ویروس قفل کردن ایتالیا در میان جهانی فشار برای مهار شیوع

توسط نیکول WINFIELD و جان لستر

رم (AP) — خشن و بی ادب همهمه از رم کاهش یافته به یک زمزمه و گشت های پلیس نگهداری می شود مردم از هم جدا در کافه ها به عنوان ایتالیا اجرا فوق العاده جارو مستند به امید تبدیل شدن به بعدی کانون گسترش coronavirus بیماری همه گیر در حال حاضر که زندگی در چین است که کانت به حالت عادی بازگشت.

عفونت در ایتالیا در صدر 10,000 علامت — بیش از هر جای اما چین — و تعداد مرگ و میر ناشی از این ویروس رز سهشنبه به 631 از 463 روز قبل ایتالیایی مدنی حفاظت از مقامات گفت.

پلیس در سراسر کشور گشت کافه ها برای اطمینان از صاحبان نگهداری مشتریان 1 متر (3 فوت) از هم جدا در طول ساعات روز و سپس اجرا سخت 6 بعد از ظهر بسته شدن سفارش.

“این بد است. مردم با ترس و وحشت گفت:” ماسیمو لئوناردو اجرا می شود که یک غرفه بازار. “من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به آن.”

برای بسیاری از coronavirus باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. اما برای چند, به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. بیش از 119,000 مردم آلوده شده اند در سراسر جهان و بیش از 4200 فوت کرده اند.

با تشویق بسیاری از ایتالیا به 62 میلیون نفر از مردم به در خانه بمانند و خشک شدن بیشتر تا آنچه را که باقی مانده بود از این کشور در حال حاضر ضرب و شتم صنعت گردشگری این مستند می تواند به افزایش احتمال یک رکود خرید و فروش یکی دیگر از ضربه به سیم پیچ بازارهای جهانی است.

اقتصاد ایتالیا سومین از 19 کشور که با استفاده از یورو ارز به شدت متکی بر صنایع نیاز به حضور فیزیکی و نزدیکی از کارگران: گردشگری تولید و خرده فروشی.

ایتالیایی ها نباید خانه را ترک کنند مگر اینکه برای کار و بهداشت و یا “ضرورت” مانند خرید مواد غذایی برتر شدهاند. اوایل از تعطیلی مغازه ها و کافه ها و رستوران ها به مبلغ لرزه محدودیت در کشور است که جوایز آن سلیقه در غذا تجملات و کافه فرهنگ است.

“من شما را به انجام آنچه آنها به من بگویید برای انجام” رم گل استفانو Fulvi گفت. “اگر من به من نزدیک است.”

ایتالیا نیز یافت می شود به طور فزاینده خود را مهر و موم شده به عنوان کشورهای دیگر به دنبال نگه داشتن عفونت موجود است.

مالت و اسپانیا اعلام کرد ممنوعیت ترافیک هوایی از ایتالیا. بریتیش ایرویز و ایر کانادا به حالت تعلیق در تمام ایتالیا پرواز. اتریش منع مسافران از عبور از مرز بدون یک گواهی پزشکی. اسلوونی بسته مرز خود را با ایتالیا و آلبانی ممنوع ایتالیا هوا و ترافیک کشتی. بریتانیا, ایرلند, دلار هنگ کنگ و آلمان تقویت مشاوره های مسافرتی و خواست شهروندان خود را ترک کنند. حتی واتیکان ساخته جدید مانع شدن در لبه میدان سنت پیتر.

“خارج از شمال ایتالیا اگر شما وجود دارد” گفت: Erik Broegger راسموسن رئیس خدمات کنسولی برای دانمارک وزارت امور خارجه.

اما در چین کاهش تهدید وادار رئیس جمهور چین به بازدید مرکزی شهر ووهان کانون شیوع روز سه شنبه و اعلام کرد: “ما قطعا به شکست این بیماری همه گیر.”

این آخرین نشانه آن است که چین در لبه پشت نسبت به حالت عادی پس از هفته شدید قرنطینه اقدامات است. یک روز پس از یازدهم سفر به ووهان, چین گزارش داد فقط 24 عفونت های جدید پنج شنبه, پایین, از هزار نفر در هر روز در ماه گذشته.

“همه چیز به آرامی به حالت عادی بازگشت” گفت: یانگ Tianxiao یک سرمایه گذاری کارگر در پکن که در آن دولت در شهرستان است که به تدریج کاهش محدودیت.

