Virus ممکن است نرم افزار لیگ برش قفسه اتاق دسترسی

توسط تیم رینولدز

میامی (AP) — NBA, NHL, لیگ اصلی بیس بال و لیگ فوتبال در حال تمام وزن برنامه ای برای محدود کردن دسترسی به اتاق های قفل به عنوان یک اقدام احتیاطی برای محافظت از بازیکنان از قرار گرفتن در معرض coronavirus به عنوان نگرانی از وضعیت ادامه افزایش چهار شنبه.

هیچ جمعی تصمیم گیری ساخته شده اند با توجه به چندین نفر درگیر در این مذاکرات سخن گفت که روز شنبه به همراه فشار دهید.

تغییرات را از بین نمی برد رسانه ای مصاحبه با بازیکنان قبل و بعد از بازی, اما به سادگی آنها را به حرکت به مکان های مختلف احتمالا در یک کنفرانس خبری در تنظیم. این تغییرات خواهد بود طراحی شده برای محدود کردن قفل اتاق دسترسی تنها به بازیکنان و ضروری پرسنل تیم که در تئوری خواهد اجازه می دهد تا تیم به می دانم که اگر هر کسی در آن مناطق شده و تست شده برای بیماری.

“در مشورت با بیماری های عفونی و بهداشت عمومی کارشناسان ما در حال بحث با دیگر ورزش لیگ گزینه برای حفاظت از سلامت هر کس در ساختمان های ما از جمله کسانی که به طور معمول در قفسه اتاق” NBA سخنگوی مایک باس گفت:. “مثل همیشه ما متعهد به ارائه مناسب رسانه ها دسترسی داشته باشید.”

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و مقامات بهداشتی کانادا شده اند بخشی از مذاکرات با لیگ ارائه راهنمایی در برخی از مسائل. لیگ را نیز به دنبال کمک های اضافی در برخی موارد; NBA برای مثال در پی ورودی از بالا محققان در دانشگاه کلمبیا در نیویورک است.

“ما در حال انجام بسیاری از اقدامات در حال حاضر” MLB در بیانیه ای گفت شنبه. “برای مثال ما می خواهیم هر کسی — از جمله رسانه — کسانی که به بازدید از یک منطقه در معرض خطر بالا به عنوان تعریف شده توسط CDC در 14 روز گذشته به بازدید از امکانات ما است.”

MLB اضافه شده که این تغییرات به رسانه های دسترسی به روش ها و در عین حال, هر چند آن را تایید آن بحث بود “اقدامات بیشتری” با لیگ های دیگر.

MLS است که انتظار می رود به برخی از محدودیت در دسترسی به این آخر هفته اما هیچ NHL یا تیم NBA در حال کار تحت یک لیگ دستور به تغییر pregame یا postgame روش. اما, New York Islanders ندارد postgame اتاق قفل دسترسی شنبه در پاسخ به شیوع بیماری است.

NFL نیز بوده است که در چند لیگ ایران در برخی از سطح هر چند که بخشی از این زمان محدود کردن دسترسی برنامه های پس از آن است که در offseason.

روز جمعه NBA گفت: آن تیم است که آن را می خواهد به آنها را آماده برای بازی بدون طرفداران اگر لازم است به دلیل شیوع کروناویروس. LeBron James لس آنجلس لیکرز به سرعت واکنش نشان داد و گفت او نمی خواهد بازی بسکتبال در خالی آرنا.

لیگ گردش یک یادداشت به آن تیم ها گفتن آنها را برای آماده سازی در مورد آن لازم می شود به بازی بدون طرفداران و یا رسانه های ورزشی, لیگ های اروپا را در حال حاضر انجام می شود. این یادداشت مفصل بالقوه اقداماتی که تیم ممکن است نیاز به “اگر آن را به لازم تبدیل شده به یک بازی با تنها ضروری کارکنان در حال حاضر.”

Ushers در برخی از NBA و NHL بازی ها شده اند با پوشیدن دستکش در بازی های اخیر برای محافظت از خود در حالی که آنها در تعامل با طرفداران. تنیس مقامات گفته اند که رویدادهای آینده در ایندیان ولز و میامی و چارلستون برگزار خواهد شد با توپ بچه ها با پوشیدن دستکش در دادگاه و که آنها نمی خواهند مسئولیت رسیدگی به حوله یا نوشیدنی برای بازیکنان در طول مسابقات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>