از آن خواهد بود یک مدت طولانی قبل از زندگی به حالت عادی برمی گرداند اسپانیا لغو آن در حال اجرا از بولز در پامپلونا به بیش از 400 سال از واقعه ساخته شده و معروف جهان توسط ارنست همینگوی را در سال 1926 رمان “خورشید نیز افزایش می یابد.” آن را نیز نامیده می شد و در طول جنگ داخلی اسپانیا در دهه 1930 ،

آمریکا لغو شد, موسسه ملی املا زنبور عسل. این رقابت ها برگزار شده است پس از سال 1925 و گذشته پاک در سال 1945 در طول جنگ جهانی دوم است.

“دل ما به اونایی که نمی نهایی خود را در برنده شدن” پیج Kimble, مدیر اجرایی.

ایالات متحده ثبت کرده است بیش از 42000 مرگ و میر — بالاترین در جهان — و نزدیک به 800,000 عفونت. با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز تعداد هر چند ارقام واقعی در سراسر جهان هستند که بسیار بالاتر در بخشی به دلیل محدود تست مشکلات در شمارش مرده و تلاش برخی دولت ها برای پنهان کردن میزان شیوع بیماری خود را.

آلمان به نام صد ساله آبجو جشن اکتبر در جشنواره مونیخ که تساوی در حدود 6 میلیون بازدید کننده در هر سال است. آن را قبلا لغو شده در طول دو جنگ جهانی; در طول یک دوره تورم در آلمان در سال 1923 و به دلیل شیوع بیماری وبا در 1800s.

“ما توافق کرده اند که در معرض خطر است که به سادگی بیش از حد بالا” باواریا فرماندار Markus Soeder گفت.

در ایتالیا برتر جوزپه کونته تایید کرد که کسب و کار می تواند شروع بازگشایی در مارس 4 ریختند اما هر امید از پایان کامل به این کشور را سخت مستند.

“بسیاری از شهروندان خسته از تلاش های که صورت گرفته است و می خواهم قابل توجهی شل شدن این اقدامات و یا حتی کل آنها لغو,’ کونته گفت: در Facebook. “یک تصمیم است که نوع غیر مسئولانه خواهد بود.’

در ایالات متحده برخی از ایالات آمریکا از جمله ایالت کارولینای جنوبی, تنسی, غرب ویرجینیا و کلرادو اعلام کرد قصد دارد برای شروع بازگشایی در مرحله در روزهای آینده. فرمانداران و مقامات محلی از بسیاری از کشورهای دیگر گفت: آنها نیاز به کمک از واشنگتن در ramping تا تست اول هشدار آنها می تواند ضربه های موج دوم از عفونت.

تنش های سیاسی بودند ، برخی از کلانترها در واشنگتن ایالت میشیگان و ویسکانسین گفت: آنها نمی خواهند اجرا stay-at-home سفارشات. فرمانداران از این کشورها مواجه شده اند نصب تماس به سهولت و محدودیت های قرار داده شده اند توسط معترضان egged در توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نا امید بیش از این تانک اقتصاد است.

کریستین Allin که با شوهرش صاحب نان و پروانه رستوران و اثبات نانوایی در آتلانتا گفت: آنها گرفتار کردن گارد هنگامی که گرجستان فرماندار اعلام کرد که در رستوران ها می تواند بازگشایی برای ناهار خوردن در سرویس در عرض یک هفته. آنها گفتند که ممکن است باقی می ماند بسته برای یک ماه یا بیشتر.

“من فکر می کنم بسیاری از مشتریان ما آماده برای سرمایه گذاری و در عین حال” او گفت:.

شهردار نیویورک, بیل د Blasio گفت که فرمانداران, کاهش, کردن محدودیت های بهتر باید حقایق را در کنار خود و یا آنها می تواند باعث تجدید حیات این ویروس فراتر از خود آمریکا مرزها.

“اگر برخی از این reopenings انجام می شود راه را اشتباه آن را به تحت تاثیر قرار همه ما” د Blasio گفت: در سی ان ان.

___

طولانی گزارش از واشنگتن است. AP روزنامه نگاران در سراسر جهان کمک به این گزارش.

___

دنبال AP پوشش همه گیر در h ttp://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de