در برگشت از مواضع چین شاهد موارد جدید در آورده از خارج از کشور. در پکن پایتخت تمام موارد جدید COVID-19 روز چهارشنبه گزارش آمد از خارج از کشور پنج از ایتالیا و یکی از ایالات متحده است.

بهبود گزارش همچنان آمده از کره جنوبی هم با 242 مورد جدید گزارش روز شنبه یک افت قابل توجهی از آن در اوج است.

اما در حال رشد عصری جهان, ویروس مربوط به اختلال شد به طور فزاینده ای جدید طبیعی است. بیش از 100 کشور — بیش از نیمی از سازمان ملل متحد عضویت — در حال حاضر مورد تأیید.

فرانسه به دولت توصیه رای دهندگان را به خود قلم به انتخابات محلی روز یکشنبه به طوری که آنها نمی خواهد که برای به اشتراک گذاشتن. سازمان ملل متحد اعلام کرد که بسته شدن آن در نیویورک مقر پیچیده به عموم است. آلبانی گفته شهروندان خود را به ماندن در خانه — ممنوعیت تجمعات عمومی و بستن مدارس و مراکز تفریحی و سالن ها و استخرها.

این ویروس به داخل راهروها از قدرت است. در ایالات متحده چندین ارشد سیاستمداران بودند خود قرنطینه و در اسپانیا, یک عضو برجسته راست آزمایش مثبت برای ویروس. یک وزیر بهداشت می شد اولین انگلستان نماینده مجلس مبتلا به این بیماری است.

حداقل دو مقام اروپایی فرماندهان نظامی نیز آزمایش مثبت پس از یک کنفرانس در آمریکا پایگاه نظامی در آلمان و فرمانده ارتش آمریکا در اروپا جدا شده خود را در مورد او نیز قرار گرفت.

نیویورک فرماندار اعلام کرد او از اعزام گارد ملی به مالش دادن اماکن عمومی و ارائه مواد غذایی در شهر نیویورک و حومه است که در مرکز این کشور بزرگترین خوشه شناخته شده از عفونت.

در ایالت واشنگتن که در آن 19 از آن 24 مرگ و میر شده است متصل به Seattle-منطقه خانه سالمندان رژیم صهیونیستی. جی Inslee اعلام کرد قوانین جدید برای غربالگری مراقبت های بهداشتی کارگران و محدود کردن بازدید کنندگان در خانه های سالمندان. Inslee برنامه ریزی شده بود در یک کنفرانس خبری در روز چهارشنبه صبح به اعلام ممنوعیت تجمع بیش از 250 نفر یک فرد درگیر در برنامه ریزی تصمیم به اسوشیتد پرس گفت.

و در کالیفرنیا هزاران نفر از مسافران بی قرار گیر در کشتی کروز آمار coronavirus منتظر نوبت خود را به رگ و سر به پایگاه های نظامی ایالات متحده و یا کشورهای خود را برای دو هفته قرنطینه.

در سراسر جهان تعداد فزاینده ای از کودکان بودند در حال تدریس آنلاین به عنوان تعطیلی مدارس گسترش یافته است. شیوع بیماری به قطع تحصیل برای حدود 363 میلیون دانش آموز در سراسر جهان با 15 کشور تحمیل تعطیلی مدارس در سراسر کشور و 14 اجرای موضعی تعطیلی U. N. آموزش و پرورش آژانس گفت.

این ویروس متزلزل بازارهای جهانی است. سهام ایالات متحده و دیگر بازارهای مالی در سراسر جهان رفت و در یکی دیگر از سوار وحشی سه شنبه چنگ بازگشت به زمین پس از تاریخی خود غوطه روز قبل.

سرمایه گذاران به احتمال زیاد برای دیدن بیشتر از نوسانات بزرگ تا تعدادی از عفونت های بدن افت می کند و ترس بود و هنوز هم شایع است که اقتصاد بود در آستانه رکود بازار ناظران گفت.

“ما در جهانی وحشت” گفت: Estelle Brack, یک اقتصاددان در پاریس. “ما در اعماق ناشناخته است.”

___

لستر گزارش از پاریس. آسوشیتد پرس نویسندگان مت Sedensky در بانکوک; کالین بری در Soave, ایتالیا; Antonio Calanni در میلان; کن Moritsugu در پکن; Carlo Piovano در لندن; David افزایش در برلین; و توماس Adamson در پاریس کمک به این گزارش.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de